2014 Aralık Anneleri Bebişlerimizin Kıyafetleri Resimli

inşallah cnm sepet beşiklerde çok hoş ama 7 yada 8 ay sonra içinden düşebiliyomuş çok dikkat et.ben park yatak alacamda marka konusunda çok kararsız kaldım
ben dün parkbeşik aldım canımm.baby2go marka.gayet güzel benim hoşuma gitti. bak bu

Eklentiler

• 201425115115_8430_m.jpg
    201425115115_8430_m.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 122
hayırlı olsun cnm bişi soracaktım ben aventin yenidoğan natural biberon setii istedim netten 100 lira çok mu pahalı siz ne aldnınz.ve ben cam olark sipariş ettim ama cam değilmiş meğersem ama plastikte değilmiş kafam karıştı

hayırlı olsun cnm bişi soracaktım ben aventin yenidoğan natural biberon setii istedim netten 100 lira çok mu pahalı siz ne aldnınz.ve ben cam olark sipariş ettim ama cam değilmiş meersem ama plastikte değilmiş kafam karıştı
Evet canim okumusken bilgilendiriyim dedim...100 lira yurt disi fiyatiyla uyumlu bizde 49.90 euro ya aldik yani tl ye cevirince uygun bile geldi bana...birde cam ve plastik degil ozel bi urun o bahsettigin biberon.cam cok agir oldugu icin onerilmiyormus.bende saticiya sormustumki hem bu kadar pahali hemde neden cam degil.camdan daha saglikli bi urun oldugunu soyledi.herkesin tavsiyesi avent zaten gaz yapmayi onleyici basligi var.unutmadan benim aldigim setti.iki tane buyuk iki tane kucuk biberon yikama aparati ve emzik icindeydi 6 parca 49.90 euro idi..sen bi tanesinimi 100 e aldin I

pardon pijamınızı internettenmi aldınız çok güzel
Canim cok kisi begendi ama koyduguma bin pisman oldum.hani hamilenin cani hersey ceker diye yenilsn yemekler gizlenir yaa o mesele gibi hissettim.kk hamislerine haksizlik yaptim sanirim.herkes cok begendi ama kimse alamadi diyede uzuldum :) ben almanyadayim o yuzden kimse orada bulamadi sanirim.halbuki markasini yazdim belki bulirlar diye.hunkemoller diye bi markadan aldim belki internet satisi vardir turkiyeye felan...bende giymeyi sabirsizlikla bekliyorum dicem ama yok yok sabirla bekliyorum bebis erken gelmesin benim pijama yuzunden:KK66:

Canim cok kisi begendi ama koyduguma bin pisman oldum.hani hamilenin cani hersey ceker diye yenilsn yemekler gizlenir yaa o mesele gibi hissettim.kk hamislerine haksizlik yaptim sanirim.herkes cok begendi ama kimse alamadi diyede uzuldum :) ben almanyadayim o yuzden kimse orada bulamadi sanirim.halbuki markasini yazdim belki bulirlar diye.hunkemoller diye bi markadan aldim belki internet satisi vardir turkiyeye felan...bende giymeyi sabirsizlikla bekliyorum dicem ama yok yok sabirla bekliyorum bebis erken gelmesin benim pijama yuzunden:KK66:
sağlıkla kullan canım iyi günlerde giy rabbim hepimize sağlıkla giymeyi nasip etsin

sağlıkla kullan canım iyi günlerde giy rabbim hepimize sağlıkla giymeyi nasip etsin
Aminn canim Insallah.ama benimki zaten lohusa pijamasi degil.yani normal bi pijama onden dugmeli ve alt kisminin lastigi biraz ozel o kadar..ben tr deki magazalarin pijamalarinada bayiliyorum..ben bide kilo almadigim icin bebek cikinca ben eski ben olucam hatta belkide daha zayif o yuzden lohusa diye aramadim pijamami..

çok guzel ciciler almişiniz canlarım ama forumda hep kız bbk giysileri eklnmiş hiç erkk yokmu aralik annelerinde. Eklenen resimlerde hiç gormedim

çok guzel ciciler almişiniz canlarım ama forumda hep kız bbk giysileri eklnmiş hiç erkk yokmu aralik annelerinde. Eklenen resimlerde hiç gormedim
Yok canim daha cok erkek annesi var benim gorusume gore kiz az.ama kiz anneleri kiliga kiyafete daha merakli sanirsam..bide asil konustugumuz bolume koyuyoruz herseyi burayi pek takip eden yok sanirim.:)

X