2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

geçsin şu zaman hemen geçsin olup bitsin stresten gebermeden
:KK50:
pazartesii başlıcam yeniden
ama yine ara vericem ocakta finalller var aöf :KK50:
lanet olsun ya nerden başladım hay aklıma diyorum :KK47:

Kuzumm ikinci dönem kayıt yaptırma bence. Ben iyi ki bu sene devam etmemişim diyorum çünkü gerçekten zaman yetmiyor artık bana. Bi bakıyorum Pazartesi hoop hafta sonu gelmiş :KK31:

Bide sana mail attım
:KK55:

bende sayısal çıkıslıyım lise ve üniiden ama 3 ıl ara verınce hepten unutmusum
bakalım koca seneyi ayırıcam maddi olarak tükenene kadar devam mata :KK53:
bende ihtiyac ve datadan ilrliyorum hep
önce konuya ihtiyactan calısım önemli yerleri not alıp datadan bida çalışıyorum
bazıları tekinden devam et diyo ama
birinden kaçırdıgım bişeyi diğerinden öğreniyorum
yavaş ileerliyorum bu yüzden biraz
hedefim ocaga kadar konuları bitirmekti ama olmadı asla bitmez
en kısa zamanda bitirip soru çözücem paso

Ben ders ders bıtırdım bıter her dersten hergun bır test cozuyordum baska konu calışıyordum haftada bırde bıten dersı tekrar edıp tarama testi çözüyordum konularda cokta acele etme sındıre sındıre gıt tekrar et bol bol soru çöz :KK31:
Canım, şu yazdıklarını görünce daha da gaza geldim :KK53:

Çalıştığımdan dolayı kendimi verip çalışmam zor oluyor ama akşamlarımı sadece ders çalışmaya ayırıyorum bende artık.

Birde dershaneye gidiyorum haftada iki gün akşamları. İki gün o şekilde geçiyor.

Allahım isteyen herkesin gönlündekini versin inşallah emeklerimizin karşılığını alırız :KK16:

Allah gönlünüze göre versin ben dershaneye gitmedim ilçedeydım dershane yoktu merkezede gelip gitmek zorlayacaktı benı evde calıştım bol bol

Merhaba! Hepimiz çok emek vererek okullarımızdan mezun olduk ve artık çalışmak istiyoruz. Bizim için en iyisinin kamu olacağına karar verdik ve KPSS çalışmalarına bir heves başladık. Benim gibi dershaneye gitmeyip evde çalışanlar, buradan birbirimize evde çalışmanın püf noktalarını, konsantre olmanın yollarını, uygun ortam hazırlama ve ezber taktiklerimizi paylaşmaya ne dersiniz? Çözemediğimiz soruları soracağımız bir dershane hocamız olmadığı için buradan yardımcı da olabiliriz. Umarım beni yalnız bırakmazsınız. Hepinize şimdiden başarılar ve kolay gelsin! :KK16:

248625_2125527901894_1356781238_32506028_7247036_n.jpg

KPSS GÜZELLERİ ev ekibi:KK16:
andROMEdae
tiin
zarpanditt
gogostar
27.01
ebyar
lajoba
sekey
yagiz42
TersTepki
emne27
genciza
pembems
kuzeyimm
sbry
alangu
asiyeasya
pnr_
soslusarma
crocus_4534
kkaderim
Dumanikara
DaKo
devrim_
merveesk
adi_sevda
cimcime_89
cicolat
elfmet
keskinkalem
KalbiMusa
ayaz_07

Kızlar, konuya şöyle bir tablo eklemeye karar verdim. Buraya çözdüğünüz soru sayısını bildirirseniz ben eklerim. Topluca gördükçe gaza geliriz diye düşündüm. Adını eklemek isteyen yazarsa ben eklerim.

Çözülen Soru Sayısı Tablosu

TarihCoğrafyaVatandaşlıkSayısal*Sözel**Toplam
andROMEdae2057150314134764875934:nazar:
kuzeyimm817
93110652813:nazar:
TersTepki27385116294190958 :nazar:
asiyeasya760760 :nazar:
sekey6448054921502352326:nazar:
pnr_480

1052
1532:nazar:
alangu21090858085550 :nazar:
lajoba420422842 :nazar:
adi_sevda184

1657111060 :nazar:
Dumanikara444130255908852321:nazar:
crocus_4534

110311922295:nazar:
sinehas

265163428 :nazar:
devrim_110100

210 :nazar:
fizikcan1331122124483593 + 84 alan :nazar:
cimcime_896203478475795343907:nazar:
cicolat54366246910636343371:nazar:
zeynep_198740408050
160 :nazar:
elfmet234263
7013761574 :nazar:
keskinkalem50

50 :nazar:
LPGLi_FeRRaRi30

30 :nazar:

* Matematik - Geometri - Sayısal Mantık
**Türkçe - Sözel Mantık

KİTAP TAVSİYELERİ

Konu Anlatımı
Matematik - Uzman Kariyer
Coğrafya - Fem, Uzman Kariyer
Tarih - Data, İhtiyaç
Anayasa - Yediiklim, Yargı, Data, İhtiyaç
Türkçe - Uzman Kariyer - Fem

Soru Bankası

Tüm Dersler set olarak - Uzman Kariyer, İhtiyaç, Yediiklim, Yargı Kozmik Oda
Tarih - Beyaz Kalem (Cahide Bolat)
Coğrafya - X yayıncılık coğrafyacının özel soruları
Matematik - Uzman Kariyer Öğreten soru bankası, Fem
Anayasa - Yediiklim, İhtiyaç
Türkçe - Uzman Kariyer, Fem

Farklı forumlardan ve kendi tecrübelerimden oluşturduğum bir liste kızlar, fikir oluşturur umarım.

ben bu yıl okuldan mezun oluyorum adalet okuyorum bende hemen çalışmak istiyorum adliyede inşallah kitaplarım gelsin başlıycam çalışmalara bende ama okulla bu çok zorlayacak beni hepinize kolay gelsin şimdiden :KK16:

Hatırlıyom tabı canım şarktasınız dımı sizde sanslısın eşin yanında bak hemde orda pek gezemezsın bol bol calış sonra rahat edersin:KK16: 3001 dende guzel yerler acılıyor hayırlısıyla yerleşirsin ıns Allah gonlune göre versin canım

evet şarktayız ama çok doğu değil bizimki. kahramanmaraşın elbistan ilçesi
memleketimize de yakın 3 saatlik uzaklıkta
memleketten çok gelen giden olmuyor rahatım ama burada çok güzel komsuluk arkadaşlık ilişkilerimiz var, onlar oyalıyor beni ama azaltmaya da çalışıyorum artık görüşmeleri.

inşallah sizde kısa zamanda kavusursunuz.

Kuzumm ikinci dönem kayıt yaptırma bence. Ben iyi ki bu sene devam etmemişim diyorum çünkü gerçekten zaman yetmiyor artık bana. Bi bakıyorum Pazartesi hoop hafta sonu gelmiş :KK31:

Bide sana mail attım
:KK55:

evet kuzum sende orda doğru yaptın bakalım ya artık napıcam :KK53:
bakimmm hemennncikkk :KK55:

85.99 puanla kültür ve turizm bakanlığına tekniker olarak atandım:KK31: senın bebiş nekadarlık Allah bağışlasın bende cok özeniyorum eşim yanımda olsa bende dusunurdum bebek ama malesef uzagız:KK31:3 ayda bır 15 gun ızne geliyor

okyonus 2. dönecek biz hala tadına bakamadık şu memurluğun:KK53:
hoşgeldin canım.:KK16: 2012 topiğinin sıkı takipçisiydim ama pek yazmadım. maşallah derdim hep sen çalışma raporunu verirken.
emeğinin karşılığını aldın. ben de aldım aslında:KK37:
sözellerim çok iyiydi sınavda ama matematik batırdı beni.
1,75 net yapabildim. 79 geldi. 3-4 puan daha alabilseydim atanacaktım ama nasip..
bu sene tekrar hazırlanıyorum.
önceliğim matematik tabii.
kitaplarını al , çalışmaya başla ve bize moral ver. sana ihtiyacımız var :KK9:

Ben ders ders bıtırdım bıter her dersten hergun bır test cozuyordum baska konu calışıyordum haftada bırde bıten dersı tekrar edıp tarama testi çözüyordum konularda cokta acele etme sındıre sındıre gıt tekrar et bol bol soru çöz :KK31:

Allah gönlünüze göre versin ben dershaneye gitmedim ilçedeydım dershane yoktu merkezede gelip gitmek zorlayacaktı benı evde calıştım bol bol

Merhaba, ben de bir soru sormak istiyorum size. Derslerden kaçar net yaptınız hatırladığınız kadarıyla yazar mısınız? Kaç puan aldınız? Bölümünüz neydi? Kaçıncı atamada nereye atandınız?

Arkadaşlar uzuuuun bir süreden sonra merhaba :KK3: neler yaptınız nasılsınız ??? biliyorsunuz ben kaç zamandır ders çalışmadığım için gelmiyordum topiğe ama artık çok şükür bulantılarım çok azaldı ve ders çalışmama engel değil bu yüzden çalışmam gerek aranıza dönmem gerek ama gel gelelim ki bende hiiç eskisi gibi istek kalmadı maalesef :26: ne yapsam da kendimi gaza getirsem diye düşünür oldum zaten zaman da daralıyor bir an önce başlayıp hızla ilerlemem lazım. yaa ben sürekli baştan başlamaktan sıkıldım aslında :2: hangisinden başlicam diye düşünmekten sıkıldım :KK5: bana biraz şevk lazım beni gaza getirecek bişi lazım ama ne :KK52:
canım ayy özledim sizi hadi gelin de bi başlayalım şu derslere ya :KK54: bebişinin cinsiyeti belli oldu mu tahminim erkek olduğu yönünde ama hadi hayırlısı bakalım sen çalışmalara hangi dersten iyiysen ondan başla.. soruları çözebilmek insanı gaza getiriyo :KK1:

Kızlar tez yüzünden bir halt yapamıyorum. Bu akşam birazcık tarih tekrarı yaptım. 67 tane de soru çözdüm
tezinde Allah kolaylık versin canım :KK16: hangi bölümdesin canım tezin ne üzerine?

Selam Kızlar. Öncelikle hepinize özürlerimi iletiyorum çünkü hiç ilgilenemedim burayla. :KK17: Sorularınızı siz yazmaya devam edin ben hepsini ekleyeceğim elbet bir gün. :KK17: Bu aralar inanılmaz yoğunum, kpss nin yüzüne bakamıyorum. Bugün ve yarın aöf sınavlarım, haftaya pazar kurum sınavı, sonraki hafta da esas mülakatım var. :18: 5e bölündüm resmen ne çalışacağımı şaşırdım, şu mülakatı bir atlatayım hayırlısıyla gelip sizleri gaza getireceğim söz. Zaten benim de ay sonunda memur mu olacağım yoksa 2014 kpss ye devam mı diyeceğim belli olacak. Atansam da atanmasam da bu başlığı bırakmayacağım tabi ki. Beraber başladık beraber bitireceğiz inşallah. Ne olur kızmayın bana ve soru çözmeye devam edin olur mu? Hepinizi seviyorum, iyi çalışmalar. :KK16:
ayy canım bende merak ediyordum mülakatı ne yaptı die inşallah memur olarak 2014e girersin ama bizi bırakma sakııın senin sayende toplandık sensiz olmaz canım :KK54:

yettim gari lajoba:KK3:
matematik 203
fizik 100
türkçe96
vatandaşlık32
çok değil ama hiç yoktan iyidir dimi:26: senin bebişte olduğu için enerjin kalmıyodur... vitamin kullanmalısın bence_ben öyle yapıyorum_ aynı fikirdeyim ev işi hiç bitmez ... lütfen bırakma biz bu okulları boşuna okumadık.. enerjimizin düşmesinden daha normal bişey olamaz... neticede makine değiliz...
süpersin canım ya maşallah ahh gaza geldim şu anda ama aöf var yarında yaa :KK5: neese pazartesi başlıyorum inşallah söz :83:

canım ayy özledim sizi hadi gelin de bi başlayalım şu derslere ya :KK54: bebişinin cinsiyeti belli oldu mu tahminim erkek olduğu yönünde ama hadi hayırlısı bakalım sen çalışmalara hangi dersten iyiysen ondan başla.. soruları çözebilmek insanı gaza getiriyo :KK1:

tezinde Allah kolaylık versin canım :KK16: hangi bölümdesin canım tezin ne üzerine?

ayy canım bende merak ediyordum mülakatı ne yaptı die inşallah memur olarak 2014e girersin ama bizi bırakma sakııın senin sayende toplandık sensiz olmaz canım :KK54:

süpersin canım ya maşallah ahh gaza geldim şu anda ama aöf var yarında yaa :KK5: neese pazartesi başlıyorum inşallah söz :83:

Çok sağol canım. Kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Tez konum, marksizmin hukuk anlayışı. Kaynağın oldukça kıt olduğu bir konu malesef :/

Çok sağol canım. Kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim. Tez konum, marksizmin hukuk anlayışı. Kaynağın oldukça kıt olduğu bir konu malesef :/

kamu yönetimi miii :KK5: bende açıktan okuyorum 2. sınıfım ve bugün sınavlara girdim Allahım o neydi öle ya :KK5: yada ben hiç çalışmadım ondan mı acaba bilmiyorum ama dün çıkmış sorulara baktım azıcık hegeller max weber miydi oo marksizm uff herşey birbirine karıştı Allah sana kolaylık versin canım :KK8: ben ikinci ünv old için çok takmıyorum ama zor bi bölümmüş bu gün onu anladım ilk dönemi nasıl sorunsuz geçtim şaştım yani :KK1:

kamu yönetimi miii :KK5: bende açıktan okuyorum 2. sınıfım ve bugün sınavlara girdim Allahım o neydi öle ya :KK5: yada ben hiç çalışmadım ondan mı acaba bilmiyorum ama dün çıkmış sorulara baktım azıcık hegeller max weber miydi oo marksizm uff herşey birbirine karıştı Allah sana kolaylık versin canım :KK8: ben ikinci ünv old için çok takmıyorum ama zor bi bölümmüş bu gün onu anladım ilk dönemi nasıl sorunsuz geçtim şaştım yani :KK1:

Amin sağolasın Rabbim sana da kolaylık versin inşallah. Hep siyaset ve hukuk ağırlıklı bölümümüz :) ben seçmeli dersleri de genelde hukuk ağırlıklı seçmiştim borçlar hukuku, idari yargı, türk vergi sistemi gibi. O marx artık benim ekmeğim suyum gibi oldu. Onu okumadan geçirdiğim gün kalmıyor bu aralar devlet anlayışındayım marxın :) eğer yardımcı olabileceğim bir ders, konu olursa söyle lütfen. Yardımcı olmaya çalışırım :KK66:

hayatım belli değil henüz cinsiyeti yarın dr randevum var inşallah bu ez gösterir cinsiyetini haylaz :KK16: bende sizleri çok özledim bakalım çalışabilirsem bu gün başlıyorum.bu arada AOf sınavlarında Allah yardımcınız olsun şimdi siz böle zrdu falan deyince iyi ki ben kaydımı dondurmuşum dedim :21:

Amin sağolasın Rabbim sana da kolaylık versin inşallah. Hep siyaset ve hukuk ağırlıklı bölümümüz :) ben seçmeli dersleri de genelde hukuk ağırlıklı seçmiştim borçlar hukuku, idari yargı, türk vergi sistemi gibi. O marx artık benim ekmeğim suyum gibi oldu. Onu okumadan geçirdiğim gün kalmıyor bu aralar devlet anlayışındayım marxın :) eğer yardımcı olabileceğim bir ders, konu olursa söyle lütfen. Yardımcı olmaya çalışırım :KK66:
siyaset ve hukuk olsun canım zaten onlar için ikinci ünv yi kamu seçtim ama sosyoloji işin içine girince beni çok zorluyor ya ama bunun da üztesinden geleceğim inş :KK35: sana Allah kolaylık versin tatlım marxcığımızla :KK1:
hayatım belli değil henüz cinsiyeti yarın dr randevum var inşallah bu ez gösterir cinsiyetini haylaz :KK16: bende sizleri çok özledim bakalım çalışabilirsem bu gün başlıyorum.bu arada AOf sınavlarında Allah yardımcınız olsun şimdi siz böle zrdu falan deyince iyi ki ben kaydımı dondurmuşum dedim :21:
Ayy hadi hayırlısı bakalım kuzum :KK54: hayırlı haberlerini bekliyorum minnoşun :21: evet canım sana daha zor olurdu hem hamilelik hem aöf hem kpss :KK8: bebişin doğduktan sonra inş vakit buldukça aöfe devam edersin :)

geçen hafta pek soru çözemediğim için bu pazar yazıyorum :)
coğrafya:193
türkçe:195
matematik: 203

herkese iyi çalışmalar :KK16:

kpss topiklerine bakarken keşfettim burayı:KK16:
bende evde hazırlanıyorum ama ders çalışma şevkim oturmadı henüz. bi gün çalışıyosam bi gün çalışmıyorum falan filan :KK31:
mattan sorun yaşıyorum. temelden matematik çalışmak için antrenmanlarla matematik kitabı aldım. kitap güzel lakin çözemediğim sorularda tıkanıyorum:KK37: ve şöyle bi takıntım var çözemediğim sorunun cevabını hemen öğrenmeliyim yoksa bırakıveriyorum kitabı. bunun içinde facete kpss gruplarından birine üye oldum oraya gönderiyodum soruları. üsluplarından dolayı orayada uğramıyorum artık.

sevgilim Ağrı'da öğretmen. onun yanına gitmeyi istiyorum:KK31: orası olmazsa karadeniz. cilt bakımı mezunuyum ve bölümümden hiiiç atama yok 3001.yim maalesef :KK31: en az 85 puan almam şart. Ankara dan feci sıkıldım. hatta son tercihe hakkari bile yazıcam o kadar kararttım gözümü.

uzman kariyerin 2012 kitabını aldırtmıştı arkadaşım sene başında bu çok iyi diye. hiiiiç memnun kalmadım. şuan kitap araştırması yapıyorum. datanın A'dan Z'ye tarih kitabı,data vatandaşlık konu anlatım kitabı alacağım. coğrafya ve Türkçede kararsız kaldım.

tarih-coğrafyayı şimdilik videolardan çalışıyorum. şu eylül bi olsada geçse sınav . stresi o kadar büyük ki uykularım kaçıyor. :KK14: işte böyle :/

uykusuzluktan baya karışık yazmışım yahu :KK53:
kimseciklerde yok topikte . gideyim başımın belası mutlak değerle uğraşayım:KK31: ne sinir bi konu evlat olsa sevilmez yeminlen :KK14::KK14:

Bende başlıcam DAHA çalışmaya memur olmam lazım benimm..:KK50:
Millet soru bile çözmüş.:18:
Benim tek sorunum tarih:KK43: Hiç ama hiç ezber yapamıyorum gün içinde çalıştığım konudan soru çözsem yinede bilmediğim şeyler çıkıyor yanlışım çıkıyor.. Bir hal çare bulamadım :KK43:

Kızlaar merhabaaa :KK16: Yeni gelenler hoşgelmişler :) Derse başlayacaktım önce bir girip bakayım dedim ne var ne yok ..

Pnrcım Allah yardımcın olsun en kısa sürede bitirirsin umarım bende kamu yön. mezunuyum girmesi kolay okuması çok zor bir bölüm okumayan anlamaz :KK70:

alanguu aramıza tekrar hoşgeldin canım :)

Neyse ben ufaktan gidiyorum tarih çalışacağım :KK25:

X