2014 de Tüp Bebek Yapacakların Paylaşım Topiği

Kaçıncı Kez Tüp Bebek Yaptırıyorsunuz?

• Ankete Katılan
    861
  • Anket Kapalı .
Iyı akşamlar hanımlar
narsudecım hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasıl etsın yavrunu

Cıcekbahce sana Cvp yazmıştım baktın mı gecmıs sayfalarda canım

Iyı akşamlar hanımlar

keşke bütün kızlara diyedinn :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:keramet sendemi acaba :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ayy ne biliyim işte arada bir dek geldi bir kaç kıza dedim ilk dediğimde gebe şimdi :KK1:
doktor tedavi bahane iş bende bitiyor bi kere:KK1:

bende isterim amaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:bana da yap bi kıyak:KK8:

tebrik ederim canım :KK16::KK16:inan çook sevindim :KK16:darısı başımıza:KK5:
bu tedaviden önce eşin herhangi bi tedavi görmüşmüydü:26:

ama işin sihiri kaçtı doğaçlama bir kaç kıza dedim hatırlıyorum belki sende vardın ilk sayfaları bi kontrol etmem lazım:KK1:

eguşşşş hiç adil değil istediğini gebe bırakıyor istemediğine tık yok :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

adam ayırıyorum ben taraf tutuyorum:KK1:

bencede:KK30: yaaaa:KK52::KK52::KK52:ben o kadar bağırıyom:KK51: sıpa isterim diye:KK53:

du bakalım sanada yaparız bi güzellik:KK1:

ya bennnn :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:bakmıyor :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:bakmıyor olmazki bu kadar acaba eguşda işe yararmı

yarar diye düşünüyorum:KK1:

İyiyim canim evde yatiş...:KK66: inşallah guzel haberler vermek nasip olur heyecanla test gununu bekliyorum.

canım sürekli yatma lütfen çık gez dolan biraz..

6 haftalıkken gelişimi durmuş, kalbi artık atmıyormuş. O yüzden kürtaj olacağım

çok üzüldüm Rabbim içine ferahlık versin sabrını artırsın inşallah:KK5::KK5::KK5:

canım benim seninde için daralmıştı bugün benim gibi benimde sabah doktor randevum var biliyosun kistim patlamıştır inşallah, senin derdini bilemem ama rabbim sanada hayırlı ve mutlu haberini gönderir inşallah yarın mutlu bi gün olsun hepimiz için :KK16:

inşallah canım yarın haftanın ilk günü ve güzel bir hafta olsun hepimiz için..

çok saol canım, sende canını herne sıkıyorsa üzülme.

son zamanlarda böyle üzüldüğümü hatırlamıyorum yarın güzel haberler almayı diliyorum Rabbimin izniyle...

kızlar işim bitti evim mis gibi oldu ama ben çok fena yorgunum şimdide gidip çiskekimle ilgilenmeliyim ben niye kendimi bu kadar yoruyosam :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Iyı akşamlar hanımlar

iyi akşamlar canımcım..

kızlar işim bitti evim mis gibi oldu ama ben çok fena yorgunum şimdide gidip çiskekimle ilgilenmeliyim ben niye kendimi bu kadar yoruyosam :KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

ayy bi de cheescake ni yaptın öylemi olsa nasıl yerdim şimdi ne iyi olurdu..
ne aşamada peki..

iyi akşamlar canımcım..

ayy bi de cheescake ni yaptın öylemi olsa nasıl yerdim şimdi ne iyi olurdu..
ne aşamada peki..

fırında canım daha çıkarmadım bu gece dolaba atacam sabah erkendende kalkıp sosunu döküp tekrar dolaba atacam salı günü akşama kadar olur heralde dimi

Kızlar bişey sorcam.buradaki komşumuz 1ocakta bizi öğle yemeğine davet etti akrabalar arkadaşlar falan olcakmış yaklaşık bi 30-40 kişi falan.yani yılbaşı kutlaması gibi bişey. Bilirsiniz yabancılar önem veriyorlar böyle şeylere.bizimde burda pek arkadaşımız yok sağolsun bize her konuda yardımcı oluyorlar yalnız kalmayalım diye çoğu yere davet ediyorlar bizi de. Bende eli boş gitmek istemiyorum. Şöyle yiyecek bişeyler götürmek istiyorum sizce ne yapabilirim? Kurabiye mi yapsam tatlı tuzlu karışık diye düşündüm. Kişi sayısı da fazla ama en azından tadımlık bişey olabilir yani.Fikir istiyorum.
Yada ev hediyesi mi alsam ne bilim bilemedim.

ben olsam salıya kadar beklemez yerdim :KK1:
tam kıvamında olur hemde salı günü...

keşke yakın olaydık güldenim sensi yemezdim emin ol

seninki kadar güzel olacakmı bakalım resmini paylaşacam

yazın vişnelisini yapmıştım çok güzel olmuştu du resmini bulabilirsem gösterem

$vişneli cheesecake 1.jpg

Kızlar bişey sorcam.buradaki komşumuz 1ocakta bizi öğle yemeğine davet etti akrabalar arkadaşlar falan olcakmış yaklaşık bi 30-40 kişi falan.yani yılbaşı kutlaması gibi bişey. Bilirsiniz yabancılar önem veriyorlar böyle şeylere.bizimde burda pek arkadaşımız yok sağolsun bize her konuda yardımcı oluyorlar yalnız kalmayalım diye çoğu yere davet ediyorlar bizi de. Bende eli boş gitmek istemiyorum. Şöyle yiyecek bişeyler götürmek istiyorum sizce ne yapabilirim? Kurabiye mi yapsam tatlı tuzlu karışık diye düşündüm. Kişi sayısı da fazla ama en azından tadımlık bişey olabilir yani.Fikir istiyorum.

çiskek yap :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

i aksamlar kızlar normalde yarın test gunumdu.. ama bugun yaptırdım 13. gunum oluyo bugun transfer ayın 17 sınde yapıldıgı için kan degerım 222.78 inanamadım bıde ıdrar testı yaptım ondada ıkıncı çizgı cıktı.. benle olan dua eden herkese cok tesekkur ederım yorumlrınız nedır arkadaslar

Cnm çooook sevindim bebeğin ömür boyu seninle olur inşallahh. :))

Eki Görüntüle 913255

Aslında ben daha Türkiye'ye özgü bişeyler yapmak istiyorumda o da genelde ana yemek.o da olmaz.çiskek olabilir aslında güzel bi pakette yapabilerem ona :) hem güldenin tarifide var hazır :KK34:

i aksamlar kızlar normalde yarın test gunumdu.. ama bugun yaptırdım 13. gunum oluyo bugun transfer ayın 17 sınde yapıldıgı için kan degerım 222.78 inanamadım bıde ıdrar testı yaptım ondada ıkıncı çizgı cıktı.. benle olan dua eden herkese cok tesekkur ederım yorumlrınız nedır arkadaslar

önce kese, sonra kalp atışları, güzel bir hamilelik ve sağlıkla çocuğunu kucağına alırsın inşallah

Cnm cheesecake harika görünüyor ellerine sağlık çayla beraber nede güzel yenir :))))

sağol canım bunu yazın yapmıştım şimdide yılbaşı için şeftali soslusunu yapıyorum fırında daha pişmesini bekliyorum

Aslında ben daha Türkiye'ye özgü bişeyler yapmak istiyorumda o da genelde ana yemek.o da olmaz.çiskek olabilir aslında güzel bi pakette yapabilerem ona :) hem güldenin tarifide var hazır :KK34:

bencede güzel olur bende güldenin tarifiyle yapıyorum sadece sosunu değiştiriyorum :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Eki Görüntüle 913255

ay evet hatırladım bunu yarışmam zamanımda yemek topiğimde paylaşmıştın canım istiyooooo..

canım kişi sayısı fazla bence çiskek güzel olurdu ama kime yetecek çiskek o sebepten kurabiye işine girişebilirsin..
yine benim verdiğim kurabiyeden yap çikolataya ve fındık fıstığa bandır ohh miss..

Kızlar cok tesekkur ederım daha yolum uzun rabbım saglıkla ılerlemesını nasıp etsın ve kucagıma alayım ınsallh..darısı ısteyen ve bekleyen butun arkadaslarımın basına olsun ınsalllh:KK49:

X