2014 Aralık Anneleri

Evet canım ilk bebeğim diyorum ya her Dr ayrı şey söylüyor Allah inşallah kucağımıza almayı nasip eder hayırlısıyla
ozaman uzayabiliyorda öylemi boyu bunu bilmiyordum umarım uzar yarın tekrar gidicem Dr bakalım ne diyecek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Böyle bir durumda Dr seni 3 günde 1 kontrole çağırmalı ve alttan ölçmeli. Dr a sen ısrar et gerekirse. Korkma çok dikkatli olursan ve progestan a devam edersen bisi olmaz Allah'ın izniyle. Ama ciddi bir durum bunu da bil. Dikkatli olmazsan çok kısa sürede doğum olur ve bebeğin bu haftalarda yaşamaz.

Uzama durumu kişiye göre değişiyor ama 2-3 günde uzamaz muhtemelen.
İnş iyi haberlerle gelirsin

Son düzenleme:
Gunaydın kızlarr. Ya şu demir ilacı yuzunden her sabahım kabus gibi. İlacn içinde ekstra balık hapıda var. Midemi cok bulandırıyo ve kusuyorum. Tavsiyesı olan varmı. Önceden tuzlu kraker yıyıdum bastırıyodu. bu sefer onunda yararı yok.

Gunaydın kızlarr. Ya şu demir ilacı yuzunden her sabahım kabus gibi. İlacn içinde ekstra balık hapıda var. Midemi cok bulandırıyo ve kusuyorum. Tavsiyesı olan varmı. Önceden tuzlu kraker yıyıdum bastırıyodu. bu sefer onunda yararı yok.

benim midem bulanmaya cok hassas olmasina ragmen cok sukur hap bulandirmiyo.ifttari yaptiktan 2 saat sonra aliyorum ondan sonra 1 saat sadece su tuketiyorum eczaci oyle demisti.bundan olabilir mi bilmiyorum ya da doktpra soyle ilacini degissin

benim midem bulanmaya cok hassas olmasina ragmen cok sukur hap bulandirmiyo.ifttari yaptiktan 2 saat sonra aliyorum ondan sonra 1 saat sadece su tuketiyorum eczaci oyle demisti.bundan olabilir mi bilmiyorum ya da doktpra soyle ilacini degissin

Canm sabah aç içiyorum ben. Yeni kullandgm bi ilaç degıl ilk aylardada onu kullanmıştm. Ama bukez mide hiç kabul etmiyo. Yutar yutmaz midem bulanıyo.

Benim basip cok agriyor bugun. Sabah 10dan beri.. yattim ama yinede geçmedi :KK43: suan tv izliorum bebisimin tekmelerine odaklanmis bir hamdeyim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok geçmiş olsun:) benim de tam zamanında netim kesildi:KK43: insan bebişinin tekmelerini hissedince bütün ağrı sızı herşey bir anda unutuluyor rahatına bak:))

dün akşam sürahiyi dolaptan alıp masaya koyarken içimden acaip sıcak bir şey aktı hemen wc ye gidip kontrol ettiğimde o sümüksü tabakanın değil bembeyaz bir su olduğunu fark ettim hani altına işercesine sani 1 yemek kaşığından fazla aktı acaba amniyon sıvı dedikleri ve hatta doğumda suyum geldikleri dedikleri sıvımıydı bilemedim... şimdi doktora gidecez ... uf allahım hepimizin bebişini korusun... bu kadar alışmış ve yolun yarısını geçmişken acı dert vermesin :KK14:

geçmiş olsun...inşallah birşey olmaz korkma...iyi haberler bekliyoruz......

Canm sabah aç içiyorum ben. Yeni kullandgm bi ilaç degıl ilk aylardada onu kullanmıştm. Ama bukez mide hiç kabul etmiyo. Yutar yutmaz midem bulanıyo.

hemen yardımcı oluyorum aynı şikayetten muzdaripmişizz bende söledim doktora sabah aç karnına içiyordum tok karnına içmye başla dedi fayda etmedi bi gün iç bi gün içme dedi gene olmadı artık gece yatarken içiyorumm hiç bi sıkıntım yok hatta çok güzel uyutuyoo psikolojikmi bilmiyorum ama :21::21::21:

hemen yardımcı oluyorum aynı şikayetten muzdaripmişizz bende söledim doktora sabah aç karnına içiyordum tok karnına içmye başla dedi fayda etmedi bi gün iç bi gün içme dedi gene olmadı artık gece yatarken içiyorumm hiç bi sıkıntım yok hatta çok güzel uyutuyoo psikolojikmi bilmiyorum ama :21::21::21:

Valla bende tok başlıyım önce. Her sabah aynı kabustan sıkıldm artk.

günaydınnn herkesee nasılsınız arkadaşlar?
benim bu akşam ayrıntılı ultrasonum var çok heyecanlıyım. inşş herşey yolundadır. işyerinde de iznimi yaptırdım yarın da tatile çıkıyoruz. inş mutlu mutlu gider geliriz. stresimi kzıım da farketti heralde bugün inanılmaz hareketli. normalde hareket halindeyken ayaktayken falan fazla hissetmiyordum. oturunca ve yatınca daha çok hissediyordum. bugün sürekli hissediyorum

benim bu akşam ayrıntılı ultrasonum var çok heyecanlıyım. inşş herşey yolundadır. işyerinde de iznimi yaptırdım yarın da tatile çıkıyoruz. inş mutlu mutlu gider geliriz. stresimi kzıım da farketti heralde bugün inanılmaz hareketli. normalde hareket halindeyken ayaktayken falan fazla hissetmiyordum. oturunca ve yatınca daha çok hissediyordum. bugün sürekli hissediyorum

günaydın canım
maşallah onun hareketlerine annesi, bende uzanınca daha çok hissediyorum
çok şükür iznimi ayarladım pazartesi bizde yola çıkıcaz erzincana ordan dolaşarak tekrar evimize gelicez hayırlısıyla gider geliriz inşallah

sizin ve yola çıkacaz herkesin yolları açık olsun kazasız belasız gidelim gezip gelelim :KK1:

günaydın canım
maşallah onun hareketlerine annesi, bende uzanınca daha çok hissediyorum
çok şükür iznimi ayarladım pazartesi bizde yola çıkıcaz erzincana ordan dolaşarak tekrar evimize gelicez hayırlısıyla gider geliriz inşallah

sizin ve yola çıkacaz herkesin yolları açık olsun kazasız belasız gidelim gezip gelelim :KK1:

amin canım çok teşekkürler. iyi bir tatili hakettik :) bakalım soracağız yine de dr a bugün. dinlene dinlene gidip gelcez. hava değişikliği bebişlerimize iyi gelecek:KK1::KK1::KK1:

günaydın kızlarrrr :21::21: iyisiniz inşallahhh, benim kafama takılan soru varr.malum bayram geliyo ziyaret edilecek yerler var, eşimin annesi ve benim babam vefat durumundalar.bayramda mezarlığa girsem hamileyken bişi olur mu acap?:44:

çifte prenses :) nasıl da tatlı olurlar :) allah gönlüne göre versin canım:KK1:

dün ayrıntılıya girdik herşeyleri çok güzel dedi kilolarıda iyi biri 280g biri 230g boylarıda aşağı yukarı aynı dopper ile kan akışlarınıda kontrol etti ikisinede aynı oranda gidiyo kan 15 ağustosta tekrar gidecez küçük olanın gelişimine bakılacak şimdilik herşey cok güzellll

içime doğduğu gibi 3 kız anası olcemmm duble sigrtalıyımmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

günaydın kızlarrrr :21::21: Iyisiniz inşallahhh, benim kafama takılan soru varr.malum bayram geliyo ziyaret edilecek yerler var, eşimin annesi ve benim babam vefat durumundalar.bayramda mezarlığa girsem hamileyken bişi olur mu acap?:44:

yok canım gidebilirisin küçük bebekler götürülmez mezara melekleri görebildikleri için

dün akşam sürahiyi dolaptan alıp masaya koyarken içimden acaip sıcak bir şey aktı hemen wc ye gidip kontrol ettiğimde o sümüksü tabakanın değil bembeyaz bir su olduğunu fark ettim hani altına işercesine sani 1 yemek kaşığından fazla aktı acaba amniyon sıvı dedikleri ve hatta doğumda suyum geldikleri dedikleri sıvımıydı bilemedim... şimdi doktora gidecez ... uf allahım hepimizin bebişini korusun... bu kadar alışmış ve yolun yarısını geçmişken acı dert vermesin :KK14:

Gecmis olsun cnm..umarim bisey yoktur..hayirli haberlerle gel...

amin canım çok teşekkürler. Iyi bir tatili hakettik :) bakalım soracağız yine de dr a bugün. Dinlene dinlene gidip gelcez. Hava değişikliği bebişlerimize iyi gelecek:KK1::KK1::KK1:

dr bana yasakladı uzun yolu ancak adanadan mersine gidebilirsin dedi maraşa gidelim diyoduk yattı sadece mersine denize gidebilecek oda denize çok girmeme şartıyla

Benim bu akşam ayrıntılı ultrasonum var çok heyecanlıyım. Inşş herşey yolundadır. Işyerinde de iznimi yaptırdım yarın da tatile çıkıyoruz. Inş mutlu mutlu gider geliriz. Stresimi kzıım da farketti heralde bugün inanılmaz hareketli. Normalde hareket halindeyken ayaktayken falan fazla hissetmiyordum. Oturunca ve yatınca daha çok hissediyordum. Bugün sürekli hissediyorum

maşallah oda heyecanlandı o zaman annesiyle ilk gezmesiiii:KK52::KK52::KK52:

X