2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

selam bronzum naber nasılsın?:KK54:

canım tebrik ederim bi yastıkta kocayın :KK24::KK24:

Günaydın hayırlı haftalar herkese barış içinde bir hafta olsun güzel haberler alalım inşallahEn Büyük TÜRKİYE:KK68:

Mrs Sahin Mrs Sahin kuzucum düğünü yaptın şuanda kınan düğününü yaptın:KK60: balayında inşallah çok güzel geçer herşey gönlünce olsun canım arkadaşım:nazar:
:KK200:

bizde istiyorduk ama kurbana girdik,bi yere kımıldayamayız:KK51:

Bizim de 4buçuk ay olmuş şaka gibi:)
Mrs Sahin Mrs Sahin hayırlı olsun cnm haberini bekliyoruz :)

Kızlar hepinize çookk teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :oops:

Kına, düğün, balayı, bayram derken tüm tatiller bitti. Çok şükür herşeyim çok güzel geçti hatırladıkça gülümsediğim günler oldu hepsi de :oops: Balayımız harikaydı epey bronzlaştım demekki herkes kara kız olmuşsun diyor :KK53: Ama ben çok sevdim böyle kendimi :KK23:

Evliliğim çok güzel gidiyor, evime alıştım, eşime alıştım ama nedense hala evlendiğimize inanamıyoruz :KK53: Evlilik çoookk güzel. Rabbim herkese sevdiğiyle nasip etsin inşallah :KK16:

Kızlar hepinize çookk teşekkür ederim güzel dilekleriniz için :oops:

Kına, düğün, balayı, bayram derken tüm tatiller bitti. Çok şükür herşeyim çok güzel geçti hatırladıkça gülümsediğim günler oldu hepsi de :oops: Balayımız harikaydı epey bronzlaştım demekki herkes kara kız olmuşsun diyor :KK53: Ama ben çok sevdim böyle kendimi :KK23:

Evliliğim çok güzel gidiyor, evime alıştım, eşime alıştım ama nedense hala evlendiğimize inanamıyoruz :KK53: Evlilik çoookk güzel. Rabbim herkese sevdiğiyle nasip etsin inşallah :KK16:
Kuzum hoşgeldin Rabbim mutluluğunuzu daim etsin:nazar::KK200:Resimlerden herşeyin şahane olduğu belli oluyordu canımcım çok sevindim güzel geçmesine zaten demiştik o kadar hazırlıktan sonra güzel geçmemesi mümkün değil:KK60:Herşey gönlünce olsun canım:KK68:

Kuzum hoşgeldin Rabbim mutluluğunuzu daim etsin:nazar::KK200:Resimlerden herşeyin şahane olduğu belli oluyordu canımcım çok sevindim güzel geçmesine zaten demiştik o kadar hazırlıktan sonra güzel geçmemesi mümkün değil:KK60:Herşey gönlünce olsun canım:KK68:

Sağol kuzum benim çok şükür her bişey gönlüme göre oldu Rabbime şükürler olsun :oops:

Bundan sonra evlerimiz ile alakalı konuşabiliriz bende evlendiğime göre :KK53: Hatta bence kendimize yeni bir topic açalım ?

Sağol kuzum benim çok şükür her bişey gönlüme göre oldu Rabbime şükürler olsun :oops:

Bundan sonra evlerimiz ile alakalı konuşabiliriz bende evlendiğime göre :KK53: Hatta bence kendimize yeni bir topic açalım ?
Kuzum 2014-2015 gelinleri var orada toplandık gibi genelde eskiden burada takılan arkadaşlarda orada mesela istersen sende oraya gelebilirsin ayrıca açmak istersen aç tabi oraya da gelirim ben her yerdeyim:KK70:

Kuzum 2014-2015 gelinleri var orada toplandık gibi genelde eskiden burada takılan arkadaşlarda orada mesela istersen sende oraya gelebilirsin ayrıca açmak istersen aç tabi oraya da gelirim ben her yerdeyim:KK70:
Ben bulamadım kuzu sayfayı. Beni etiketle de geleyim :KK53:

merhaba gençler. foruma yeni geldim, sadece mobilya konusu için. 1 aylık evliyim ve evlenmeden 1buçuk ay önce aldığım, teslimatta sorun olmayacak elimizde var denilen mobilyadan elimde hala eksikler var. hangi marka derseniz mondi. ben evlenmeden önce çok araştırdım. yapılan yorumların tarihine bakmadım. o yüzden birisi görsün de başı yanmasın diye yazıyorum. yapılan bazı olumlu yorumlardan etkilenip satın aldım ucuz diye saçmaladım. erkek tarafının durumu yok diye salonu mondiden aldık. annem mondiye güvenmediği için istikbal aldı, iyi ki de öyle yapmış. ben boydak gruba ait olduğu için istikbal bellona mondi aynı sanıyordum, alakası yokmuş. mondiyi de gelip istikbal kurdu ama kalitesi alakasız. mondi mobilya direk sunta. çekyatı açmak istediğimde altı da birlikte komple geliyor. nasıl hafifse altı artık. 2 buçuk ay kadar önce sipariş ettik mobilyayı, elimizde var dendi. düğünden önce 1 kırlent 5 sandalye eksik geldi. 5 tane başka sandalye getirmişler kullanılmış işimizi görsün diye güya. evimizi depo ettiler toz içinde evimi kirletiyorlar. onların başına bişey gelirse parası kesilir diye tehdit de edildik bir de peşin peşin. 1 aylık evliyim hala daha sandalyem eksik. şimdi 4 tane daha gelecekmiş 1 i eksik kalacakmış. adama neden kardeşim sipariş etmediniz mi dedim. ettim benle alakası yok diyor ne var bir tane eksik olsa arkadaş diyor bir de. annem hep istikbalden alır böyle muamele görmedik. başınızı yakmayın. istikbalde de aynı fiyata mobilya var, modeli mükemmel olmasın ama en azından eski kullanılmış kirli sandalyeleri salonunuzda depo yerine taşımayın. bence.

X