2014 Aralık Anneleri Bebişlerimizin Kıyafetleri Resimli

ayy attım sanıyorum resımleri bu arada beyaz uzerıne kurdeleli tulum bitmedi henuz.. sapkasını bulamadım sade ve sag tarafındaki yesıl marka yazan kısmını kapamak için bişiler yapmam gerekıyorum suslu hoş bi etiket bulamadm :KK43: aramalardayım :)
ayyy onun cicilerini yiyim ben yaaaa,hepsi çok şekerr güle güle giysin inşallahhh :KK68:

lohusa kıyafetını nerden aldınız ya ben bakıyorum pahalı seyler benı cekıyo mu ne her baktıgım cok pahalı ona kadar para verecegıme bebegımın bı eksıgını daha aradan cıkrırım dıyorum alamıyorumm
sızler nerden aldınızzz

lohusa kıyafetını nerden aldınız ya ben bakıyorum pahalı seyler benı cekıyo mu ne her baktıgım cok pahalı ona kadar para verecegıme bebegımın bı eksıgını daha aradan cıkrırım dıyorum alamıyorumm
sızler nerden aldınızzz
Canım loğusa kuyafetı derken pıjama , gecelik Olarak mı dıyorsun ?? Bende hala almadım bu ton para zevksiz gelıyor birde . Bidepiyasada genelde yazlık seyler vardı hep biraz daha zaman geçsin doye beklıyorum

Canım loğusa kuyafetı derken pıjama , gecelik Olarak mı dıyorsun ?? Bende hala almadım bu ton para zevksiz gelıyor birde . Bidepiyasada genelde yazlık seyler vardı hep biraz daha zaman geçsin doye beklıyorum
ay bulursanız banada haber verın hem guzel hem spor dursun ıstıyorum
burayada yenıı uye oldum bende allah nasıp ederse aralık annesıyım :emir_bebek::emir_bebek:

Eki Görüntüle 1254286 kuzuma seneye kurban bayraminda bunu giydirecegim insallah :)Eki Görüntüle 1254289 1-2 yas yelegimizEki Görüntüle 1254290 Eki Görüntüle 1254291 bunu yaparken cinsiyetini bilmiyordum edepli kizim cok gec gosterdide o yuzden notr bi renk olduEki Görüntüle 1254292 emzirme koltugumuzun sirt yastigiEki Görüntüle 1254295 bebgimin dekoratif yastigi besik ici icinEki Görüntüle 1254298 0-1 yas yelegiEki Görüntüle 1254300 uyku arkadasimiz sevimli tavsancikEki Görüntüle 1254302 gaz giderici ve rahatlatici sicak kiraz cekirdegi yastigimiz
CANIM SARI MAVİ YASTIK VE ALT DEĞİŞTİRME ÇOK HOŞUMA GİTTİ ELİNE SAĞLIK. NASIL YAPTIN. TIĞ İŞİ OLDUĞUNU ANLADIM. ÖRNEK ALDIĞIN Bİ YER VAR MI KENDİN Mİ BULDUN?

CANIM SARI MAVİ YASTIK VE ALT DEĞİŞTİRME ÇOK HOŞUMA GİTTİ ELİNE SAĞLIK. NASIL YAPTIN. TIĞ İŞİ OLDUĞUNU ANLADIM. ÖRNEK ALDIĞIN Bİ YER VAR MI KENDİN Mİ BULDUN?
Sagol tatlim ama o alt acma degil.ben o takimi pamuguma arabasi icin yaptim.once tig ile kare kare orup hepsini birlestirdim.annem turkiyeden pamuklu kumas yolladi arkasina gecirdim ve ortalarina inci diktim :) ben yurt disinda oldugum icin burada alt acmalar farkli netten begendim bugun aldcagim insallh bak resmini yolluyorum.yolda yada misafirlikte ise bebek cantasinin takimi oluyor onyda netten begendim.onuda atayim bak.

20140929_104403.jpg 20140929_103142.jpg 20140929_110152.jpg 20140929_103126.jpg

Canim bu arada ben orgu bilmeyen bi insandim pamugum sayesinde ogrendim.herseyi netten videolardan buluyorum.zaten bi kac bisey yaptiktan sonra resim gormekte yeterli

Biraz fazla attim resimleri galiba pardon. O minik besik benim kendi yatagima monte edilecek.bebegimle ilk alti ay gece uykularinda yan yana uyuyacagiz.gunduz kendi odasinda uyuyacak imsallah

ben yeni katıldım,herkese merhabalar...
ben 30 haftası içindeyim ve daha hiç hazırlık yapmadım,erken diye düşündüm,ama yazıları okuyunca acaba başlasam mı yavaş yavaş,ne dersiniz aralık anneler:KK25::KK25::KK25:

ben yeni katıldım,herkese merhabalar...
ben 30 haftası içindeyim ve daha hiç hazırlık yapmadım,erken diye düşündüm,ama yazıları okuyunca acaba başlasam mı yavaş yavaş,ne dersiniz aralık anneler:KK25::KK25::KK25:
Aaaa canim tabikide asagi yukari ayni gun bizim bebisler.bizim alma isimiz bitti simdi oda dizayni ile ugrasiyoruz.ben oturup kalkamiyorum eskisi gibi cabuk yoruluyorum ve nefesim yetmiyor.bence baslamalisin.ben ilk yila denk gelen bi cok seyi aldim.ucuzluk buldukca beklemenin ne alemi var? Cantamiz hazir hersey yikandi utulendi acele et zorlanma bosuna.yani tabi tavsiyem :KK66:

aslında bu benim ilk bebeğim ne alacamı da bilmiyom:KK58::KK58:
Benimkide ilk pamuk..kiz benimki seninki? Bende bilmiyordum ailenin ilk torunu :) hic bisey bilmioz bu konularda ama bi ogrendimki sormaaa. Yardima ihtiyacin varsa sor.resimlere bak ben herseyimizi yukledim gecmiste var.gerci ben yurt disindayim ama olsun bebek bebektir.turkiyedeki modayida hamile arkadaslarim sayesinde takip ediyorum yani geri kalirmiyim :KK66: :)

X