2014 Temmuz anneleri,bebek odaları için hazırlıklar başladı mı? :)

gizzemcim iyi yaptın bu aralar pek bakamadım konulara.. bu haftasonu bir aksilik çıkmazsa çıkıcaz alışverişe :) mobilyaları alıcaz, ufak tefek tekstilleri de başlarım, geçen gün englishhome a gittim bebek odaları için çok güzel şeyler var, kendim için de lohusa döneminde kullanacağım sade desenli pike takımları buldum, onlara bakıcam.. :)

English home a da bakmak gerek demek.Ben de internetten duvar kağıdı satan yerlere bakıyorum.Bir duvarı renkli desenli duvar kağıdı kaplatayım diyorum.içimdeki korkudan dolayı daha bekleyeceğim tam hazırlıklar için.Senin haftasonu alışveriş maceranı da bekliyorum.Umarım gönlüne göre çok güzel şeyler bulursun.:KK16:

$image.jpg $image.jpg $image.jpg $image.jpg

Bunlar da bulup beğendiğim birkaç duvar kağıdı örneği

Şahaneymişş ya kelebek olmuş ayakları :) Ayy ama ben sanırım bebeğiminn ayağını boyayamam :S Ama şöyle olur,hastanede bebeğin ayak izini alıyorlar ya,genelde anne-babaya veriyorlarmış, o izden yaptırılabilir digital baskı yapan yerler renk vs oynamaları ile güzel baskılar çıkarabilir :) Yerimmm o ayağı benn:)

Ankarada oturanlar..Babymall de 350 civarından başlıyor beşikler ve 800 lere kadar falan var.Set olarak 1 2 tane vardı.Ama hesaplı yani.Küçük biryer.Merak edenler için.. :KK49:

Kizlar az evvel koctastaydim.. Bebek odalari icin cok guzel ve uygun fiyata satin alinabilecek urunler var :KK66: Hazir perdeler,duvar kagitlari,kilim&halilar,duvar susleri ve renkli cerceveler :) bayildim her birine, sakin bir gun alisverise gelmek lazim :) sizinde aklinizda olsun,yazayim dedim :KK66: herkese iyi haftasonlarii :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende Temmuzda anne olacağım kısmetse.

Bebek odasını aldık ama daha kurulmadı. Ben yurt dışındayım. Geçen hafta türkiyedeydim ve bir dünya alışveriş yaptım bebeğime :)))

Bakalım nasıl birşey olacak odası :)

Bende Temmuzda anne olacağım kısmetse.

Bebek odasını aldık ama daha kurulmadı. Ben yurt dışındayım. Geçen hafta türkiyedeydim ve bir dünya alışveriş yaptım bebeğime :)))

Bakalım nasıl birşey olacak odası :)

:) güle güle kullansın inşallah

Benim eşimde büyüyebilen karyola istemişti ama bizim ölçülerimize uymadı maalesef,ondan dolayıda büyümeyen aldık.

sizin gönderdiğiniz fotoların ortadakı hoşuma gitti benim,deren modeli olan, ama onun yatağı büyümüyo sanki?

Arkadaşlar banada çoğu kişi çok erken diğilmi mobilya falan bakman için diyorlar ama sizinde dediğiniz gibi hem göbişler büyeyecek yürümemiz falan zorlaşacak hemde 2 ay içinde havalar ısınacak hem hava hem göbiş bizi çok zorlayacak siz siz olun şimdiden bakın belirleyin fiyatları öğrenin bi kalan alması olsun :KK34:

bizde 2 haftadır bakıyoruz mobilya, ucuz bişe almak istediğim için ve büyüyen beşikle bide dolap alacağım için baktığım yerler Beylikdüzündeki ESKİDJİ gibi yerler oldu ve diğer mağazalarda satılan aynı markalar buralarda daha hesaplı, büyüyen beşik ve dolap 1300 e falan geliyor, bende beyaz mobilya istiyorum her şekilde kullanmak için ve 3 marka baktım sizce nasıllar ve büyüyen beşik kullanan varmı nasıl kullanışlımı ?

BELİS'in Doğa modeli Eki Görüntüle 1010463
HUGGLO'nun Deren modeli Eki Görüntüle 1010464
İLKNUR'unda Elit modeli Eki Görüntüle 1010473

Geliş in bu modeli bizimde çok hosumuza gitti nerden baktınız fiyatı çok uygun birde mdf mi suntalam mi

Geliş in bu modeli bizimde çok hosumuza gitti nerden baktınız fiyatı çok uygun birde mdf mi suntalam mi

Ben Belis'e şubat ayında İstanbul Beylikdüzü Eskidji'de bakmıştım ama ben 2 kapılı dolapla büyüyen beşik fiyatı almıştım, geçen gün gittim 1600 tl gibi fiyat verdi zam gelmiş :-D birde Yenibosna Koçtaşa yakın spotçular çarşısı var ordada Hakan Bebe var Belis marka satıyo ve oda 1400tl gibi fiyat vermişti şimd ne fiyat verır bılmıyorum ama orayada bakın Belis Doğa modeli mdf he nekadar doğru nekadar yalan onuda bilemem :-D ama ben sanırım İlknur Bebe Elit modelini alıcam Belis'e göre malzemesi daha kaliteli gibi geldi bana :KK34:

Kızlar merhaba
Bende temmuz annesi olacağım aranıza yeni katıldım :) Prensesimin odasını aldık halısı avizesi abajuru tamam bir perdesi kaldı ondada kararsızız :) hali kelebekli avize ve abajurda takım açık pembe üstünde kelebekleri var perdeyide kelebek yaparsam acaba çok mu boğarım diyorum? benim düşüncem düz beyaz bir tül üstüne açık pembe fon perdeydi ama perdeci alanın dar kötü olur diyor eşimde cici bici bir zebra stor bulalım stor yaptıralım diyor çok kararsızım. sizce ne yapsak?

Hosgeldin canim :KK66: gule gule kullanmak nasip olur umarim bebegine odasi :KK66: anlattigin kadariyla hayalimde canlandirmaya calistim,aksesuarlar oldukca hareketli,perdeyi de illa pembe yapmak zorunda degilsin,duz beyaz zebra sade ve hos olur :KK66:

Kızlaaaarrrrrr sizden bir konuda fikir rica edeceğim..
Bebeğimin odası olarak planladığım oda 3 taraflı yarı boy cam,standart pencere yani :) Ben perde olarak beyaz jaluzi yaptırmayı düşünüyorum, kalın şerit olanlardan.. Ne dersiniz??? Temizliği özellikle düşündürmüyor değil ama seçtiğim mobilya ve aksesuarlarla sanki jaluzi en uyumlu seçenek gibi görünüyor...

Kızlaaaarrrrrr sizden bir konuda fikir rica edeceğim..
Bebeğimin odası olarak planladığım oda 3 taraflı yarı boy cam,standart pencere yani :) Ben perde olarak beyaz jaluzi yaptırmayı düşünüyorum, kalın şerit olanlardan.. Ne dersiniz??? Temizliği özellikle düşündürmüyor değil ama seçtiğim mobilya ve aksesuarlarla sanki jaluzi en uyumlu seçenek gibi görünüyor...

Jaluzi cok şık duruyor bencede

Hazırlanan oda yok sanırım henüz, hiç fotoğraf paylaşımı olmadı.. Biz bu haftasonu başlıyoruz, badana boya işlerine,artık yavaş yavaş mobilyalar kurulacak eksikler tamamlanacak filan,yakın zamanda paylaşırım diye umuyorum :) Herkese kolay gelee :KK16:

Oğluma ayrı bir oda veremeyeceğim ama yatak odamda ona bir oda yapmaya çalışıyorum.
Kısmetse ay sonu ya da en geç haziran ın ilk haftası odamız kurulacak.

80x130 yataklı sallanır ve sabitlenir mobilya beşik altta 2 çekmecesi var.
5 çekmeceli şifonyer.
2 kapılı gardolap 145 x 210 sürgülü
Mdf ve az parlak beyaz

Gardolap bizim yatağımızın baş kısmında olacak sürgülü olduğundan çok kullandıklarım üstlerde, mevsim harici eşyaları da alt kısımda olacak...

Kızımda olduğu gibi oğlumda da odası anneannesinden...

Bu kızımın odasının ilk hali şimdi değişti tabi hem taşındık hemde ihtiyaçları değiştikçe odası da değişti...

$1.jpg $2.jpg $3.jpg $4.jpg

Son düzenleme:
Oğluma ayrı bir oda veremeyeceğim ama yatak odamda ona bir oda yapmaya çalışıyorum.
Kısmetse ay sonu ya da en geç haziran ın ilk haftası odamız kurulacak.

80x130 yataklı sallanır ve sabitlenir mobilya beşik altta 2 çekmecesi var.
5 çekmeceli şifonyer.
2 kapılı gardolap 145 x 210 sürgülü
Mdf ve az parlak beyaz

Gardolap bizim yatağımızın baş kısmında olacak sürgülü olduğundan çok kullandıklarım üstlerde, mevsim harici eşyaları da alt kısımda olacak...

Kızımda olduğu gibi oğlumda da odası anneannesinden...

Bu kızımın odasının ilk hali şimdi değişti tabi hem taşındık hemde ihtiyaçları değiştikçe odası da değişti...

Eki Görüntüle 1122967 Eki Görüntüle 1122968 Eki Görüntüle 1122969 Eki Görüntüle 1122993

Ne kadar güzel bir odası varmış kızınızın :)
İlla ayrı oda olacak diye bir şey yok tabii, ben internette bebeğimin odası için fikir ararken, ebeveynlerin yatak odalarında ayrılmış bir bölüme bebeğin yatak, dolap vs eşyalarının konduğu çok ta güzel fotoğraflar görmüştüm, eminim sizinki de öyle güzel olur :KK66: Neyse ki yatak odanız o eşyayı alacak büyüklükteymiş.. Artık mobilyalar kurulduğunda atarsınız resimleri, görmüş oluruz bizler de :KK66: Allah sağlık sıhhatle bebeklerimize kavuşmayı ve aylardır yaptığımız bu hazırlıkları boşa çıkmadan iyi günlerde kullanmamızı nasip eder inşallah :KK16: :KK16: :KK16:

Benim de oda hazır sayılır, perdeler de gelsin, paylaşacağım yakında :KK66:

X