2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

Açık dalgalı saç istiyorum ben de. Uzun dantel duvak aldım. İlerleyen zamanlarda duvağı çıkarıp tacımı taraım diye düşündüm:KK31:

Eki Görüntüle 1085733
Çok güzel düşünmüşsün canım çok güzel olur kesinlikle bu şekilde bende topuzlardan hoşlanmıyorum açık dalgalı saç üzerine duvak çok yakışıyor:KK12:
Kesinlikle prensesin duvağı yakışır o zaman:KK16:

Ben çıkıyorum işten kızlarrr öpüyorumm:KK54:
İnşallah canım inşallah:nazar::KK17::KK54:
canım gittim istikbale baktım benim halı tam istedigim gibi duruyor :KK16:

Bak edam hiç sıkıntına değdimi çok yıpratıyorsun kendini ohh rahatladın herşey güzel olacak:KK16:
Canim ben prensesin tacinin cok benzerini gordum dun 75tl idi ama benim var diye almadim zaten sade bir sac dusunmem lazim gelinligin taslarindan dolayi
Nerede gördüm tatlım emin olsam hemen alırım ya saçımda nasıl durur acaba çok istiyorum:KK17:
Kızlar bugün dini nikahımızı kıydırdık çok şükür. :nazar::KK16:
Kendi evimizde yaptık. hem kuran da okunmuş oldu evimizde iyi oldu gerçekten.
Şahit olarak ise anne ve baba olmuyor dedi hoca.
O yüzden iki erkek şahit ayarladık tanıdıklardan.
Bir de mehir denilen durum var. ben 250 gr altın istedim. :) adet yerini bulsun.
bana kalsa bir şey istemezdim de hoca 250 gram uygun olur dedi. :)
Değişik bir duygu gerçekten. Allah'ın huzurunda artık karı-kocayız.:nazar:
Sıra sizler de kızlar. :KK16:
Canım hayırlı olsun mutluluklar dilerim :KK16:Kendi evinizde yapmanız ayrı güzel olmuş:21:

$1395430_10151859547363762_1625445937_n.jpg

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydın tatlı gelincikler :KK16:

geçen hafta erkek arkadaşım annesi ve kardeşleriyle pikniğe gidelim mi dedi. benim işim vardı , annesi de ben gitmiyorum diye arayalım tekrar çağıralım demiş. erkek arkadaşım arama işi var demiş. o zaman biz de gitmeyelim demiş. şimdi diyor ki h.sonu gidelim mi hep beraber . bu sefer de gitmezsem ayıp olur mu , aslında istiyorum gitmek ama bir yandan da söz nişan olmadan istemiyorum daha önce 2 kere kahvaltıya gitmiştik. bir de söz ve nişanla ilgili bir konu açarsa ne diyeceğimi bilmiyorum. her şeyi benimle değil de ailemle konuşsunlar istiyorum. arada kaldım sizce ne yapsam. :44:

kızlaaryarın benim bir sürü işim war çarşıya çıkılacak halılar alınacak nasıl izin alcam işten ne diceem yaaa :KK14:

canım bana ilham oldun teşekkür ederim.
bugün gelin saçı provasındaydım. benimde aynı bu şekilde uzun dantelli duvağım var.
topuz yaptırdım denemek için ama pek içime sinmedi.
sonra bu modeli görünce neden olmasın dedim ve annemle gecenin 3 ünde deneme yaptık.:KK9:
ve güzel oldu gerçekten. hem dantel duvak kendini daha çok gösterdi. :KK16:

Tatlım nasıl mutlu oldum anlatamam :KK16: Gelinde saçı çok önemsiyorum , saç içimize sinmeyince
o günümüz mahvolabilir:18: Bu tarz uzun dantel duvakla açık saç ya da yarı toplu saçlar çok
hoş oluyor.İşin ilginç yanı netten araştırınca bu tarz duvakların hep toplu saçla kombini var,
sadece 2-3 tanecik örnek bulabildim:44:

$imagesCA8JPWVZ.jpg $imagesCA8X73Q0.jpg $imagesCADUKBUG.jpg $imagesCAWZOR9X.jpg

günaydın canlarım hayırlı cumalar olsun Rabbim dualarımızı kabul eylesin dara sokmasın bizleri inşaAllah dert verip derman aratmasın,hastalarımıza en acilinden şifalar versin. Aş,iş,eş arayan kullarına yardım eylesinn (amiiiinnn):KK16::KK16: 1 hafta olcak nerdeyse uğrayamadım topiğe neler yaptınız biriniz özet geçseniz hayrına :KK16:

Tünaydın tatlımm :KK3:

Gittim kan verdim ve sordum canım bana cevabı şu oldu 'Özel hastanelerde mutlaka istiyorlar ama bazı sağlık ocakları keyfiye istiyorlar.'
Hımm haklısınız dedim. O zaman bana şey dedi 'Akciğerinde sorun var mı, öksürme gibi durumun var mı?' dedi. Yok dedim. Eşinde yapıyor dimi bu tahlilleri dedi. Evet ondan akciğer filmi istemişler sigara kullanmasıyla bi alakası olamaz sanırım bende kullanıyorum ama siz benden istemediniz dedim.
Yok canım onunla alakası yok ben gerek duymuyorum, maşallah iyisin gördüğüm kadarıyla çarşamba sabah gel aile raporunuda kan tahlilide vereyim yanında resm getirmeyi unutma dedi. :KK17:

öyle surata bakarak anlıyor muu canım işinin ehli bi doktormuş :KK1: bizim sgk karşılıyor ya canım hiç bi ücret ödemiyorsun akciğer filmine onu da söylim :KK16:çarşamba resmi tatil değil mi ya nasıl veriyor ki anlamadım kaç gündür uğrayamadım da topiğe inşaAllah sorunsuz halletmişsindir canımcım :21:
canım inşallah hersey olur biter :KK16: biz mesela beyaz eşya ve 3 farklı magazadaki mobilyaları aynı gn gecen cumartesi istedik sorunda olmadı cok şükür 1 magaza haric hepsi birden geldi sayılır hemde birde üstüne beyaz eşya serviside geldi aslında sende öyle yapsan herseyin basında dursan hem :44:

canım aksilikler olmadan halledemiyoruz işlermizi illa bişey çıkcak beyaz eşyam çarşamba günü 09:00-13:00 arası gelcekti ama akşam 18:15 te geldi deli olduk varya neyseki kadın vardı ev temizilği yapıldı falan öyle zaman öldürdük tabi dün yağmur yağınca camlar yine kirlendi :KK14: duvar kağıdımı yama yama yapmıştı adam sinirlendim söktüm sonra gidip duvar kağıdı aldım dün gece 10 kadar da onun için bekledim adam bitirene kadar 23:30 oldu ama değdi güzel yaptı çocuk işinin ehliymiş :21: avizelerimi de dün akşam taktıırdım o arada bugünde ankastre setimin montajı için gelmişler şuan evdeler eşim ilgileniyor inşaAllah bi aksilik çıkmaz onun ilgilendiği herşeyde problem çıktı çünkü ay çok beceriksizmiş yaa :KK31: napcam bi ömür ben bunla bilmiyorum ömür törpüsü :KK31:boya işini beğenmedim gündüz gözüyle bakınca mavilikler kapanmamış o adamı parası helal mi yani bilmiyorum Allah a havale ettim adamı
:KK20: haftasonu da allah ın izniyle koltuklar gelcek haftaya da yatak odası falan günler azaldı ben sıkıştım iyice çok dertliyim çook :18:

Çok güzel düşünmüşsün canım çok güzel olur kesinlikle bu şekilde bende topuzlardan hoşlanmıyorum açık dalgalı saç üzerine duvak çok yakışıyor:KK12:

İnşallah canım inşallah:nazar::KK17::KK54:

Bak edam hiç sıkıntına değdimi çok yıpratıyorsun kendini ohh rahatladın herşey güzel olacak:KK16:

Nerede gördüm tatlım emin olsam hemen alırım ya saçımda nasıl durur acaba çok istiyorum:KK17:

Canım hayırlı olsun mutluluklar dilerim :KK16:Kendi evinizde yapmanız ayrı güzel olmuş:21:

Nehirim yarin carsiya cikicam ayni yere gidersem foto ceker gonderirim sana cok guzelleri var benim begendigim 75-100tl arasiydi yani keske bursada olsan beraber gider bakardik burda bana hic arkadas yok yaaa

günaydın canlarım hayırlı cumalar olsun Rabbim dualarımızı kabul eylesin dara sokmasın bizleri inşaAllah dert verip derman aratmasın,hastalarımıza en acilinden şifalar versin. Aş,iş,eş arayan kullarına yardım eylesinn (amiiiinnn):KK16::KK16: 1 hafta olcak nerdeyse uğrayamadım topiğe neler yaptınız biriniz özet geçseniz hayrına :KK16:

öyle surata bakarak anlıyor muu canım işinin ehli bi doktormuş :KK1: bizim sgk karşılıyor ya canım hiç bi ücret ödemiyorsun akciğer filmine onu da söylim :KK16:çarşamba resmi tatil değil mi ya nasıl veriyor ki anlamadım kaç gündür uğrayamadım da topiğe inşaAllah sorunsuz halletmişsindir canımcım :21:

canım aksilikler olmadan halledemiyoruz işlermizi illa bişey çıkcak beyaz eşyam çarşamba günü 09:00-13:00 arası gelcekti ama akşam 18:15 te geldi deli olduk varya neyseki kadın vardı ev temizilği yapıldı falan öyle zaman öldürdük tabi dün yağmur yağınca camlar yine kirlendi :KK14: duvar kağıdımı yama yama yapmıştı adam sinirlendim söktüm sonra gidip duvar kağıdı aldım dün gece 10 kadar da onun için bekledim adam bitirene kadar 23:30 oldu ama değdi güzel yaptı çocuk işinin ehliymiş :21: avizelerimi de dün akşam taktıırdım o arada bugünde ankastre setimin montajı için gelmişler şuan evdeler eşim ilgileniyor inşaAllah bi aksilik çıkmaz onun ilgilendiği herşeyde problem çıktı çünkü ay çok beceriksizmiş yaa :KK31: napcam bi ömür ben bunla bilmiyorum ömür törpüsü :KK31:boya işini beğenmedim gündüz gözüyle bakınca mavilikler kapanmamış o adamı parası helal mi yani bilmiyorum Allah a havale ettim adamı
:KK20: haftasonu da allah ın izniyle koltuklar gelcek haftaya da yatak odası falan günler azaldı ben sıkıştım iyice çok dertliyim çook :18:

:) kiz sen daha evlenmednmi.ay ne tatli telaslar ama.olsada bende ole strese girsem :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydin herkese guzeller mutlu hafta sonlari hayirli cumalar olsun insallah

Kızlar :)

Bugün havlularımı yıkadım, ütüledim, hurçladım kaldırdım.

Toplam 16 el yüz havlusu
5 mutfak havlusu
2 bornoz ve 2 bornozun saç havlusu
6 büyük banyo havlusu ve onların da 6 saç havlusu varmış bende. :)

kızlaaryarın benim bir sürü işim war çarşıya çıkılacak halılar alınacak nasıl izin alcam işten ne diceem yaaa :KK14:
Canım yarım gün mü çalışıyorsun tam gün mü rahatsızım diyebilirsin ya da açık açık işinin olduğunu söyle hastane işim var diyebilirsin:KK51:
Tatlım nasıl mutlu oldum anlatamam :KK16: Gelinde saçı çok önemsiyorum , saç içimize sinmeyince
o günümüz mahvolabilir:18: Bu tarz uzun dantel duvakla açık saç ya da yarı toplu saçlar çok
hoş oluyor.İşin ilginç yanı netten araştırınca bu tarz duvakların hep toplu saçla kombini var,
sadece 2-3 tanecik örnek bulabildim:44:

Eki Görüntüle 1086927 Eki Görüntüle 1086931 Eki Görüntüle 1086932 Eki Görüntüle 1086933
Bu duvak en güzel düşündüğün gibi açık ya da yarı toplu saçla pek hoş olmaz haklısın canım toplu saçlarla daha farklı bence havası açık doğal saçla olunca:KK12:
Günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrr bugün cumaaaaaa:21::21::21::21:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52:
Hayırlı cumalar:21:

Günaydın kuzum Amin inşallah Rabbim hepimizin yardımcısı olsun:KK16:Nerelerdesin bakıyım arada selam ver kaç merak ettim şahsen seni :KK20:larissa da yok gittiniz mi ikiniz gidiyorsunuz:KK19:Aksilikler olmuş ama hallolmuşta canım bence herkesin son 1 ayı hep yoğundur kolay değil yuva kuruluyor bütün eksikler tamamlanıyor o yüzden sakin olmak güzel yanlarını düşünmek gerek hayırlı olsun herşeyin güle güle kullan koltuklar,yatak odası geldiğinde bitecek işte:KK76:

Nehirim yarin carsiya cikicam ayni yere gidersem foto ceker gonderirim sana cok guzelleri var benim begendigim 75-100tl arasiydi yani keske bursada olsan beraber gider bakardik burda bana hic arkadas yok yaaa

Of diyorum şuan tamam canım eklersin olmadı borçlarımı bitirdiğimde bakacağım bulamazsam seninle kargolaşırız:KK52:

Kızlar :)

Bugün havlularımı yıkadım, ütüledim, hurçladım kaldırdım.

Toplam 16 el yüz havlusu
5 mutfak havlusu
2 bornoz ve 2 bornozun saç havlusu
6 büyük banyo havlusu ve onların da 6 saç havlusu varmış bende. :)

Maşallah canım:nazar: gayet yerinde yeterli olmuş el havlusu fazla gibi geldi ama kullanılıyor sonuçta sürekli değiştirirsin fenamı :21:

Son düzenleme:
Maşallah canım:nazar: gayet yerinde yeterli olmuş el havlusu fazla gibi geldi ama kullanılıyor sonuçta sürekli değiştirirsin fenamı :21:

Evet, el havlusu biraz fazla olmuş ama hiç farketmedim bu kadar olduğunu. Neyse daha almaz zaten :)

Ha söylemeyi unuttum. Bohçalardan gelen 4 tane daha el yüz havlusu var süslü olanlardan. Bir de 4 tane daha süslü mutfak havlusu boyutlarında havlu, boncuklu falan. Çeyiz setinde çıktı.

X