2014 eylül gelinleri de buraya:))

Tuzlada kaplica varya icmelerde oraya gittik havuzu cok guzel hmde gelenlerde aile oluyo genelde veee suyu mineralli su en azndan oyle bi avantaji var :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hic aklimiza gelmemisti cokmsag ol canim, yalova ya gidenlerden duyuyordum ama İçmeler gelmemisti aklima. Annemin cocuklugunda cok giderlermis hem de besiktas tan mahallecek:)))

günaydın kızlarr tatil bitti iş başındayız

Gunaydin canim hos geldin iyice dinlenmissindir umarim. Ben yarin ise basliyorum, bugun yine aksama kadar kosturmamiz var kayinvalidem yarin donmek istiyor evine verilecekleri yukleyip goturecegiz, baza altini temizlemem lazim kisliklar su anki kiloda giyilemeyenler kalksin diye:) cok hakliymissin canim ev yerlesfirdikce alinacaklar cikiyormus bugun rendemizi, cezveyi ocaga oturtmak icin gereken zimbirti:) vb seyleri almam lazim mesela cezve durmuyor ocakta:)
Ust raflara ermek icin ne kullanmayi dusunuyorsun saglam kaymayan tabure arıyorum nerede bulurum acaba ikea da var midir ki:/:KK53:

Gunaydin canim hos geldin iyice dinlenmissindir umarim. Ben yarin ise basliyorum, bugun yine aksama kadar kosturmamiz var kayinvalidem yarin donmek istiyor evine verilecekleri yukleyip goturecegiz, baza altini temizlemem lazim kisliklar su anki kiloda giyilemeyenler kalksin diye:) cok hakliymissin canim ev yerlesfirdikce alinacaklar cikiyormus bugun rendemizi, cezveyi ocaga oturtmak icin gereken zimbirti:) vb seyleri almam lazim mesela cezve durmuyor ocakta:)
Ust raflara ermek icin ne kullanmayi dusunuyorsun saglam kaymayan tabure arıyorum nerede bulurum acaba ikea da var midir ki:/:KK53:

ben demiştim ama dimi ev yerleşince daha çok noksan çıkıyor diye :)
ben artık süs eşyalara daldım :) avşadan aldım çok güzel seyler

günaydınn kızçelerr=) tatil bitti vallahi gelemedim kaç gündür. bizde çesmeye giittik kafa dinledik geldik vallahi bayramda her biyer kapalı olunca bişey yapamadk. bitek dün akşam üzeri düğün takılarını gidip sectim okadar. evin boyası bitmedi daha yandık vallahi ne yandık yaa:KK70: işler cok gözümde büyüyo benim =)) siz neler yaptınız bakalım ne var ne yok.

günaydınn kızçelerr=) tatil bitti vallahi gelemedim kaç gündür. bizde çesmeye giittik kafa dinledik geldik vallahi bayramda her biyer kapalı olunca bişey yapamadk. bitek dün akşam üzeri düğün takılarını gidip sectim okadar. evin boyası bitmedi daha yandık vallahi ne yandık yaa:KK70: işler cok gözümde büyüyo benim =)) siz neler yaptınız bakalım ne var ne yok.

bizimde davetiye basılacak daha beğenmedik sonra kına elbise alacaz daha gelinlik provam var ALLAH tan ev işi bitti bizm bi yerleşme kaldı onuda zaten muftagı yerleştirdik yatak odası filan kaldı

bizimde davetiye basılacak daha beğenmedik sonra kına elbise alacaz daha gelinlik provam var ALLAH tan ev işi bitti bizm bi yerleşme kaldı onuda zaten muftagı yerleştirdik yatak odası filan kaldı

Davetiye bizimde bastırılcak basılmadı daha :KK70: bnm gelinligin 1 tane provası var agustos sonunda ayakkabımla gidicem bekliyoruz ona var daha diye.kınayı hic ellemedik daha bizde:KK70: bi yeri tuttuk okadar:KK70:

hmm benim yine sukurluk gec de olsam oluyorum bakalim ins tatlim ne yapalim fazla etki de yapamiyorsun :)

Ben eşimi yükte hafif yürekte ağır seviyorum...
Ben iken Biz olmaya 46 gün kaldı...

canım birşey soracağım sana benim düğünüm eylül 13. ben ayın 20-22si gibi hastalanıyorum.
bir ay kala doğum kontrol hapına başlayacağım 21 günde bir oluyormuşsun ya regli ben şimdi kullandığımda 20 si gibi gelecek olan regli benim düğün zamanına gelir mi?

ben demiştim ama dimi ev yerleşince daha çok noksan çıkıyor diye :)
ben artık süs eşyalara daldım :) avşadan aldım çok güzel seyler
Kesinlikle canim mesela bizim evde 3 vazo oldu ama gecen gun sogan patates koymaya kP bulamadik ertesi gun hem annem verdi hem nisanlimin eski evden ayni kaptan bulduk 2 tane oldu simdi de:) temizligi zor oldugu ve cok azar azar aldigimiz icin ozel sepet almiyorum.

Avsa dan ne ciciler bulmussundur ben de avsa kupami goturdum. Bir de mutfaga aldigim sivi sabunlugun renginde buyuk kase koyu turkuaz nisanlimin evinde varmis meger bir de vazo var ayni renkleri iceren o mutfagiguzellestirmek icin epey isime yaradi tmkarsiya masaninuzerine koydum canagi sivi sabunlukla takim almis gibi oldu dolaplardan once onlar dikkat cekiyor:) sonucta kirmiziya cok uydu:)

Ben bayram oncesi tatil yapip ctesiden beri gece 12 ye kadar temizlik esya ayirma tasima duzenleme yapiyorum bugun dolap iclerindekilerin yerini degistirince mutfak bitiyor insallah yatak odasinin bazasini silip goturduklerimi yigacagim. Is yapabilecek enerjide kalabalik insan varsa cabucak biter bizde 2 anne 70 yaşlarında bir de annem bir yeri 40 kere siler tek dolapla 2 saat ugrasir fenalik geldi valla:)

kızlar dün seti begendim ya ayak ustu bu fotoyu cekebildim. sizce nasıl zarif bişey olsun istedim

$20140730_182208.jpg

kızlar dün seti begendim ya ayak ustu bu fotoyu cekebildim. sizce nasıl zarif bişey olsun istedim

Eki Görüntüle 1204798

Cok zarif duruyo canim gule gule kullan bende kendim begenirim hayalleri kuruyodum kayinvalidem beraber gideriz aliriz demisti nisanlim o iki sirali klask modelleri seviyo demis gitmis almis oda cok bozugum yani set konusunda bi alti ay oldu alali simdi nisanlim gel gidelm yenisini alalm diyoda o is gecti bikere

günaydın kızlarr tatil bitti iş başındayız

hosgeldin canim nasil gecti tatil

Davetiye bizimde bastırılcak basılmadı daha :KK70: bnm gelinligin 1 tane provası var agustos sonunda ayakkabımla gidicem bekliyoruz ona var daha diye.kınayı hic ellemedik daha bizde:KK70: bi yeri tuttuk okadar:KK70:

Benimde kina kiyafetim yok daha davetiye belli ama daha basilmadi evde yerlesmedi ah ah

kizlar hayirli aksamlar an itibari ile mobilyalarin siparisi verildi gelinlik secildi siparisi verildi heyecandan kalbim küt küt atiyor gece ayrintilari paylasir ve yorumlari okurum sizi coookkk seviyorum kaderdaslarim benim allaha emanet olun:KK66::KK70::KK70:

Ben iken Biz olmaya 45 gün kaldı...

off kızlar bıktım ben bu alışveriş işlerindenn:KK43: bugün halı bakmaya gittik ne zor şeymiş o öyle. yarın tekrar bakmaya gidicez hala netleşen bişey yok. davetiye falan baktık onu da seçemedik zaten benim beğendiklerim hep pahalı çıkıyo. nişanlıma nasıl istiyosan öyle yaptır dedim sonuçta onu da temsil edicek karışmıyorum çok önemli değil davetiye meselesi.Evin tadilatı da hala bitmedi banyo seramiklerim tam bir facia girip baktıkça ağlayasım geliyo köşe yer var duşakabin içinde kalan orasını çok kötü yapmış adam. sinirimden banyoya bakmıyorum eve gidince. Bunlara yeterince canım sıkıldığı yetmiyomuş gibi bugün nişanlımla konuşurken adetlerden açıldı konu gülerek dedi ki ooo sizi ilgilendiren adetler varmış. mesela yatak odası ve mutfağın halı ve perdesini siz alıyomuşsunuz dedi.. dedim evet biliyorum zaten. asıl bomba şu ki nişanlımın ailesi perdeci doğal olarak tüm perdeleri yapıcaklar. benim almam gerereken perdelerin yerine de ben başka şey alırmışım artık ablası öyle demiş. bende çok bozuldum. söyle faturayı ayrı kessinler de o kadarlık bişey alıyım dedim:KK47: çok ama çok kızdım gerçekten. bi de diyo ki ben söylemicektim ablam annenle konuşucaktı ama ayıp olur dedim ben sana söyledim diyo. arasa annemin ağzını kapatamazdım valla acaip sinirlenirdi.

Valla ben zamaninda istiyorum dusunulsun tamam gonul alma cabasi guzel ama zzaten asiri yorucu gunler geciyor ve nedeni o bir de3 kisi ki 2 si 70 yaslarinda calisirken ben agridan yamuljrken ee siz de yapmayin diyerek yayilmasi bardagi tasiriyor canim 2 is yPip e yPtim ya e bizim canimiz yok mu yok vallavakit olursa alip gezdiricem anneleri otursun o:KK19:

Buhar makinesini arastirmistim arkadasim icin canim oglu rahatsizdi hijyen gerekiyordu benim icin uygun degil maalesef,sicak su korkum ve onu koluna takip geziyormussun zaten sirt agrilarim gecmiyor o yuzden. Kullanabilenler epey memnundu ama. Halimiz olmayacak nisanlimin alerjisi var arka oda ve mutfagin kilimleri hazir, hatta calisma odasina da cikacak sanırım :) salona olcuyu belirledik 1.70lik serince guzel oldu ortaya capraz :) simdi salona bakacagim ilk etapta yatak odasina kac parca ne kullanilir bilemiyorum bir taraf duvarla arasinda sadece sifonyer var yani o yana sadece minicik nir sey olur ama dolabin onu bombos kalir o zaqmanda acaba o meydana ortayabir tane a5sam yeter mi bilemiyorum.

Ohh sefan olsun canim bayram bitmedi ya:) disaridan giris mumkunse tavsiye alabilirim senden havuz konusunda, guvenilir yer bulmak zor duyduklarim nep karsida siz bu taraftami gittiniz?

Kacak gelinler nerede acaba, bayram tatilindekactilar saga sola:)))

öyle yorucu geciyor birde anlamiyorlar sende benim gibisin :confused: iyi yaparsin al annelerini gezdir yemek yiyin iyice bi eglenin oda kös kös otursun evde :KK70:
eger rahatsizligin varsa evet zormus gecmis olsun dikkat et kendine tatlim:KK66:
halilar zor is bence ya
benimde alerjim var ama allahtan halılardan degil ama o konu zor hele birde kokuya varsa bugun bi cafenin lavobasina gittim bir agir koku koymuslar nefesim bicak gibi kesildi yarim saat zor nefes aldim

Ben iken Biz olmaya 45 gün kaldı...

X