2014 Aralık Anneleri

Sabah yazmıştım ama tam ayrıntıları yazamadım. Özel mesaj gönderemediğim için buradan yazıyorum. Çoktandır takip ediyorum ama bir türlü yazmaya fırsat bulamadım. Beni de listenize eklermisiniz.

Doğum sayısı: 1
Sat:21 Mart
Beklenen doğum tarihi : 27 Aralık

Teşekkür ederim

Kzlar kilo almaya basladim ben 60 olmusum birden oldu anlamadim sahurda esimle yiorum arada , iftar dada oruc tutanlar gibi sabirsiz hizli yiorum ondan oldu heralde ben gibi olan var mi birden 2 kilo almisim bikac gunde???

Ee bebis artik buyumeye basliyo cok normal. Bende artik gobegimi iceri cekemiyorum :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Su an kalbin bebise 25-30 litre kan pompaliyor. Kan hacminin % 50 arttigini dusun. Ee bide ilk 3 ayda bebis sadece ana sistemleri olusuyor. Bu ay artik herseyi yerli yerinde sadece hizla buyumeye basliyor. Bu aydan sonra sismeye baslicaz asil :KK70:

iyi akşamlar hanımlar...:KK16: bir şey sorcam hangi ilaçları kullanıyorsunuz hala??? şu gyno ferro sanol ile decavit pronatal beni bitirdi resmen:KK14: :KK14::KK14: gyno ferro sanol midede çok fazla yanma yapıyor, şişkinlik de var bir de şu ilaçlardan mıdır nedir bilmem çok ağırlık yapıyor üzerimde hiçbir iş yapasım gelmiyor:KK14: bitse de kurtulsam ya:KK43::-)( siz ilaçlardan yana neler yaşıyorsunuz???

Son düzenleme:
Kzlar kilo almaya basladim ben 60 olmusum birden oldu anlamadim sahurda esimle yiorum arada , iftar dada oruc tutanlar gibi sabirsiz hizli yiorum ondan oldu heralde ben gibi olan var mi birden 2 kilo almisim bikac gunde???

Hayatım 16. haftadan itibaren haftada en az 350 gr. alacağız.. Çok normal..

Duydugum doğru ses ise duydum :KK70:

Bebeğin kalp sesi olamaz canım, annenin kalp atışıdır o, karından da ana damarlar geçiyor, Bebek şu an kalça kemiğine yakın çok derinlerde bir yerde, mümkün değil..

iyi akşamlar hanımlar...:KK16: bir şey sorcam hangi ilaçları kullanıyorsunuz hala??? şu gyno ferro sanol ile decavit pronatal beni bitirdi resmen:KK14: :KK14::KK14: gyno ferro sanol midede çok fazla yanma yapıyor, şişkinlik de var bir de şu ilaçlardan mıdır nedir bilmem çok ağırlık yapıyor üzerimde hiçbir iş yapasım gelmiyor:KK14: bitse de kurtulsam ya:KK43::-)( siz ilaçlardan yana neler yaşıyorsunuz???

ilaç kullanan yok mu yoksa???:26::26::26:

Kizlar moralim cok bozuk.. destek ariyorum.bugun alisverise ciktim guyaa ne hamile kiyafetleri ne normal kiyafetlerden bisey bulamadim. gobegim normaller icin buyuk hamile kiyafetleri icin kucuk. Acaba karnim cok mu cikti. 17+6yim. Aslinda kiloda almadim. 71le hamile kalmistim suan 70bile degilim..

ıyı aksamlar canım . bende de kan ılacı cok sıskınlık gaz yapıyor. agrılarım oldugu ıcınde magnezyum kullanıorum ama o pek rahatsız etmedı benı. bızım dusuk tehlıkesı oldugu ıcın gunde uc dafa progestan alıorum ıste onlar bıtırıor benı olu gıbıyım gozumu acamıorum:KK50::KK50:

bırde uc gunde bır kalcadan ıgne yapıorum o da berabt bısey oyle yakıor kı 3 gunde bır olmasına ragmen yuruyemıorum acısından:KK50::KK50::KK50:

Kizlar moralim cok bozuk.. destek ariyorum.bugun alisverise ciktim guyaa ne hamile kiyafetleri ne normal kiyafetlerden bisey bulamadim. gobegim normaller icin buyuk hamile kiyafetleri icin kucuk. Acaba karnim cok mu cikti. 17+6yim. Aslinda kiloda almadim. 71le hamile kalmistim suan 70bile degilim..

Bende aynı durumdayım. Ne eski kıyafetlerim oluyor nede hamilelik. Ben lcw den pantolon ve tshirt aldım bol geliyor hoş durmuyor.pantolonu 42 beden aldım daha küçük alsam bir ay sonra denk gelmicek. Bende 71 ile hamile kaldım 64 e düştüm.şuan 67 yim. Şuan tam aradayız bir ay sonra hamilelikleri rahatlıkla kullanırız..

Bende aynı durumdayım. Ne eski kıyafetlerim oluyor nede hamilelik. Ben lcw den pantolon ve tshirt aldım bol geliyor hoş durmuyor.pantolonu 42 beden aldım daha küçük alsam bir ay sonra denk gelmicek. Bende 71 ile hamile kaldım 64 e düştüm.şuan 67 yim. Şuan tam aradayız bir ay sonra hamilelikleri rahatlıkla kullanırız..

Peki bu bir ay ne giycezz :KK43: tshirtlerim zaten body seklindeydi hos durmuyo bu gobekle.. lcw nin bugun gittigim magazasinda pek beden falan kalmamisti.baska bi magazada denesem iyi olacak

Peki bu bir ay ne giycezz :KK43: tshirtlerim zaten body seklindeydi hos durmuyo bu gobekle.. lcw nin bugun gittigim magazasinda pek beden falan kalmamisti.baska bi magazada denesem iyi olacak

Çalışıyorsan işin biraz zor. Ben çalışmadığım için zorda kalmıyorum. Genellikle evdeyim zaten. Baş dönmelerimden dolayı. Eğer çalışıyorsan uygun bişeyler araştırıp alman gerek tabi,

Çalışıyorsan işin biraz zor. Ben çalışmadığım için zorda kalmıyorum. Genellikle evdeyim zaten. Baş dönmelerimden dolayı. Eğer çalışıyorsan uygun bişeyler araştırıp alman gerek tabi,

yaz tatilindeyim :) sukur bas donmem falan yok tayinden dolayi sehir degistirdik evin eksigi hic bitmiyo ki illaki hergun disarlardayim bi taraftan cevreyi kesfetmeye calisiyorum.neyse saglikli olsunlarda gerisi tadi tuzu.

Duyduğun atım dakikada 120 den fazla atıyorsa bebeğin kalp sesi olabilir ama annenin karnındaki büyük damarı duymuş olma olasılığın da var
Baya hızlıydi ama tereddüte düştüm yanlmis olabilirim :))
Bebeğin kalp sesi olamaz canım, annenin kalp atışıdır o, karından da ana damarlar geçiyor, Bebek şu an kalça kemiğine yakın çok derinlerde bir yerde, mümkün değil..

Sevinmistim ama ya :) 1 aydır görmüyorum çok özledim cook. Daha randevumuz ağustosun ilk haftası birde :KK43:

erkek bebege isim cok zor bende bulamiyorum eymen ismini bende düsündüm cok güzel hem kulaga hos geliyor hemde anlam olarak anacak son 2 ylida dogan erkek bebeklerin cogu eymen isminde vazgectim :)

aynen,insanın hevesi kaçıo her yerde duyuncaa :KK1::KK1: o yüzden aramaya devamm :KK16:

evet Eymen revacta oyle gozukuyor Arası bende sevıyorum ama bu Arda olursa ıkıncıye Aras koyarım ınsallah :KK1: ben ıkıncının planını yaptım kocıs daha bı ısım bulamadı ınsallah bulamazzz :KK53::KK53:

ohh seninki isim bulmamış daha benimki yakında liste verecek elime o derecee :KK1::KK1:

Ben demir, vitamin, magnezyum ve kalsiyum kullanıyorum. Birde erken doğum riskini azaltan progestan var onu kullanıyorum. Normalde ben midemden çok rahatsız olurum amâ ilaçlar dokunmuyor şimdilik çok şükür

X