2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
kuzum işine karışmak istemem ama..
biliyosun benim eşim mobilyacı olmasına rağmen ben park yatak aldım..
3yaşına kadar park yatak kullanırız sonrasında Allah nasip ederse bazaya geçiririz diye düşünüyorum..
bazanın altının aldığı eşya ile büyüyen beşiğin altındaki 2-3 çekmecenin alacağı eşya kapasitesi tartışılır bence..
yinede karar senin tabisi :KK34::KK34:

Haklısın tatlım ama iyice kararsızlaşıyor insan.
Benim aklımda ahşap bir beşik vardı ablam vazgeçirdi gibi.
Onunda aklında şu şekil bir oda takımı var.
$inci_bebek_odasi_takimi.jpg

:KK70:

Bende de aynı gülüm. Gerçi benim daha günüm var ama, sancılar yokluyor arada. Rabbim güzel bir doğum nasip etsin sana inşallah.

Gözün aydın canim, maşallah tosununa. Doğumuna da az kalmış, rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Aynı durumumuz canım. Hakkımızda hayırlısı olsun, kuzular sağlıkli gelsin inşallah.

Çok ihmal ediyorsun bizi diye birtek seni engellediler canım :KK70:

:KK1::KK1::KK1:
Stresten bir buraya sığınıyorum zaten =) ona da engel koyuluyorsa çekeceğim var :KK9:

Kizlar suyummu geldi altimami kacirdim anlamadim ama pedimde baya bi islaklik var.ayaga kalkincada kasiklarimda cok baski oluyo.4.30 da konturolum var o zamana kadar bise olmaz herhalde.oglum gayet hareketli hayirlisi bakalim

Heyecan yapmissindir şimdi iyice, güzel haberlerle dön canım inşallah kontrolden. Bizi merakta birakma;-)

Cumartesiden bu yana doğum yapan var mı aramızda kızlar ?
Ben kaçırmış olabilirim :26:

Ben de epidural düşünüyorum canım sezeryan
Hayırlısı olur inşallah hakkımızda...Genelde iyi şeyler duyuyorum epiduralle ilgili
Senin günün belli mi peki benim kısmetse salı günü belli olacak gün

Bende cok hevesliyim epidural olmaya iyice alistirdim kendimi korkmam herhalde . Bnm gunum carsamba birşey cikmazsa insallah. O gun girebilirsem dogum sonrası nasıl bir duygu senle paylasirim insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar suyummu geldi altimami kacirdim anlamadim ama pedimde baya bi islaklik var.ayaga kalkincada kasiklarimda cok baski oluyo.4.30 da konturolum var o zamana kadar bise olmaz herhalde.oglum gayet hareketli hayirlisi bakalim

Güzel haberlerle gel canım.

Cumartesiden bu yana doğum yapan var mı aramızda kızlar ?
Ben kaçırmış olabilirim :26:

Melek arkadaşımız doğurdu. Dilemek ya doğurdu ya bugün doğuracak. Sevinç acil sezaryene alındı öğlen, doğum olmuştur sanirim.

Maşallah prensesine:nazar:
Benim bünyeden daha büyük çocuk doğmuyor zaten, almasın iyiyiz böyle:KK64:
Ben toplam 14kg oldum, daha 2 hafta var; kendimden korkuyorum:107:

Canim hatirladigim kadariyla senin baslangic kilon iyiydi ben tedavi gordugum icin 78/79 kilo ile hamile kaldim :KK43: ulasimimi yuvarlanarak yapiyorum :KK1:
Penguen oldum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar ben humana still tea icmeye basladim simdiden sezeryan olacagim ya etkisi cabuk olsunda sutum hhemen gelsin diye. Sizlerden de kullanan varmi suanda iciyorum ama bide dogum oncesi bebegi etkiler diye korkuyorum arastirdim dogum oncesi icen cok zarari olan da olmamis ama aklima takilmiyo degil

Canim hatirladigim kadariyla senin baslangic kilon iyiydi ben tedavi gordugum icin 78/79 kilo ile hamile kaldim :KK43: ulasimimi yuvarlanarak yapiyorum :KK1:
Penguen oldum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet 57 ile başlamıştım ama boyum kisa benim (1.60), suan 71 kg oldum inan dizlerim taşımıyor. Ama doğumdan sonra çabuk veririm biliyorum:thumbup:

Güzel haberlerle gel canım.

Melek arkadaşımız doğurdu. Dilemek ya doğurdu ya bugün doğuracak. Sevinç acil sezaryene alındı öğlen, doğum olmuştur sanirim.

Ooo maşallah =)
Bebişlerimiz çoğalmış yahu...

merhaba günaydın kızlar ayın 15 inde pembe lekelenmem olmuştu burdada sormuştum ertesi sabah kontrole gittim sancım çıktı 1 cm açıklık varmış eve yolladı doktorum ağrın artarsa suyun gelirse gel gününü bekleyelim demiştimi 24 marta kadar eve gidip yataga uzanmamla suyummun gelmesi bir oldu acil sezeryana alındım 37+2 de ALLAHIMA çok şükür 3170 gr 53 cm boyunda sağlıklı bir şekilde kızımı dünyaya getirdim şuanda mışıl mışıl uyuyor gögüs ucum yok tuttamıyor plastik gögüs ucu kullanıyorum tek sıkıntımız bu şimdilik.hepinize allah kolaylık versin.

oyyyyy maşallah Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın olsun..
vatatına milletine ailesine hayırlı evlat olsun inşallah kuzucuuun..

Bende cok hevesliyim epidural olmaya iyice alistirdim kendimi korkmam herhalde . Bnm gunum carsamba birşey cikmazsa insallah. O gun girebilirsem dogum sonrası nasıl bir duygu senle paylasirim insallah

Ayyyyyyyy tamam canım :)
Ben de alıştırdım gibi hep araştırdım yorumları okudum ...En iyi tarafı bebişin çabuk çıkması ve onu o anda görebilmen bence :)
Allah sağlıkla ikinizi de korusun canım benim hayırla atlatın inşallahhhh

Bence alman gerek sonucta banka promosyonu maasini kullandigi icin veriyor ve senin dogum izninde olman onlari ilgilendirmiyor ki maasin yatiyor onlar da kullaniyor sorun yok yani

inşallah canım. bence de almam gerek. müşteri hizmetlerini aradım alırsınız dedi. 1 ay içinde yatar dedi. şu doğum öncesinde ilaç gibi gelecek valla. ev falan alacağız en azından bir ihtiyacı karşılar. Allah tek maaşla geçinenlere yardım etsin.biz çift maaşla paranın nereye gittiğini anlayamıyoruz. zor gerçekten hele çocuk olunca artıyor masraf

X