2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

Yok kuzum bekar olarak son 3 günüm :KK53: Perşembe günü nikahım var :KK16:
Doğru kuzum ben düğünü kastettim:KK53:Heyecan ne durumda 3 gün sonra yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoop evlisin:nazar::KK70:
Keyifliydi ama bir türlü evin islerini yapamadim... artik hafta içi yavas yavas yapmaya çalisacam :KK14:

Halledersin canım pis değilse bir daha ki hafta çekersin etrafı toplaman çamaşırlar falan yeterlidir :KK76:Benim çok şükür ütüm bile kalmadı film izlerken hallettim bu hafta misafirim 1 kişi falan anca olur kardeşimle gelirse arkadaşı anca onun dışında dinlenmeyi düşünüyorum:KK73:Gerçi yakın arkadaşım her an doğum yapabilir koşuşturmalı geçebilir yani:KK53:

Doğru kuzum ben düğünü kastettim:KK53:Heyecan ne durumda 3 gün sonra yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hoop evlisin:nazar::KK70:

Halledersin canım pis değilse bir daha ki hafta çekersin etrafı toplaman çamaşırlar falan yeterlidir :KK76:Benim çok şükür ütüm bile kalmadı film izlerken hallettim bu hafta misafirim 1 kişi falan anca olur kardeşimle gelirse arkadaşı anca onun dışında dinlenmeyi düşünüyorum:KK73:Gerçi yakın arkadaşım her an doğum yapabilir koşuşturmalı geçebilir yani:KK53:

Henüz anlayamıyorum kuzum heyecanı :KK53: Nikah günü başlar benim heyecanım :KK16:

Sevgili arkadaşlar evlilik iznime start veriyorum dönüşte bütün ayrıntıları yazarım:KK71:
herkeslere sevgiler öpücükler :KK15: inşallah şafaklarınız çabuk çabuk biter bütün işleriniz yolunda gider :KK5:

Neden sinirlisin canım?

Bu arada seni tebrik etmedim sanırım, düğün oldu , Allah bi yastıkta kocatsın, çoooook mutlu olun inşAllah :KK68:
Amin canım çok teşekkür ederim:)

İnsanların kendilerini bi şey zannetmelerinden nefret ediyorum

Kizlar nasilsiniz ?
Cok fazla gir(e)miyorum KK'ye, gündem çok yogun, ben çok kötü ... Her gün sehit haberi bu ne yaa ?? :KK43::cry:
Yani pek keyif kalmadi :KK42::KK42:

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X