2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

kızlar selam:))) napıosunuz bakim?

nehirim merhaba :)
yakalandım sana, ya biraz yoğun geçiyor bugünler ama arada bakıyorum, yazamadım buraya :26: konuları görünce yazma gereği duydum, çünkü çok kızdım :KK47:

Seni seni:KK23:bende geziyorum vakit geçiriyorum böylede yakalıyorum canımcımı işte :KK52:yoğunsun evet canım farkındayım son hafta herhalde hiç giremezsin şahsen bende giremezdim :KK53:düğünden sonra fazla bekletme ama emi:KK54:

bence de tut kuzum çocuklarınızla da paylaşırsın ne kadar güzel bişey ya ben çok isterdim babamların böyle bi aşkla bağlı olduklarını ve bunu kağıda döktüklerini falan okumak beni çok mutlu ederdi tabi bizimkiler görücü usulü evliler :KK1: ben baya abartıp 8 sayfa yazmıştım mektubu ama o bile kesmemişti beyefendiye az gelmişti :KK1: geçer kzumm geçek sayılı gün tez geçiyorr :KK16:

Bencede harika olurdu :KK16: Düşünsene o büyük aşka tanıklık ediyorsun. O aşktan doğan bir çocuksun :KK17: Ay harika :KK16:

Ben evlendikten sonra en çokta istediğim hamile kaldığımda yazmak ve ultrason görüntülerinin hepsini saklayıp onları da defterin sayfalarına yapıştırıp o şekilde saklamak istiyorum. Çok önem veririm bu tarz şeylere :KK16:

Sen epey yazmışın kuzum :KK53: 8 sayfa maşallahh :KK53:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Gececek tabiiki birtanem burda hep birlikteyiz ben evlenince de ayrilmayi dusunmuyorum gene gelecegim konusacagiz dertlesecegiz

:KK54::KK54:

Cansınız siz ya candan ötesiniz :KK17: :KK16:

Evet ayrılma tabi evlendikten sonra konuşalım sürekli taze gelinden tüyolar alalım. Çeyizlerin hakkında, kullandıkların hakkında bize önerilerde bulunursun :KK16:

Bencede harika olurdu :KK16: Düşünsene o büyük aşka tanıklık ediyorsun. O aşktan doğan bir çocuksun :KK17: Ay harika :KK16:

Ben evlendikten sonra en çokta istediğim hamile kaldığımda yazmak ve ultrason görüntülerinin hepsini saklayıp onları da defterin sayfalarına yapıştırıp o şekilde saklamak istiyorum. Çok önem veririm bu tarz şeylere :KK16:

Ben de sevgilim askerdeyken her güne bir mektup yazmıştım. Geldikten 15 gün sonra da doğumgünüydü, doğumgününde hepsini vermiştim ona.

:KK54::KK54:

Cansınız siz ya candan ötesiniz :KK17: :KK16:

Evet ayrılma tabi evlendikten sonra konuşalım sürekli taze gelinden tüyolar alalım. Çeyizlerin hakkında, kullandıkların hakkında bize önerilerde bulunursun :KK16:

Evetttt,

Evlenip gitmesin kimse, tüyolar alalım.

Seni seni:KK23:bende geziyorum vakit geçiriyorum böylede yakalıyorum canımcımı işte :KK52:yoğunsun evet canım farkındayım son hafta herhalde hiç giremezsin şahsen bende giremezdim :KK53:düğünden sonra fazla bekletme ama emi:KK54:

bekletmem bebeğimmm :KK16: hem iş yoğunluğu hem hazırlıklar çok yordu beni :KK43:

kızlar selam:))) napıosunuz bakim?

nehirim merhaba :)
yakalandım sana, ya biraz yoğun geçiyor bugünler ama arada bakıyorum, yazamadım buraya :26: konuları görünce yazma gereği duydum, çünkü çok kızdım :KK47:

kuzummm neye kızdın bakim senn? :KK1:

aynen bende sen gibi düşünüyorum hamilelik dönemimi de kağıda dökcem Rabbim nasip ederse :KK16: 8 sayfa yazdıkta beğenmedi ki beyefendii az o az diye şikayet etti küstü bile onlar dönüp dönüp onu okuyormuş çünkü :KK1: sen sen ol kuzum büyük harflerle ayrık ayrık yazki 8-10 sayfa olsun :KK1:

Ben de sevgilim askerdeyken her güne bir mektup yazmıştım. Geldikten 15 gün sonra da doğumgünüydü, doğumgününde hepsini vermiştim ona.

Evetttt,

Ayyy harika bir doğum günü hediyesi olmuştur eminim ki :KK16:

Muhtemelen bizimde geldikten sonra yıl dönümümüz olacak 5 Mayıs :KK12: Bende o gün düşünebilirim :KK23:

Dimi Fatoşcum gitmesinler. Evleneceklere azıcık tüyolar versinler :21:

aynen bende sen gibi düşünüyorum hamilelik dönemimi de kağıda dökcem Rabbim nasip ederse :KK16: 8 sayfa yazdıkta beğenmedi ki beyefendii az o az diye şikayet etti küstü bile onlar dönüp dönüp onu okuyormuş çünkü :KK1: sen sen ol kuzum büyük harflerle ayrık ayrık yazki 8-10 sayfa olsun :KK1:

BDV konularına kuzumm:KK47:
çooook sinir oldum yaa :KK52:
napıyosunuz bakim özledim sizi yaa :26: neler yaptınız

Evetttt,

ne güzel bi doğum günü hediyesi öyle yaa :KK16::KK16: ben şahsen burdayım gitmiyorum :KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Amannn seninki de fenaymış :KK9: 8 sayfa neyine yetmemiş sana yazık yahu :KK9: Yaz yaz bitmez bide yanlış yazmamak için gayret edersin, aman kağıt kırışmasın, acaba burda farklı bişey mi yazsam diye düşünmekten ayrı bir stres olur zaten insan. Bide 8 sayfayı beğenmemiş :KK9: Eee iltifatlar dolu bir mektubu okumak kim istemez ki hele sonu gelsin hiç istemez insan :KK16:

Yazım birazcık büyüktür zaten kuzum :KK9: Biras daha büyütürüm :KK53: Mektup göndereceğim günden bi 10 gün önceden başlasam her gün 1 sayfa yazsam bence yeter :KK53: :KK9:

Ayyy harika bir doğum günü hediyesi olmuştur eminim ki :KK16:

Muhtemelen bizimde geldikten sonra yıl dönümümüz olacak 5 Mayıs :KK12: Bende o gün düşünebilirim :KK23:

Dimi Fatoşcum gitmesinler. Evleneceklere azıcık tüyolar versinler :21:

Bence düşün. Benimkinin çok hoşuna gitmişti.

ne güzel bi doğum günü hediyesi öyle yaa :KK16::KK16: ben şahsen burdayım gitmiyorum :KK1:

Kimseler gitmesin.
Bize tüyolar verilsin.

1. Hangi üründen memnun kaldınız? Hangilerinden kalmadınız?
2. Balayına giderken valizde unutmamamız gerekenler?
3. İlk gece nasıldı? :KK17::KK17:
4. Kaynana,eltiyle falan ilişkiler evlenince nasıl oldu?
5. Baba evinden çıkma faslı nasıl oldu?
6. Evlenince bazı adetleriniz nasıl oluyor? El öpmeye gitmeler,misafir ağırlamalar,düğünden sonra evinizde mevlüt yaptınız mı?

bekletmem bebeğimmm :KK16: hem iş yoğunluğu hem hazırlıklar çok yordu beni :KK43:

Haklısın canım son 1 ay özellikle sanırım en yoğun en zor zamanı Rabbim kolaylıklar versin size evleninde gelin bizler tüyalar alalım ilk günler nasıl zorlanılıyormu hangi yemekleri yapıyorsunuz temizlik liste halindemi oluyor :KK52:

Haklısın canım son 1 ay özellikle sanırım en yoğun en zor zamanı Rabbim kolaylıklar versin size evleninde gelin bizler tüyalar alalım ilk günler nasıl zorlanılıyormu hangi yemekleri yapıyorsunuz temizlik liste halindemi oluyor :KK52:

evlendikten sonra burda daha fazla olcağımdan eminim :KK1:
herbişeyi anlatcamm :KK1: sır mır özel hiçbişe kalmicak hahah :KK1:

Hoşgeldin canım:KK12:
evlendikten sonra burda daha fazla olcağımdan eminim :KK1:
herbişeyi anlatcamm :KK1: sır mır özel hiçbişe kalmicak hahah :KK1:
Tamam bekliyorum dört gözle :KK52:
Kimseler gitmesin.
Bize tüyolar verilsin.

1. Hangi üründen memnun kaldınız? Hangilerinden kalmadınız?
2. Balayına giderken valizde unutmamamız gerekenler?
3. İlk gece nasıldı? :KK17::KK17:
4. Kaynana,eltiyle falan ilişkiler evlenince nasıl oldu?
5. Baba evinden çıkma faslı nasıl oldu?
6. Evlenince bazı adetleriniz nasıl oluyor? El öpmeye gitmeler,misafir ağırlamalar,düğünden sonra evinizde mevlüt yaptınız mı?
Evet bunlar önemli şeyler:21:
Aaa Boncuk gelmiş :KK3:

Nasılsın Boncukum :KK16: Sanki hiç konuşmamış gibi :KK1:

Bana hiç selam verme zaten :63:

X