2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Hoşbuldumm :KK3: Bende universitesini 2 tanecik seçmeli dersten dolayı 4buçuk yıl yapmış hafta da bi güncük okulu olan zamanı bol bir öğrenciyimm şubata kadar :) Fakat daha sonra da kpssye kadar çalışmayı düşünmüyorum. Kpss olmazsa malum özel sektör ama inanıyorum ki Kpssyi sizlerinde desteği ve motivasyonuyla kazanıcaz!! :13:

Hoşbuldumm :KK3: Bende universitesini 2 tanecik seçmeli dersten dolayı 4buçuk yıl yapmış hafta da bi güncük okulu olan zamanı bol bir öğrenciyimm şubata kadar :) Fakat daha sonra da kpssye kadar çalışmayı düşünmüyorum. Kpss olmazsa malum özel sektör ama inanıyorum ki Kpssyi sizlerinde desteği ve motivasyonuyla kazanıcaz!! :13:

sağlık olsun canım ne güzel işte bu sayede kpss çalışmak için bol vaktin olacak iyi değerlendir bu fırsatı :)) sonradan kpss çalışmak zor oluyor..

andROMEdae cim canım ya benimde 40 mat vardı eklenmemiş görünüyor :)) keşke tablolara bizde ekleme yapabilsek de sana yardımcı olabilsek bu konuda :KK43:

sağlık olsun canım ne güzel işte bu sayede kpss çalışmak için bol vaktin olacak iyi değerlendir bu fırsatı :)) sonradan kpss çalışmak zor oluyor..

andROMEdae cim canım ya benimde 40 mat vardı eklenmemiş görünüyor :)) keşke tablolara bizde ekleme yapabilsek de sana yardımcı olabilsek bu konuda :KK43:

Teşekkür ederimm :KK3: Bişe sorucam ya ben profil resmi ekleyemiyorum :) Allahım cahilliğim ortaya çıktı ama bi bulamadım nerden yapıcağımı :KK43:

Teşekkür ederimm :KK3: Bişe sorucam ya ben profil resmi ekleyemiyorum :) Allahım cahilliğim ortaya çıktı ama bi bulamadım nerden yapıcağımı :KK43:

canım sayfanın sağ üst tarafında kullanıcı kontrol paneli var.. ordan profil resmi ve avatar ekleyebilirsin.. est. ne cahilliği :)

benimde boş vaktim var aöf okuyorum, evdeyim henüz kendi derslerime de başlamadım. bu kadar vakti en verimli şekilde değerlendirmemiz şartt :)

Kızlar soru paylaşımı hiç göremiyorum haydi asılalım artık biraz ya? Ben bugün 96 tane matematik sorusu çözdüm

Kızlar herkese merhabalar son 3 gündür giremedim nete :26: Çok fazla derste çalışamadım ;ama artık devam inş . Yeni gelenler hoşgelmişler :KK3:

Merhaba! Hepimiz çok emek vererek okullarımızdan mezun olduk ve artık çalışmak istiyoruz. Bizim için en iyisinin kamu olacağına karar verdik ve KPSS çalışmalarına bir heves başladık. Benim gibi dershaneye gitmeyip evde çalışanlar, buradan birbirimize evde çalışmanın püf noktalarını, konsantre olmanın yollarını, uygun ortam hazırlama ve ezber taktiklerimizi paylaşmaya ne dersiniz? Çözemediğimiz soruları soracağımız bir dershane hocamız olmadığı için buradan yardımcı da olabiliriz. Umarım beni yalnız bırakmazsınız. Hepinize şimdiden başarılar ve kolay gelsin! :KK16:

248625_2125527901894_1356781238_32506028_7247036_n.jpg

KPSS GÜZELLERİ ev ekibi:KK16:
andROMEdae
tiin
zarpanditt
gogostar
27.01
ebyar
lajoba
sekey
yagiz42
TersTepki
emne27
genciza
pembems
kuzeyimm
sbry
alangu
asiyeasya
pnr_
soslusarma
crocus_4534
kkaderim
Dumanikara

Kızlar, konuya şöyle bir tablo eklemeye karar verdim. Buraya çözdüğünüz soru sayısını bildirirseniz ben eklerim. Topluca gördükçe gaza geliriz diye düşündüm. Adını eklemek isteyen yazarsa ben eklerim.

Çözülen Soru Sayısı Tablosu

TarihCoğrafyaVatandaşlıkSayısal*Sözel**Toplam
andROMEdae17588829933883594360:nazar:
kuzeyimm565
1606091314:nazar:
TersTepki27385210190758 :nazar:
asiyeasya760760 :nazar:
sekey6448053611502352195:nazar:
pnr_319

394
713 :nazar:
alangu14090858085480 :nazar:
lajoba320302652 :nazar:
soslusarma100

100 :nazar:
Dumanikara

605605 :nazar:
crocus_4534

248541789:nazar:

* Matematik - Geometri - Sayısal Mantık
**Türkçe - Sözel Mantık

KİTAP TAVSİYELERİ

Konu Anlatımı
Matematik - Uzman Kariyer
Coğrafya - Fem, Uzman Kariyer
Tarih - Data, İhtiyaç
Anayasa - Yediiklim, Yargı, Data, İhtiyaç
Türkçe - Uzman Kariyer - Fem

Soru Bankası

Tüm Dersler set olarak - Uzman Kariyer, İhtiyaç, Yediiklim, Yargı Kozmik Oda
Tarih - Beyaz Kalem (Cahide Bolat)
Coğrafya - X yayıncılık coğrafyacının özel soruları
Matematik - Uzman Kariyer Öğreten soru bankası, Fem
Anayasa - Yediiklim, İhtiyaç
Türkçe - Uzman Kariyer, Fem

Farklı forumlardan ve kendi tecrübelerimden oluşturduğum bir liste kızlar, fikir oluşturur umarım. [/ BENIM TARIH VE COGRAFYAM SIFIR. AMA TURKCE MAT IYIDIR.BANA TARIHI VE COGRAFYAYI ÖGRETECEK KITAP ÖNERİRMİSİNİZ SIFIRDAN BASLAYIP HIC BIR TERIMI BILMEYEN BIRI OLARAK YARDIMA IHTIYACIM VAR

meraba arkadaslarr buralarr çok ıssız kalmışş böylee yaa artık kendimize gelmemiz lazımm:18::18::KK47::KK47:
bugün daha hiç çalışmadımm boğzımda dışarıdan farkkedilen bi kitle cıktı doktora gittimm bugunn:2::2: yarın ultrason vee tahlil yaptırıcamm nasıl olmuşş bilemedim ama lenf bezlerim iltihaplanmışş:KK43::KK43: haydiiii çalışma vaktiiii

meraba arkadaslarr buralarr çok ıssız kalmışş böylee yaa artık kendimize gelmemiz lazımm:18::18::KK47::KK47:
bugün daha hiç çalışmadımm boğzımda dışarıdan farkkedilen bi kitle cıktı doktora gittimm bugunn:2::2: yarın ultrason vee tahlil yaptırıcamm nasıl olmuşş bilemedim ama lenf bezlerim iltihaplanmışş:KK43::KK43: haydiiii çalışma vaktiiii

Çok geçmiş olsun canım,

Andromeda benim puan 655 olmalıydı :) Bu arada sen ilk baktıgımda 4300 kusurdu sen soru çözmüyor musun hiiiç :)

Bende birazdan oturacağım derse , hadi sizde çalışın rakipleriniz çalışıyooorrrr :KK68:

İyi akşamlar kızlar! :KK3: Bugün coğrafyadan son kalan ünitelerimi de bitirmemle beraber genel kültürü tamamen bitirmiş bulunmaktayım. :KK8: Yarından itibaren aralık ayına kadar video izleme, aldığım notları okuma ve bol bol soru çözme planını uygulamayı düşünüyorum.

Çok geçmiş olsun canım,

Andromeda benim puan 655 olmalıydı :) Bu arada sen ilk baktıgımda 4300 kusurdu sen soru çözmüyor musun hiiiç :)

Bende birazdan oturacağım derse , hadi sizde çalışın rakipleriniz çalışıyooorrrr :KK68:

Çözüyorum çözmez olur muyum. :KK31: Yalnız geçen hafta rahatsızdım boşlamıştım biraz. Bugün bir 200 soru daha eklenecek bana. :KK8:

Geçmiş olsun canım, hemencecik iyileşirsin inşallah. :KK16:

Ben daha P.tesi günü kpss maratonuna başladım. Çoğunuz konuları bitirmişsiniz bile ben nasıl yetişicem hiç bilmiyorum.
Bir arkadaş sormuş nasıl çalışıyorsunuz diye paylaşmak istiyorum :) Çalışma pllanı yaptım ve onu uyguluyorum elimden geldiğince hangi gün hangi dersi çalışacağım edeceğim. Ayrıca Beyaz Kalemin moduler setinden çalışıyorum ve çok çok memnunum arkadaşlar.. Bir de ben ilk olarak konuyu fosforlu kalemlerle çizerek çalışıyorum önemli yerleri ki bu geneli olsada :KK1: özet çıkarıyorum.Daha sonra kitabın ilerleyişi örnek sorular onları cevaplara bakmadan çözüyorum, daha sonra konu testlerini çözüyorum en sonda ise o konuyla ilgili kpssde çıkmış sorular var onları çözüyorum ve konuyu bitiriyorum :KK3:
Birde ben motive olmak için böyle cicişli bicişli şeyleri çok severim özet defterlerim pembeli felan kalemlerim öyle. Birde kendimi neler yaptığımı görmek içinde yarın yine böyle güzel bi not defteri alıcam hangi konuları bitirdiğim kaç soru çözdüğümü yazıcam.Çünkü ben çözdüğüm soru sayısı arttıkça gaza gelenlerdenim :KK66::nazar::nazar:

Bugün matematik soru sayıma bir 138 daha ekledim :) canım deli gibi soru çözmek istiyor. Tarihten mecbut durakladım çünkü konu çalışmam lazım. Ama vizeler yüzünden yapamıyorum malesef :/ şimdi çıkıp yarınki vizeme çalışmam lazım dua edin lütfen siz de kızlar :/

iyi akşamlar kızlar.ben ders çalışamıyorum diye yazmıyorum sizlere ama umarım kızmıyorusnuzdur bana.bi bakayım siz neler yapıyorsunuz dedim.bu gün az konu çalıştım ama öğleden sonra yine fenalaştım.çok moralim bozuluyo çalışamayınca :KK14:

Herkes nerde :26: ders çalışıyorsanız iyi.bu gün ben tarihten konu çalıştım 70 soru çözdüm :KK34: Allahım şeytanın bacağını kırdım galiba yeniden başladım :KK47: geçmedi sıkıntılarım ama onlarla yaşamaya alıştım.sizce konuları yetiştirebilecek miyim arkadaşlar ?tarihten daha osmanlıya yeni geçtim ve daha diğer derslerden anca birer ikişer konu bitti :KK50: nerde herkes acaba :18:

Selam kızlar, bu aralar okulda olduğum için pek ilgilenemedim burayla. Ama gevşemek yok, havalar da soğumaya başlıyor tam çalışma havası. Tekrar gaza gelmek için mükemmel fırsat. :KK76: Bugün video izlemeye başlayacağım, akşam sorularınızı eklerim. Öpüldünüz.

iyi akşamlar kızlar.ben ders çalışamıyorum diye yazmıyorum sizlere ama umarım kızmıyorusnuzdur bana.bi bakayım siz neler yapıyorsunuz dedim.bu gün az konu çalıştım ama öğleden sonra yine fenalaştım.çok moralim bozuluyo çalışamayınca :KK14:

senin adına sevindim canım inşallah böyle devam edersin :) sıkıntı yapma yetiştirirsin Allah'ın izni ile daha çook var sınava :)

benim evde o kadar çok işim var kiii bi türlü halledip çalışmaya başlayamadım bi de kardeşim geldi kayseriden.. öyle olunca biraz salladım gibi ama çok yakında tekrar başlayacağım inş.. haftaya annem de gelecek o geldiği zaman daha rahat mı çalışırım bilemiyorum ama öyle olmasını umuyorum :))) çalışan herkese kolay gelsin :)

Selam kızlar, bu aralar okulda olduğum için pek ilgilenemedim burayla. Ama gevşemek yok, havalar da soğumaya başlıyor tam çalışma havası. Tekrar gaza gelmek için mükemmel fırsat. :KK76: Bugün video izlemeye başlayacağım, akşam sorularınızı eklerim. Öpüldünüz.

canım sana kolay gelsin çalışmalarında :) bişey soracam videoları nerden izliyorsun??

Selam kızlar bugün hastanedeydim bir şey yapamadım gelincede bir ağırlık bastı uyumuşum :KK31: Akşam matematik sorusu çözmeyi planlıyorum ama bakalım hayat plan yapmaya gelmiyor :KK24:

X