2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Filologum çok geçmiş olsun yaaa. Bak ben pazartesi buraya yazdım uzun uzun. Bende de tansiyon çıktı. Bir iki defa yüksek değer yakaladık ve doktorum direk ilaca başladı. Tansiyon erken doğum da yapabiliyormus. O gün de senin yüksek çıkmış. Istersen bu ara ölçtür. Belki senin de yüksek seyrediyordur. Aklıma geldi... inşallah sağlıkla sonuna kadar gider.

Cutemom canım bir rahatlayamadın :KK43: Sıkıntılar bitecek inşallah canım. Iyi düşün kötüyü aklına getirme.

Ben pazartesi bebeklerden birinin erkek olduğunu yazmıştım :) Başka erkek anneleri de olmuş :) Sanırım erkek bebekler biraz terbiyesiz malı ortaya koyup yatıyorlar :KK70: ilk erkekler öğreniliyor. Önümüzdeki haftadan itibaren cinsiyet ogrenenlerin sayısı artacak saniyorum.

cnm benimki sancıdan ve korkudan fırlamış bebişi görünce düşmeye başladı.şu sıralarda iyi seyrediyordur inş.ama haklısın ölçtürmekte fayda var..
ayy yerim onları ben birisi gösterdi demekki..dieri kızmı acaba...
bizde iyi olsakta öğrensek keşke..

Kzlar bendeki mandalina istegi bir turlu bitmiyo.dunya kadar yesem banamisin demiyo:KK52:esimde tssimaktan yoruldu.
Limonda yiyorum canim hep eksi istiyo.tatliyi hic istemiyo:KK1:

Aseriyorum sanırım:KK1:
oh yarasın cnm şifa olsun yee yee..biz bu anı çok bekledik.

iyi akşamlar kızlar bişey sormak istiyorum dünden beri şiddetli baş ağrısı çekiyorum dün dayandım ama bugün dayanamadım doktorumun verdiği ağrı kesiciyi içtim adı minoset üstünde günde üç defa içebilirsiniz diyo baş ağrım geçmedi yine içsem olur mu acaba ya sanırım bu kusmalarım yüzünden başım tutuyo yarın randevu aldım doktora gitçem ama ağrıya dayanamıyorum
cnm bende migren var ve günde 4 tane içebilirsin demişti.korkma yani..

ben yarın ikili tarama testine giricem dua edin bana inşallah bebeğim sağlıklıdır. lütfen birbirimize dua edelim. dua çok önemli

inş iyi çıkacak cnm korkma

ben hamile değilimm..
cutemom benim kıymetlimdir..onun durumunu görünce buraya bakmak istedim..
sanda çok geçmiş olsun tatlım..
Rabbim bebeklerinizi kucağınıza almanızı nasip etsin..
sizler güçlü annelersiniz..bebeklerinizde sizin kadar güçlü..
herşey yolunda girecek inş..
ayy birde ben hamile kalabilseydimmm:KK31::KK31:
cnm sana canı yürekten dua ettim.inş bebişin gelir sana..

kilolar ne alemde kızlarr 11 haftam bitti 2.5 kilo almışım.:KK39:

ilk 3 ayda kilo almamak daha iyi değilmiydi ben 3 kiloyla kapatıcam sanırım:KK1:
ay cnm üzülmeyin rekor bende 66 ile hamile kaldım 70 olmuştum geçen hafta!!!!:)

Ben de alirim kilo ya. Oglumda 18 kilo almistim bakalim bunda nolcak :-) benim gobek de cikti baya bi artik anliyorlar hamile oldugumu.

beni gören 16 haftalık yada daha fazla diyor:KK1::KK1:

Merhabalar kızlar herkes ne kadar da heyecanlı bende öyleyim:)ikili test yaptırmayı düşün-meyen var mı benim gibi siz ne düşünüyorsunuz???

ben de tereddüt ediyorum belki sadece ense kalınlığı ve burun kemiği baktırırım

Nasil oldun canim iyimisin.

kanamam durdu cnm sancılarımda azaldı çok şükür..arada vuruyor..hiç kalkmamaya çalışıyorum uzanıyorum hep..dra gitmek istiyorum yarın normalde test için çağırmışlardı..ama kararsızım..
sen nasılsın.kanamalara çok takılma emi üzülme dinlenilince geçecek inş..

ben izmirdeyim canım özel tınaztepe hastanesine gidiyorum ben bir sorun olmazsa normal doğum istiyorum ama doktorum fiyatı söylerken normal veya sezeryan demedi ikisi içinde geçerli bir fiyat

bende izmirdenim
bucada doruk tıp merkezi aysel hanıma gidiyordum ilk gebeliğimde kendisi çok iyi bir doktor hem ilgili hem anlayışlı şimdi ayrancılarda medifema hastanesinde yine onu bırakamadım yine onda devam ediyorum

Kullaniyorum canim..hem igne hem ilaç.
Doktoruma randevum p.tesi ve biraya cokuzak gidemem:KK50:
Yatiyorum evde..insallah kirmiziya donmez.
sancim yok..sadece cok az bel agrim var.

Balum sali gunu gordum bebegimi o rahatlstiyor bu icimi.ama kandan lekeden kurtulamadim canim ya.3 ayim bitecek gecmedi.
Sendende k.rengi akinti geliyormuydu

Benim zaten hep kahverengi geliyordu her lavaboya gittigimde hemde. Arada kan da geliyordu. Kan daha tehlikeli.

kızlar cok basım donuyor

cnm yazını okudum ama korkma derim sana mümkün olduğu kadar kalkmamaya çalış.bende yattım hadtanede bu hafta biliyorsun sadece kanama takibi ve iğne vuruyorlar sende iğneni vurun ve oturarak çalışmayı dene cnm.bana sancılandığında bildir demişlerdi.makata vuran sancı tehlikeli demişti..ve en önemlisi stres btnm.ben çok ağladım seni anlıyorum ama bebişini üzme annesi.birde elini karnına ve göğsüne koyma ozamanlarda demişti.uyarmayacakmışız bebişimizi.tepki vermesin sana demişti .. mevlama emanetsin cnm

kanamam durdu cnm sancılarımda azaldı çok şükür..arada vuruyor..hiç kalkmamaya çalışıyorum uzanıyorum hep..dra gitmek istiyorum yarın normalde test için çağırmışlardı..ama kararsızım..
sen nasılsın.kanamalara çok takılma emi üzülme dinlenilince geçecek inş..
Dinlen canim dinlen.kanamanin bitmesine cok svindim canim..mcize bebeklerimize brsey olmayacak inşallah.
Nazlilar azicik iste..benim kanamam bitti ama usg de hala cikiyo bitmemis.rapor alicam p.tesi gene.boyle okula gidemem:KK31:
Seni de ikili icin cagirdilsr sanirim bence git canim hem bebrgini de gormus olursun.

Benim zaten hep kahverengi geliyordu her lavaboya gittigimde hemde. Arada kan da geliyordu. Kan daha tehlikeli.

Evt taze kan daha tehlikeli canim biliyorum. Insallah bizim kanama alanlari da kapanir bir an evvel.
K.rengiye de alismistimda bu kez cok gelince korktum..:KK31:
Az nce kontrol ettim neyseki arkasi gelmedi cok sukur.

Son düzenleme:
Dinlen canim dinlen.kanamanin bitmesine cok svindim canim..mcize bebeklerimize brsey olmayacak inşallah.
Nazlilar azicik iste..benim kanamam bitti ama usg de hala cikiyo bitmemis.rapor alicam p.tesi gene.boyle okula gidemem:KK31:
Seni de ikili icin cagirdilsr sanirim bence git canim hem bebrgini de gormus olursun.

Evt taze kan daha tehlikeli canim biliyorum. Insallah bizim kanama alanlari da kapanir bir an evvel.

İns da gelmez canim bi daha...

cnm bu hafta iki kere gördüm:KK1::KK1: hastalanınca hastanede baktılar..bilmiyorum belkide dayanamaz giderim.sen pztesimi hangi druna gideceksin cnm

kızlar doktor ilk gittiğimde adetinle uyumlu dedi şimdi 1 hafta geride kalmış geç döllenme diyor aranızda benim gibi olan var mı canım çok sıkkın :KK43:

cnm bu hafta iki kere gördüm:KK1::KK1: hastalanınca hastanede baktılar..bilmiyorum belkide dayanamaz giderim.sen pztesimi hangi druna gideceksin cnm

Ozaman gitme canim dinlen evde.iki krre olmus zaten.:nazar:
Evt p.tesi gidicem ikili randevum var.karabukteki iyi doktora gidecrm.
Burda gittigim sadece sali cumalari geliyo ona oylesine gidiyorum asıl doktorum karabukte.

Buranin en kotu yani acil bir sey olsa gece vakti mesela hic dr yok.hastanenin acilinde k.dogumcu yok:KK31:
Allaha emanet ins.gece vakti aksam vakti bisey olmaz.

kızlar doktor ilk gittiğimde adetinle uyumlu dedi şimdi 1 hafta geride kalmış geç döllenme diyor aranızda benim gibi olan var mı canım çok sıkkın :KK43:
daha önce sigara kullanıyormuydun.sigara ve diğer zararlı yediklerinde gelişmesini yavaşlatıyormuş.
bir de doktorun cihazı eski olabilir baş popo ölçümünü yanlış yapmış olabilir yani milim lik ölçümler bunlar
canını sıkma

daha önce sigara kullanıyormuydun.sigara ve diğer zararlı yediklerinde gelişmesini yavaşlatıyormuş.
bir de doktorun cihazı eski olabilir baş popo ölçümünü yanlış yapmış olabilir yani milim lik ölçümler bunlar
canını sıkma

yookk ne sigarası içmem benn sigara falan gebeyken de ona zarar verecek hiç bişe yapmıyorum kola bile içmem çayda pek içmiyorum arada

önce dese endişelnmicem çünkü geç bulandı midem testte geç gördümm ama ilk gittimde bişe demedi şimdide geç döllenme diyor ama ben çok endişeliyim :KK43:

evet aynı cihazdı ama alttan baktı göremeditam
2 kontrolumün arasında 17 gün var
10+3 olması gerekirken 9+2 çıktı 2,6 cm boyu

Peki ultrason kagitlarin elinde mi oncekinde kac haftalik yaziyordu. Tedirgin olma diye belki ilkinde oyle dedi ama uyumlu degildi.

Peki ultrason kagitlarin elinde mi oncekinde kac haftalik yaziyordu. Tedirgin olma diye belki ilkinde oyle dedi ama uyumlu degildi.

ona bende baktım ilkinde ne boy ne de hafta yazıyor alttan baktığından mı bilmiyorum sadece bir yerinde 6 cm yazıyor diğer verdiği ultrason kağıdında 12 cm yazıyor sanırım kese boyu falan o bilmiyorum ama verdiği kağıtlarda görüntü rakamlar notlar tamamen farklı acaba ayrı bir cihaz mı oluyor

Son düzenleme:
ona bende baktım ilkinde ne boy ne de hafta yazıyor alttan baktığından mı bilmiyorum sadece bir yerinde 6 cm yazıyor diğerinde 12 cm yazıyor sanırım kese boyu falan o bilmiyorum ama verdiği kağıtlarda görüntü yanındaki kağıtlar tamamen farklı acaba ayrı bir cihaz mı oluyor

oncekinde hafta yazmiyorsa hic takilma bence.

Bi dahaki kontrolunde rahatlarsin. Benim 1 hafta geridendj. Simdi 3 gun geriden. Acigi kapatiyor zamanla.

X