2014 Şubat Anneleri

Hakseveeerr! Inanamıyorum hamile misin??
Doğrusu en son senden beklerdim ikinci çocuğu, zira Zeynep çok hareketli ve çok yoran bir bebek hepimiz bliyoruz,hakkınızda Hayırlısı olsun Kolaylıklar diliyorum
Saol canimevet bende enson kendimden beklerdim :KK70:

Merhaba guzel anneler. Sizleri firsat buldukca takip etmeye calisiyorum. artik sizlerle daha cok beraber olup aklima takilan sorulari sizlerle paylaşmak istiyorum musadenizle. kizimda subat dogumlu ismi esra.
Haksever tebrikler. Yuvaya 2. bir kuş daha gelecek ne guzel. Mevlam hakkinda bunu takdir etmis, Ins bizlere de nasip eder Ikinci bi heyecani.
Canim aramiza hosgeldin.

Merhaba guzel anneler. Sizleri firsat buldukca takip etmeye calisiyorum. artik sizlerle daha cok beraber olup aklima takilan sorulari sizlerle paylaşmak istiyorum musadenizle. kizimda subat dogumlu ismi esra.
Haksever tebrikler. Yuvaya 2. bir kuş daha gelecek ne guzel. Mevlam hakkinda bunu takdir etmis, Ins bizlere de nasip eder Ikinci bi heyecani.

Amin canim saol isteyen herkeze nasip etsin rabbim ilkini cok aradik bu supriz oldu :) esranin dogum kilosu boyu bu zamana nasil geldiniz simdi ne kadarlik hepsini yaz taniyalim esrayida senide nerede oturuyosunuz ben bursadayim erken emekli cocuklu 26 yasinda bide hamile ozge :))) kizimzeynep daha bol bol bizi dinlersin kendinizden bahset

merhabalar bende şubat annesiyim aranıza katılabilirmiyim

Tabi sende hosgeldin sende kendini ve bebegini tanitirsan seviniriz

Kızlar bu azılar ne zormuş. 3 gece önce ateşlendi Zeynep. Neyse çok surmedi. Ama 4 gecedir ağlayarak uyanıyor. Uyutuyorum yatağına koyarken tekrar ağlıyor. Gecede 4 ya da 5 kez uyanıyor. İnsanın içi gidiyor. Çok canı yanıyor belli. Tam yuruyordu ki bu azılar çıkmaya başlayınca kucaktan inmemeye başladı. Yürümüyor pek... Neyse sağlıklı olsunlar hepsi de.. Bugunler de geçer

iyi akşamlar ben 37 yaşındayım bebeğim 14 aylık adı ensar efe konya da yaşıyorum

Ilk bebegin mi canim nasil bi cocuk ensarefe yuruyomu kilosu boyu kac simdiye kadar neler atlattiniz ozet alalim :) dok icini burda butun minnaklarin gecmisini biliyoruz sizinkiler sonradan kalmasin kaynasalim :)

Kızlar bu azılar ne zormuş. 3 gece önce ateşlendi Zeynep. Neyse çok surmedi. Ama 4 gecedir ağlayarak uyanıyor. Uyutuyorum yatağına koyarken tekrar ağlıyor. Gecede 4 ya da 5 kez uyanıyor. İnsanın içi gidiyor. Çok canı yanıyor belli. Tam yuruyordu ki bu azılar çıkmaya başlayınca kucaktan inmemeye başladı. Yürümüyor pek... Neyse sağlıklı olsunlar hepsi de.. Bugunler de geçer

Yaaa ne cektik azilardan bi duraklamavar suan cok sukur oldurmedenbi ara oluyo :)) jel al canim ben parol veriyorum yatmadan bide dis jeli suruyorumcok karsiydim ama insan dayanamiyo malesef :KK43:((

Ilk bebegin mi canim nasil bi cocuk ensarefe yuruyomu kilosu boyu kac simdiye kadar neler atlattiniz ozet alalim :) dok icini burda butun minnaklarin gecmisini biliyoruz sizinkiler sonradan kalmasin kaynasalim :)

Yaaa ne cektik azilardan bi duraklamavar suan cok sukur oldurmedenbi ara oluyo :)) jel al canim ben parol veriyorum yatmadan bide dis jeli suruyorumcok karsiydim ama insan dayanamiyo malesef :KK43:((
Babam doktor demiştim ya. O da yatmadan minoset ya da parol ver diyor da işte ne bileyim ya ilaç işte... Parolu her gece vermiyorsun di mi ağrısı olunca mı veriyorsun? Bi de biz şimdiye kadar hiç kan ilacı vermedik. Kanı iyi ama zeynep in doktor bundan sonra takviye ver ne olur ne olmaz kanı düşmesin dedi. Babam da kanı iyi iyi de besleniyor gerek yok dedi. Ben de vermek istemedim. Siz veriyor musunuz?

Zeynep in biri azı olmak üzere 9 dişi var sizde durum ne?
Canim bizim 8 on iki solsagt ust azi 10 disi var soldada ckti cikcak azimiz mevcut sanirim bi ara verdi canim bizim zeynepte ates olmuyo burnu cok asiri akiyo surekli boyleee anlatamam bikac gun mudale etmiyorum uykusuzluk sinirler ziplayinca o iyice nefes alamaz hic uyuyamaz hale gelince burun fisi gece yatarken sikip aparatiyla cekitcekiyorum burnu temizliyorum parol veriyorum bi cay kasigi dis jeli surup emzirip yatiriyodum rahat ediyodu yavrum. Ilaca bende karsiyim da olmuyo iste cocuk inim inim inliyo bizde dis burun akintisi bogaz susi yapiyo.

Kan ilacida hic vermedim gb ama tirnaklari sari diye ver dedi saglikocandaki doktor kani sinirda dusuk degil ama sanirim vermem lazim unutuyorum aklima geldikce veriyorum surubu var meyvesiyle veriyorum

herkese günaydın ensar efe 3. bebeğim 16 yaşında kızım 12 yaşında oğlum var sanki ilk bebeğim gibi acemi oldum ensar 4 kilo 51 cm doğdu maalesef 6 ay anca emzirebildim 2 ,3 gündür yürüyor azı dişleri çıkarmakla uğraşıyoruz biraz huysuz bir bebek iki çocuğumda çok usluydu ensar bizi biraz uğraştırıyor

ah bu azilar ne zormus anneler eti nasil veriyorsunuz kofte olarak yiyebiliyor ama kusbasi falan oldu mu cignemeyemiyor blenderlayip corbalarina atiyorum ama tam emin degilim kansizlik icin dr u et yemesi lazi. dedi

Kızlar bebisiniz poposunu minnosunu kasiyomu yani kasiniyo belli daha önce pisik ti kasindi şimdi geçti sayılır halen yerde yatarken kaldırıp indiriyo poposunu geceleri agliyo şimdi okudum kıl kurdu falan olurmuş geceleri kasinirmis tahlil gerekli bu durumu yaşayan varmı
ayni benim kizimi tatif etmissin canim acaba bi dr a danismak gerwkir mi yalniz bizim hafif pisik var

ayni benim kizimi tatif etmissin canim acaba bi dr a danismak gerwkir mi yalniz bizim hafif pisik var
Canım bizimde pisik vardı biraz artık banyoyu seviyo habire yikiyorum poposunu ıslak mendille kakayi alıp yikiyorum geçti pisigi ama el açılınca hep orda dün kuzenimle sohbet ederken o dedi ettiğinin kızı da 1 yaşlarında böyle yaparmis doktora götürmüş masturbasyonel bebek demis:KK57: bizimkiler hızlı çıktı heralde aman kilkurdu falan olmasında varsın öyle olsun

ah bu azilar ne zormus anneler eti nasil veriyorsunuz kofte olarak yiyebiliyor ama kusbasi falan oldu mu cignemeyemiyor blenderlayip corbalarina atiyorum ama tam emin degilim kansizlik icin dr u et yemesi lazi. dedi
Köftesi minik minik yoğurtla yiyo bazen yemiyo corbalara blender la eziyorum yoksa yicegi yok

X