2014 Aralık Anneleri

maşallah oda heyecanlandı o zaman annesiyle ilk gezmesiiii:KK52::KK52::KK52:

:))) evet canım gezenti olacak galiba pıtırcığım. baya bi yol yapacağız dr aksi birşey söylemezse. kızımda da eşimin işi gereği hamileyken çok gezdim. o nereye giderse ben de peşinden gitmiştim:) o yüzden midir nedendir çok sever gezmeleri. hatta kızımın ilk öğrendiği kelime "mont" oldu. gerçi monk diyodu:)) montu giyince dışarı çıkılacağını biliyordu. monk monk derdi sürekli:KK52::KK52::KK52:

:))) evet canım gezenti olacak galiba pıtırcığım. Baya bi yol yapacağız dr aksi birşey söylemezse. Kızımda da eşimin işi gereği hamileyken çok gezdim. O nereye giderse ben de peşinden gitmiştim:) o yüzden midir nedendir çok sever gezmeleri. Hatta kızımın ilk öğrendiği kelime "mont" oldu. Gerçi monk diyodu:)) montu giyince dışarı çıkılacağını biliyordu. Monk monk derdi sürekli:KK52::KK52::KK52:

kızımdad ben baya gezmiştim kıbrısa felan gitmiştik her akşam geziyoruk nerdeyse benim kızda gezme meraklısı şimdi baba beni nereye götürecen diyo adama süreklii:KK52::KK52:

Gunaydinlar herkeslereee
Kolum agriyarak uyandim bu sabah ama fazla degil sanki morarmis gibi bi agri ama gecicek tabiki..

günaydınnn herkesee nasılsınız arkadaşlar?
benim bu akşam ayrıntılı ultrasonum var çok heyecanlıyım. inşş herşey yolundadır. işyerinde de iznimi yaptırdım yarın da tatile çıkıyoruz. inş mutlu mutlu gider geliriz. stresimi kzıım da farketti heralde bugün inanılmaz hareketli. normalde hareket halindeyken ayaktayken falan fazla hissetmiyordum. oturunca ve yatınca daha çok hissediyordum. bugün sürekli hissediyorum
Oh cok guzel gezin bakalim annesi heyecanlandi tabi cocuk ne yapsin.

günaydın kızlarrrr :21::21: iyisiniz inşallahhh, benim kafama takılan soru varr.malum bayram geliyo ziyaret edilecek yerler var, eşimin annesi ve benim babam vefat durumundalar.bayramda mezarlığa girsem hamileyken bişi olur mu acap?:44:
Bence bisey olmaz canim basiniz sagolsun bu arada sen kendini uzme yeter..
dün ayrıntılıya girdik herşeyleri çok güzel dedi kilolarıda iyi biri 280g biri 230g boylarıda aşağı yukarı aynı dopper ile kan akışlarınıda kontrol etti ikisinede aynı oranda gidiyo kan 15 ağustosta tekrar gidecez küçük olanın gelişimine bakılacak şimdilik herşey cok güzellll

içime doğduğu gibi 3 kız anası olcemmm duble sigrtalıyımmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Masallah kuzulara canim kizima arkadaslar geliyo ne guzel.
Hayirli haberler almana cok sevindim :)
evet canım ikiz olduğu için sağlıcakla kuccağımıza alalımda hep beraber gezeriz artıkkkk eylülde rizede kardaşimin dğünü var onada gidemicemm

Ayy gelseydiniz keske bizimde eylulde istanbulda dugun var gitmiycez ucaga almazlar diye otobusude cekemiycem gercekten..

Annelerim :))

hemen günlük soruma geçiyorum ( her gün bir soru hehehe)

bayramda denize gitcem. bugün güneş kremi alcamda. hangi kremi alsam kaç faktör almalıyım??:KK49:

dün ayrıntılıya girdik herşeyleri çok güzel dedi kilolarıda iyi biri 280g biri 230g boylarıda aşağı yukarı aynı dopper ile kan akışlarınıda kontrol etti ikisinede aynı oranda gidiyo kan 15 ağustosta tekrar gidecez küçük olanın gelişimine bakılacak şimdilik herşey cok güzellll

içime doğduğu gibi 3 kız anası olcemmm duble sigrtalıyımmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

maşallah kuzucuklara canım:nazar::nazar: çok sevindim :) ohh üç kızla sırtın yere gelmez artık :KK1:

Gunaydinlar herkeslereee

Ayy gelseydiniz keske bizimde eylulde istanbulda dugun var gitmiycez ucaga almazlar diye otobusude cekemiycem gercekten..

canım uçağa 7 aylıktan sonra almıyorlar diye biliyorum. yanlış mı biliyorum? biz de gidicez de dönüşte uçakla mı gelsek diye düşünüyordum.

kızlar ben biraz önce süt içiyim dedim kokusunada bakmadım hiç içtim biraz tadı değişik geldi sonra kokladım bozuk gibi kokuyodu tarihide geçmemiş. Beni bi telaş aldıı bebeğime bişey olurmu acaba kusmayı denedim kusamadım da :18::KK43::KK43:

günaydınnn herkesee nasılsınız arkadaşlar?
benim bu akşam ayrıntılı ultrasonum var çok heyecanlıyım. inşş herşey yolundadır. işyerinde de iznimi yaptırdım yarın da tatile çıkıyoruz. inş mutlu mutlu gider geliriz. stresimi kzıım da farketti heralde bugün inanılmaz hareketli. normalde hareket halindeyken ayaktayken falan fazla hissetmiyordum. oturunca ve yatınca daha çok hissediyordum. bugün sürekli hissediyorum
güzel haberlerle dön inşallah canım :) ama ben de hissetmek istiyorum artık oğluşumu :KK43: tembel oğlum henüz bi kıpırtı göndermedi annesine.. sadece karnımdaki yerinden anlıyorum hareket ettiğini :)
doktora gittim idrar yolu enfensiyonu vrmış antibiyotik vermeyim su iç bol bol dedi

canım geçmiş olsun, antibiyotik vermediğine göre çok fazla değil demek ki. sen bol su iç dediği gibi, bir de bol c vitamini al, portakal suyu iyi geliyormuş enfeksiyona. inşallah bunlarla atılır çabucak vücudundan.

ya kızlar bir sorum daha olacak:nazar:

şimdi ben 18+1 haftalık hamileyim. ay hesabı yaparsak kaç aylık hamileyim :)

canım gözünaydın kızlar başka oluyor bende 2.sininde kız olduğunu duyunca çok sevindim :)

Canlar selamlar biz yola çıktık Konya ya doğru he huu

Ya Fettah

X