2014 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Minik bebeklerimizin cinsiyetleri ;

• Ankete Katılan
    431
Aynı durum farklı şekilde bendede var. Bir yandan çok bekledik bu zamanlar daha da zor geçiyo biran önce kucağıma aliim istiyorum bi yandan doğduktan sonra acaba nasıl olacak diye endişelerim var.
Sokakta tanımadığım hamileliğimi görüp benimle konuşma başlatmaya çalışan herkes aman bugünlerin kıymetini iyi bilin çok aricaksınız karı koca gezebildiğiniz kadar gezseydiniz bi daha hiçbişey yapamicaksınız erkek mi nee çok fena valla 2 dk rahat vermiyorlar gazlı bebek oluyolar işiniz çok zor vb yorumlarla geliyo hep bana. Allahım seçip seçip mi gönderiyosun diyorum:)
Hatta son nokta geçenlerde oğlu olan bi arkadaşım beni kutlamak için aramış bak aynen şöyle söyledi ay canımm çok sevindim Allah analı babalı büyütsün sabırınıda veriyo merak etme :KK52:
Bu uykusuzluk sıcak falanda beni iyice asabi yaptı. Ankara'da evde yaz geçirmek ne zormuş kardeşim. Bebeğim doğsun 1 yaşına gelsin aynen işe başlıyorum valla ikinci çocuk falanda yok ev kadınlığı bana göre bişey diilmiş. 3 hafta güzel.

hahahahahhaha valla çatmışsın sen de millet ne meraklı hemen karşısındakini paniğe sürüklemeye. Susun kardeşim ben sormuyosam lütfen bana hamilelik anılarınızı anlatmayın hep mi kötü şeyler gemiş bu insanlaırn başına anlamıyorum ki.

Biri der benim suyum bitmişti, biri der ben erken dogum yaptım biri der bebeğe oksijen gitmedi herkes birleşip bu gunlerde bana bunları anlatıyo, iyi halt ediyosunuz!!! Biri bana göüznün üstünde kaşın var dese bugünlerde ben pank olma halindeyim <zaten uzak dursunlar bizdeeen evren duy sesimizi :))))

Ya sorma ben de bayramda fenalıklar geçirdim sıcaklardan, oraa atıyorum kendimi olmuyor buraya atıyorum olmuyor, günde 3 kere duşa giriyorum o da geçici cözüm veriyor yandık ki ne yandık. Ama yine de evde olmanın kıymetini bil, hamilelik bu agırlık stres üzerine iş stresi çok feci oluyor inan.

Kizlar bebişin eşyalarini neyle yikadiniz haci şakir granül sabun mu dalin sivi sabun mu bugün çikmişken onuda halledeyim de çiksin aklimdan

ikisi de değil. Dalin granül sabun ve Dalin yumuşatıcı ile yıkadık. ki 1 ay önce hallettim bu işleri bebişinin odasının önünden geçerken yada gidip dolabın kapağını acınca her taraf bebek kokuyoır missss gibi

ayyy kızlarr aynen uyku denen bısey yok sıcaklardan nferet ettım. evımm cok sıcakk.....
gunduz gece hıc farketmıyor... ılk defa sıcaklardan nefret ettım... hamılelıgımızn son ayı en sıcaklardayız.... yemın ederim bende delıye bagladım... sınırlerım cok bozuk aglamaklıyım..... evdede olmak zor.iştede.... zaten suan bebegım cok harektlı canımı yakıyor.. kasıklarıma agrı yapıyor... belım agrıyor.... ıkıdebır wc deyım... alaturka tuvalet egılıp kalkamıyorum... offfff
hayırlısyla bır eylul gelse.....
gerçi doğumdan da çoook korkuyorummmm

benim de evim çokkkk sıcak güneye bakıyoru ve gece gündüxz hiç farkedtmiyor bütün güneş evin iinde, dışarda fırtına kopsa cama rüzgardan cıkılmayacak derecede olsa evin içi yine de hamam. İdare edice artık napalım başa gelen çekilir. Ben hiç olmazsa sona size göre daha yakınım, Agustos sonuna kucağıma alırım diye umuyorum. Allah hepimizi ve bebeklerimizi kurtarsın.

Canım benim hiç aklıma gelmedi ped almak iyiki hatırlattın bu sefer alıcam geçen sefer ped çocuk bezi almamıştım hepsini hastane çıkana kadar temin etmişti zaten ama bu sefer götüreyim :) kontrolün ne zaman ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım benim kontrolüm haftaya bugün :KK1:
Dört gözle bekliyorum.

Banada ped olayını bi arkadaşım tembihledi.
Attım çanttaya.
Çantalarımızı kapattık.
Bi ufak çanta daha hazırlayacağım makyaj mal. Falan.
Tatile gider gibiyiz valiz valiz :KK16:

Canım benim kontrolüm haftaya bugün :KK1:
Dört gözle bekliyorum.

Banada ped olayını bi arkadaşım tembihledi.
Attım çanttaya.
Çantalarımızı kapattık.
Bi ufak çanta daha hazırlayacağım makyaj mal. Falan.
Tatile gider gibiyiz valiz valiz :KK16:

Öle söleme benimde ilkinde olduğu gibi bundada bir bagaj dolusu olacak. Haftaya hazırlıcam bende benim kontrolümde cumartesi sabah 9 bakalım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayyy kızlarr aynen uyku denen bısey yok sıcaklardan nferet ettım. evımm cok sıcakk.....
gunduz gece hıc farketmıyor... ılk defa sıcaklardan nefret ettım... hamılelıgımızn son ayı en sıcaklardayız.... yemın ederim bende delıye bagladım... sınırlerım cok bozuk aglamaklıyım..... evdede olmak zor.iştede.... zaten suan bebegım cok harektlı canımı yakıyor.. kasıklarıma agrı yapıyor... belım agrıyor.... ıkıdebır wc deyım... alaturka tuvalet egılıp kalkamıyorum... offfff
hayırlısyla bır eylul gelse.....
gerçi doğumdan da çoook korkuyorummmm

Hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz demek ki:)
Ben doğumdan diilde sonrasından biraz korkuyorum açıkçası :KK52:

Bide kızlar acaba kaçıncı haftaya kadar araba kullanabiliriz bileniniz var mı???

hahahahahhaha valla çatmışsın sen de millet ne meraklı hemen karşısındakini paniğe sürüklemeye. Susun kardeşim ben sormuyosam lütfen bana hamilelik anılarınızı anlatmayın hep mi kötü şeyler gemiş bu insanlaırn başına anlamıyorum ki.

Biri der benim suyum bitmişti, biri der ben erken dogum yaptım biri der bebeğe oksijen gitmedi herkes birleşip bu gunlerde bana bunları anlatıyo, iyi halt ediyosunuz!!! Biri bana göüznün üstünde kaşın var dese bugünlerde ben pank olma halindeyim <zaten uzak dursunlar bizdeeen evren duy sesimizi :))))

Ya sorma ben de bayramda fenalıklar geçirdim sıcaklardan, oraa atıyorum kendimi olmuyor buraya atıyorum olmuyor, günde 3 kere duşa giriyorum o da geçici cözüm veriyor yandık ki ne yandık. Ama yine de evde olmanın kıymetini bil, hamilelik bu agırlık stres üzerine iş stresi çok feci oluyor inan.

Ya evet çok uykusuz kalıyorum ben o yönden çok zorlanırdım heralde ama klimalı ortam oyalanacak bişeyler var falan bazen özlüyorum işte.. Evdede klima var bir odada ama evde aynı şey olmuyo direk hasta ediyo.
Migros'a gitmem gerek yeni döndük evde bişey yok ona bile çıkamıyorum 2 saattir sıcaktan nereye otursam yapışıp kalıyorum.
Neyse ki bebişler biraz daha serinleyince doğacaklar inşallah.

KızKızlar bu arada ben de bayramda boş durmadım kızım için bebek şekeri hazırlıklarına giriştiiiim :))

BUnlar ilk postalar, bir de kutulu ayrıca yapılacak onu da dogum iznine çıkınca yapıcam inşallah

$seker 3.jpg $seker 2.jpg $seker 1.jpg

KızKızlar bu arada ben de bayramda boş durmadım kızım için bebek şekeri hazırlıklarına giriştiiiim :))

BUnlar ilk postalar, bir de kutulu ayrıca yapılacak onu da dogum iznine çıkınca yapıcam inşallah

Eki Görüntüle 1204707 Eki Görüntüle 1204708 Eki Görüntüle 1204710

Aman tanrımm harikalar:KK16::KK9:
Valla sen bu işlerden anlıyosun kızım organizasyon şirketi falan o tarz bişeylerde düşünebilirsin bu işinden sıkılırsan :KK52:

Kızlar ben resimdeki bebek taşıma cantasiyla normal çantasını aldım güzeller mi? Bi de ana Kucağı almak istemiyorum onun yerine taşıma çantası aldım sizce iyi fikir mi ??

note3 kadinlar_klubü

Eklentiler

• $1406798778235.jpg
    $1406798778235.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar ben resimdeki bebek taşıma cantasiyla normal çantasını aldım güzeller mi? Bi de ana Kucağı almak istemiyorum onun yerine taşıma çantası aldım sizce iyi fikir mi ??

note3 kadinlar_klubü

peki arabada bebeği nereye oturtacaksın. Ana kucağı derken oto koltugunu kastettin diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1204707 Eki Görüntüle 1204708 Eki Görüntüle 1204710

hahahaah yok beee, deli işi yani insna kendi bebişi olmasa ugrasma fenalıklar geldi bana. Hoş tabi hamilelikten fenalık gelmiştir çünkü uzun süre oturunca rahatsız oluyorum. Sanki benm karnım aşağı indi ya sanki oturuken bacaklarımın üstüne düşüyor göbeğim rahat edemiyorum .:KK1:

Valla sen bu işlerden anlıyosun kızım organizasyon şirketi falan o tarz bişeylerde düşünebilirsin bu işinden sıkılırsan :KK52:

ay kendi kendimi alıntlıamışım salak kafam :)))

hahahaah yok beee, deli işi yani insna kendi bebişi olmasa ugrasma fenalıklar geldi bana. Hoş tabi hamilelikten fenalık gelmiştir çünkü uzun süre oturunca rahatsız oluyorum. Sanki benm karnım aşağı indi ya sanki oturuken bacaklarımın üstüne düşüyor göbeğim rahat edemiyorum

Hosgeldin canim ohh ne guzel tatilini yaptin geldin benimde cok ihtiyacim var ama maalesef banayol yasakk hicbir yere gidemedik

Allah razi olsun cnm arkadasim Rabbim en kisa zamanda senide melegine kavustursun doguma girmeden hepinize bol bol dua ettim rabbim ins. Kabul eder:KK16:

Allah senden razı olsun canm arkadaşım rabbim dualarımızı kabul etsin inş vakit zamnı gelince olur inş sende bnm hep duamdasın :KK16:meleklerinle ne güzel bi aile oldunuz şimdi rabbim mutluluğunuzu daim etsin sağlık sıhat huzr betektle inş :KK54:

X