2014 Temmuz anneleri,bebek odaları için hazırlıklar başladı mı? :)

Merhaba Temmuz anneleri :) Umarım her şey yolundadır.. Aranızda doğrmuş olan var ise hayırlı uğurlu olsun, benim gibi doğurmak için gün sayanların da Allah yardımcısı olsun, çok sıcaklara kaldık :KK43: Erken başlamıştım hazırlıklara aslında, bu sıcaklara iş bırakmamak için ama ne mümkün, iş biter mi :) Neyse ki bu sabah gelen halısıyla bebeğimin odasını tamamladık, geriye sadece alt açma masasının olduğu duvara monte edilmeyi bekleyen beyaz bir rafımız kaldı..İnşallah sağlıkla kullanmak nasip olur, tabii hepimize :KK66: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Şimdilik öpüyorum sizi ve bebişleri :KK16: :KK16: :KK16:

$DSCN4816-001.JPG $DSCN4815-001.jpg $DSCN4817-001.jpg $DSCN4818-001.JPG $DSCN4821-001.JPG

Merhaba Temmuz anneleri :) Umarım her şey yolundadır.. Aranızda doğrmuş olan var ise hayırlı uğurlu olsun, benim gibi doğurmak için gün sayanların da Allah yardımcısı olsun, çok sıcaklara kaldık :KK43: Erken başlamıştım hazırlıklara aslında, bu sıcaklara iş bırakmamak için ama ne mümkün, iş biter mi :) Neyse ki bu sabah gelen halısıyla bebeğimin odasını tamamladık, geriye sadece alt açma masasının olduğu duvara monte edilmeyi bekleyen beyaz bir rafımız kaldı..İnşallah sağlıkla kullanmak nasip olur, tabii hepimize :KK66: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Eki Görüntüle 1175116 Eki Görüntüle 1175115 Eki Görüntüle 1175117 Eki Görüntüle 1175118 Eki Görüntüle 1175119

Çok ferah bir oda olmuş Canım sağlıkla alırsın umarım kucağına :)

Çok ferah bir oda olmuş Canım sağlıkla alırsın umarım kucağına :)

Canim cok tesekkur ederim :) benim de cok icime sindi,en cok ta maliyet anlaminda,pahaliya kacmadan halledebildik cok sukur.. Allah artik hepimize odalarimizda evlerimizde mutlu saglikli gunler gecirmeyi nasip etsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eki Görüntüle 1175116 Eki Görüntüle 1175115 Eki Görüntüle 1175117 Eki Görüntüle 1175118 Eki Görüntüle 1175119

çok güzel bir oda olmuş mavinin tonu harika
bu arada sepet beşiği nerden aldın acaba?

çok güzel bir oda olmuş mavinin tonu harika
bu arada sepet beşiği nerden aldın acaba?

Cok tesekkr ederim canim sagol : )
Valla sepeti almadik aslinda, o cok eski bir sepet besikti, biz kumascidan sdce astar, kapitone ve tülünü aldik, kendimiz susledik zevkimize göre..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X