Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    57
Kız benim ultrason sürelerim bayağı çoğaldı. Atıyorum normalde 1 dakika gösteriyor şimdi baya on dakka falan bekliyoruz. Benim çektiğim videonun uzunluğu zaten iki dakika. Bayağı normal ultrason 4 boyut gösteriyor doktor zararı olmaz bence ya
Benimde öyle uzun sürüyor son iki kontrolüm canım 10-15 dk rahat oluyor. Dün bi rapor verdi doktor bi A4 dolusu neredeyse 😅 karnı kafası midesi böbreği ne varsa yazmış

Artk şartlarmz nasıl uygunsa onlara bakacağız balımm
Aynen öyle fiyat/performans/kullanım süresi göz önüne alıp alışveriş yapmak lazım 👍🏻 ikinci üçüncü çocukluklar kurtarıyo biraz valla ilk alacaklara Allah alım kolaylığı versin gerçektem çok pahalı her şey 🫤

Merhabalar kızlar, ben dün Ankara Gazi Üniversitesi hastanesine gittim muayene oldum şükür hersey yolunda Csamba günleri hafta atlıyorum fakat orda mak da 11+4 çıktım yani 4-5 gün ileri çıkardı mak
Kan tetkiklerimi verdim ve Nifty testi de orda yaptırdım 6.135 tl imiş. Bir tüp kan alıyorlar aç tok farketmiyor zaten mide bulantımdan bir dilim peynir ekmek ve haşlanmış yumurta yiyip gitmiştim
Umarım güzel sonuç alırım
Ankara’da olan varsa Nifty testi için gaziyi öneririm direk dekanlık içinde genetik bölümüne gidiliyor
Sonuç bir haftaya çıkar dedi
Ctesi de kendi doktoruma gideceğim
Gazi cinsiyet için baktı ama tahmin bile yürütmedi
Hepimiz sağlıkla kavuşalım inş
Mide bulantısı öğürme ve kusmalarım devam bu arada normalde bugün 11. Haftaya girmiş olmalıyım özeldeki Dr makinasına göre
Merhabalar. Ben de sizinle aynı tarihte Gazi’de nipt için kan verdim. Sizin sonuçlarınız çıktı mı acaba?

Kızlar siz ultrasonda bebek hareketlerini ne zaman gordunuz bu gün kontrole gittim biri 10+5 diğeri 10+2 çıktı ama hiç hareket falan göremedim sizden okudklarimla çikolata da yemiştim oysaki çok şükür sağlıkları gayet iyi elhamdülillah ama insan azıcık kipirdasin hareketlerini falan görmek istiyor Dr o bacaklarımı dedim gıcık cevap vermedi istese ayrintii gosterirdi kontrol olduğu için 2 dk baktı gayet normal sagliklilar dedi bitti

Ben park yatak aldım ama taşıma açısından bu daha kolay olabilir belki, ama park yatak yaş olarak daha uzun gidecek birşey. Bunun reflü yatağı gibi olması hoşuma gitti
Benim arkadaşlarımda hep park yatak önerdi. Ama dediler ki salonda falan takılırsanız ucuz yollu modeller var dediler. Ben şimdi onlarada bakıcam. Trendyolda buldum birkaç tane.
Park yataklar aynı zamanda beşik gib kullanılan modelleri var ya ben o tarz alıcam. Evde fazla eşya olmasın😃
Herşey ateş pahası. Yani şuan ne alsak kâr diye düşünüyorum. 🍀

Kız benim ultrason sürelerim bayağı çoğaldı. Atıyorum normalde 1 dakika gösteriyor şimdi baya on dakka falan bekliyoruz. Benim çektiğim videonun uzunluğu zaten iki dakika. Bayağı normal ultrason 4 boyut gösteriyor doktor zararı olmaz bence ya
Doktor dedi ilerleyen zamanlarda uzun uzun inceleyeceğiz bebeği ama şimdilik yormayalım dedi hemen gösterdi çekti 😀

Kızlar siz ultrasonda bebek hareketlerini ne zaman gordunuz bu gün kontrole gittim biri 10+5 diğeri 10+2 çıktı ama hiç hareket falan göremedim sizden okudklarimla çikolata da yemiştim oysaki çok şükür sağlıkları gayet iyi elhamdülillah ama insan azıcık kipirdasin hareketlerini falan görmek istiyor Dr o bacaklarımı dedim gıcık cevap vermedi istese ayrintii gosterirdi kontrol olduğu için 2 dk baktı gayet normal sagliklilar dedi bitti
Belki senin bebeklerin uyuyordur annesii🥹🐣 İnşallah bir sonraki seferinde kıpır kıpır görebilirsin♥️♥️ Önemli olan şükür ki sağlıkları iyi olması 🌸🌸🌸 ben 10+2 de görmüştüm. Yarın 12+1 olacağız bakalım neler yapıyor benim oğlan 🥹🐣

Canım kafana takma aynıyız biz senle cumartesi günü ben de gittim kızlara biraz önce de yazdım benim doktorum da hemen baktı gösterdi kalp atışı da hızlanmış annesi dedi dinletti ve kapattı hocam biraz bakaydık dedim hareket yoktu gittim dondurma yedim geldim hemen anlık bak bacaklar kıpırdıyor dedi kaldırdı 😀

Kızlar günaydın 😍🐣
12. Haftama girdim bugün hayırlısı ile 🐣
3-4 gündür 0 mide bulantısıydı hadi dedim çok şükür geçti gitti artık bulantılar sabah kendimi lavaboda buldum🤣🤣
Olsun ne gelirse razıyız 🥹🍀
Benim sizlere bir sorum olucak. Çok erken biliyorum ama malesef artan fiyatlar karşısında başka bir yol gözükmüyor 😃 Bebek arabası araştırmalarınız nasıl gidiyor? Yada tecrübeli anneler önerebileceğiniz modeller var mı? Ben açıkcası travel almak istemiyorum ama Travel-kabin boylar var onlar güzel gibi.
Birde park yatakta önereceğiniz bir marka var mı? Pregoya çok sıcak bakıyorum hoşuma gitti mağazada.
Herşey gerçekten çok pahalı. Allah hepimizin yardımcısı olsun🌸
Buarada sizlere Hipp in body butter kremini önermek istiyorum🤍🍀. E bebekte %50 indirimdeydi. Dokusu inanılmaz. Yağlı bir his bırakmıyor ve inanılmaz nemlendiriyor. En önemlisi içeriği tertemiz😍 Küçücük kremlere yada yağlara dünya para vermeyin😃 Çok araştırarak aldım.
canım bana abimler illa diyorlar bebek arabasını vercez diye. Onlarında cocuk küçük aslında daha 1 yaşında kışın lazım olur dedim falan ama illa yok lazım olmaz dediler kabin boy almışlar galiba onu kullancakmış. Bende başta istemedim ama sonra düşündüm travelin bir tek puset halini beğeniyorum büyük şekline gecince ağır gelicek büyük ihtimal hafif bir araba isticektim yine. Bizim bebelerde kışa gelcek nasipse fikirleri değişmezse alıp bi 6 ay pusetli kullanırım kasımdan hazirana kadar. Sonrasında kendim pregonu kabin boy arabasını beğendim ayak örtüsüde var onu alıp yaz kış kullanırım hafif hafif 😂

Doktorum da cumartesi gittiğimde idrar testi yaptır kan ve tsh baktır demişti tsh hapı kullanıyorum ben bugün fırsatım oldu gittim sabah kan verdim sağolsun hemşire damarımı patlattı şiş ve mor yetmedi sabahtan beri sonuç bekliyorum bugün doktor aradı kendi sağlık ocağına gelin burdan vereceğim sonuçları diye bir tedirgin oldum eşim sakin ol diyor geldik doktor çok güzel sonuçların diyor eee niye girmediniz sisteme dedim bugün sistem değişti diyor bir de sözde yakın arkadaşım ama değilmiş düğünüm ve sonrasında anladım bunu onlara hamile olduğumu söyledim doğurunca mı söyleyecektin bize diyor söylemek istemedim bebek biraz büyüsün istedim dedim iyi bakalım diyorlar otlar ama hala trip atıyorlar sonrada bi arkadaşın bebeğinin kalbi durmuştu onun gibi olur herkese söyleme diyorlar ikisi de anne bunu söyleyenler şok oldum

canım bana abimler illa diyorlar bebek arabasını vercez diye. Onlarında cocuk küçük aslında daha 1 yaşında kışın lazım olur dedim falan ama illa yok lazım olmaz dediler kabin boy almışlar galiba onu kullancakmış. Bende başta istemedim ama sonra düşündüm travelin bir tek puset halini beğeniyorum büyük şekline gecince ağır gelicek büyük ihtimal hafif bir araba isticektim yine. Bizim bebelerde kışa gelcek nasipse fikirleri değişmezse alıp bi 6 ay pusetli kullanırım kasımdan hazirana kadar. Sonrasında kendim pregonu kabin boy arabasını beğendim ayak örtüsüde var onu alıp yaz kış kullanırım hafif hafif 😂
Ay böyle bi şansın varsa ne güzel.. Ayrıca puset parası vermeye ne gerek var. Abinler kabine geçtiyse imkanı yok dönmezler travel sisteme🤭
Bende travel-kabin arabalar var deli gibi onlara bakıyorum valla ama işin içinden çıkamadım🤣
Pregonun 2 modeli çok kafama yatıyor benimde. Çokta kullanışlı pregonun arabaları.
indirimleri takip edip uygun zamanda almayı düşünüyorum.

Ay böyle bi şansın varsa ne güzel.. Ayrıca puset parası vermeye ne gerek var. Abinler kabine geçtiyse imkanı yok dönmezler travel sisteme🤭
Bende travel-kabin arabalar var deli gibi onlara bakıyorum valla ama işin içinden çıkamadım🤣
Pregonun 2 modeli çok kafama yatıyor benimde. Çokta kullanışlı pregonun arabaları.
indirimleri takip edip uygun zamanda almayı düşünüyorum.
Ya başta baya bi istemedim dedim kendi kendime hevesim var istediğim gibi alayım😂 ama sonra düşündüm dedim al pusetli kullan 6 ay sonra istediğin gibi kabin boy al bitane. Cünkü gerçekten travel alan arkadaşlarım hep ikinciyi aldılar 😃

Ya başta baya bi istemedim dedim kendi kendime hevesim var istediğim gibi alayım😂 ama sonra düşündüm dedim al pusetli kullan 6 ay sonra istediğin gibi kabin boy al bitane. Cünkü gerçekten travel alan arkadaşlarım hep ikinciyi aldılar 😃
Kabin boy ne oluyor travel ne oluyor acaba ya 😀😀cahilliğime verin yada link atar mısın bakayım bende bir de beşik nasıl alacaksınız var mı aklınızda bir şey

X