2014 Aralık Anneleri

Ee napıp edıp susturuyoruz bız damatları. Sız gelınlerı susturunda gorim. 😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
İşte biz gelinlerde sırf eşlerimiz kırılmasın diye bazen susup oturuyoruz ya sizin kızlarda bize karşı öyle olacak mecbure. Kocaları hatrına susacaklar :KK9::KK9: Neticede susacaklarrrrrr

İşte biz gelinlerde sırf eşlerimiz kırılmasın diye bazen susup oturuyoruz ya sizin kızlarda bize karşı öyle olacak mecbure. Kocaları hatrına susacaklar :KK9::KK9: Neticede susacaklarrrrrr

Yok valla ben kaynanama hiç susmadm. Kızımıda susturtmam. 😃😃

az daha dayan haftaya göreceksin meleğini inş.:KK34::KK34: annelik işte ne yapacaksın benim de hergün gidip ultrasonda meleğimi göresim var:KK49::KK49: ben de bayramdan sonra gidicem Allah'ın izniyle...

evet cnm sabretmek zorundayım zaten. hepimiz minişlerimizi güzel güzel sağlıklı kıpır kıpır görürüz inş.

bende ıstemıorum ya bıtse artık su ulkemızın dertlerıde rahat bı nefes alsak . sunnetın vakumlusu var bayıltıyorlar kuzucuklar hıssetmeden gormeden o soku atlatıor tabı sonradan acıor ama erkek adam oldum dıe benım yegenler cabuk atlattı. valla evlenmeye gelınce ben cok sevdım herseye katlanırım dedım geldım anamdan kardasımdan uzak kımsemın olmadıgı dort yanımın esımın akrabaları ıle dolu oldugu bı semte bende aynısını yaparım oglum yakın olsun bana napalım ceksın azcık gelınde hep bıze mı ıhale kalacak :KK52::KK52::KK52:

aınen hıssetmek cok guzel bazende karnımdan garıp sesler gelıor ama bagırsak sesı degıl emınım napıor acaba bu ıcerde dıorum ultrasonda da pek hareketlı pasam en son kafasını kasıordu doktorla pek bı gulduk :KK52:

Maşallah ya cok guzel günler geçtikçe daha farklı hissedıyorum daha cok biz buradayız dıyorlar

evet canım prensim gelecek Allah'ın izniyle:nazar::nazar:oh oh minik tekmeleri hissetmek de çok güzel bir duygu ama ben hala hissedemedim :KK43:((inşallah ben de en kısa zamanda hissederim:KK43: umarım cinsiyetini de en kısa zamanda öğrenirsiniz...üzülme senin meleğin utangaç çıktı galiba:KK9:

bence canım beniki annesine çekmiş inatçılık yapıyo :)

yürüyün beeee :KK9::KK9::KK9:
Her zaman :KK70:
ben öyle bir yetiştiricemki onu kesinlikle susmıycak :KK33::KK33::KK33:
Hadi bakalim :KK70::KK70:
Sağol Canım eline sağlık :KK70:
Her zaman iste yeter

Korkmaya basladim gelecek nesildeki gelinlerden diyecegimizi saniyorsan yaniliyorsun :KK70::KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar aranızda istanbulda olupta 4 yada 3 bıyutlu ultrason fiyatı alan varmı

Her zaman :KK70:

Hadi bakalim :KK70::KK70:

Her zaman iste yeter

Korkmaya basladim gelecek nesildeki gelinlerden diyecegimizi saniyorsan yaniliyorsun :KK70::KK70:

Valla erkek annelerı sevilmeyen kaynana muamelesı görmeye devam ediceksınız. Bu buzamana kadar degışmedı değişmezde. Dunyada kaynanasını seven anlasan gelin sayısı on parmagı gecmez. Ama damatlar herzamn kaynanalarını severler. Hatta bazıları kendı annesinden üstün tutarrr.

Benim oğlum kesinlikle babasına çekebilir. Çekmesi için her şey yapacağım. Benim aileme de çok değer verir bu güne kadar tek bir tartışmaları olmamıştır. Ama kendi ailesine de düşkündür yani bizde öyle bir taraflara çekilmişlik yok. Kocam dengeyi çok iyi kuruyor hani azcık bozup bizim tarafa dönse diyorum da yokk olmuyor :KK1::KK1::KK1:

Benim koca tam aksi.adam 7 aydır anasını görmüyor anası da gelmiyor ne rahat ana oğul... ben annemi 7 ay görmesem salya sümük karışır her gün..bu sene sömestr da ben 20 lik dişi çektirdim eğri diye ameliyatla aldılar bi hafta beynim zonkladı yıla çıkacak gibi değildim eşimin valizi hazırladım git anneni gör en azından 2-3 gün git dedim adam tamam dedi gideceği sabah yok sensiz gitmem dedi vazgeçti en son kurban da görüştüler düşün... işte bu yüzden korktum ben erkek çocuktan..mümkünse oğlumun huyu babasına çekmesin :/ hoş annesinin de etkisi var benim annem olsa 10 kere gelirdi 7 ayda klasik kız anası benim anam aynı KASCİ gibi :KK70: :KK70:

Batsada çenemizi tutup oturcaz popomuzun üstüne :KK70: fananayla kaleyi içten fethetmeye karar verdik :KK70:

Aynen kuzum birlikte çn kuvvet doğar yılmak yok :))

Bende oyle diyorum ben gibi kayinvalidem olsun istemezdim. Benimki arkadas gibi hergun arar yarim saat konusuruz :)) ben cadiyim cadi cok karisirim herseye :)))

Ay yok ben sıcacık bi kaynana olurum ama oğlumu benden kopartmaya çalışırsa saçını başını yolarım işte o gelinin :))))

Öğlen üstü eşime kızmıştım. Telde konuşurken gerdi beni. Şimdi aşırı relax olarak eve gidersem nasıl trip atıcam ben bu adama yaaa

Bak hemen müdahale edelim sinir olmana yardımcı olayım :)) oğlun doğdu cadı bir Gelin buldu kız tarafına yerleşti senede bir yanına geliyor yeterlimi... Ay ben bile sinir oldum valla :

Aboooov fena gelin :)) ben daha gık demedim kaynanaya

hıııı öylemi bilmiyordum :KK9::KK9:

hnagı kanalı acsam adam cıkıor karsıma mıllet yemekten tıksındı ben adamın bal satmasından pufff gene daraldım :KK53::KK53:

nasıl hareketler di canım nerden anladın peki tarif edermisin bende 75 kiloyla hamile kaldım 80 oldum şuan bilmiyorum kontrolde öğrenicem alıp almadığımı inşallah almamışımdır:)

canım ılk hıssettgımde tam sol kaburgamın altında bı damarda segırme olaraktı ama tabı ben benım burda ne var ya atıp duruor dedım eltılerıme kız bebektır o dedıler acıkcası pek ıtıbar etmedım ne bebegı ya kaburgamın altında daha rahımde o dıye bılmıslık tasladım :KK1::KK1: kadında var 3 tane bende daha ılk neyse o gece bu pıt pıtlar dınmedı sahura kalktım hala aynı ertesı sabah yemek falan yedım bu sefer o pıt pıtı ben gobegımde hıssettım cıdden bebek mı bu ya derken ıkı gun sonra kontrolum vardı doktorumda hıssedıorsundur sen buunun hareketlerını masallah cok hareketlı deyınce anladım kı o seyırmeler bızım tosun o gun bugundur ustune eklıor oglum seyırmeden tekmeye gectık ama daha net hıssetmek ıstorum rabbım her bayana nasp etsın ınsallah bole guzel duyguları 4 yıl boyunca hıpofız hastası olarak ılaclar aldım hep cocugum olmayacak dıye dıger sıtelerden okuordum evlendım korkudan korunmadım bıle olmaz dıordum ama cok sukur 3 ay sonra hamıle kaldım hıc pısman degılım :KK1::KK1::KK1:

Kalkmazda aslanlar gibi yapıp gelirler..

Rabbım hayırlı uzun omurler versın evlatlarımıza ınsallah ogunlerıde goruruz:KK49:

Benim koca tam aksi.adam 7 aydır anasını görmüyor anası da gelmiyor ne rahat ana oğul... ben annemi 7 ay görmesem salya sümük karışır her gün..bu sene sömestr da ben 20 lik dişi çektirdim eğri diye ameliyatla aldılar bi hafta beynim zonkladı yıla çıkacak gibi değildim eşimin valizi hazırladım git anneni gör en azından 2-3 gün git dedim adam tamam dedi gideceği sabah yok sensiz gitmem dedi vazgeçti en son kurban da görüştüler düşün... işte bu yüzden korktum ben erkek çocuktan..mümkünse oğlumun huyu babasına çekmesin :/ hoş annesinin de etkisi var benim annem olsa 10 kere gelirdi 7 ayda klasik kız anası benim anam aynı KASCİ gibi :KK70: :KK70:

Aynen kuzum birlikte çn kuvvet doğar yılmak yok :))

Ay yok ben sıcacık bi kaynana olurum ama oğlumu benden kopartmaya çalışırsa saçını başını yolarım işte o gelinin :))))

Bak hemen müdahale edelim sinir olmana yardımcı olayım :)) oğlun doğdu cadı bir Gelin buldu kız tarafına yerleşti senede bir yanına geliyor yeterlimi... Ay ben bile sinir oldum valla :

Aboooov fena gelin :)) ben daha gık demedim kaynanaya

At valla bendende gık dışında hersey çıktıı😃😃hehe.

X