2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
artik uyumak istiyorummm resmen nobet tutuyolar sirayla uyanylar hc uyutmadilar ya biraz uyumak istiyorum ama hc umut yok:KK43:((

Cnm abartmak degil senin ki ilgi beklemen normal.ben daha dogurmadigim halde esim o kadar ilgilenmesine ragmen cemkirebiliyorum ilgi gostermiyosun diye.aslinda benmki hamilelikten seninki lohusaliktan.ramazan zor ama esinede hak ver bide calisiyo sonucta.bi de bi erkekten senin kadar fedakar ve ince olmasini bekleyemezsin ki.o yuzden bebeginle iyi vakit gecirmeye bak.sonucta yeni bi duzeniniz var ve ramazan ayi oldugu icin bu duzeni oturtmak sikintili oldu biraz senin icin.bende o kadar sikildim ki evdeyim surekli ve bekleyis icerisindeyim dogsada degisiklik olsa diye bekliyorum artik.kiymetini bil yani tatli caninida sikma:KK54:

Aynen ;( bu zamanlarin ramazana denk gelmesinden oluyo cidden. Buraya yazdktan sonra hirsimi alamadim uyandirdim zaten:KK1:konustuk biraz. Dedigin gibi insallah duzenimizi kurariz zamanla:KK37:

benim çocuun dogmaya hiç niyeti yok belliki. 41. haftanın sonuna kdr beklicek die ödüm kopuyo.
sıcak mıcak göbek uykusuzluk agarşık derken hayattan bezdim ya.
yemin edilrum hayattan bezdim,
ne nişan kanaması gelio ne suyum gelio me sancım var bu ne ya

Benimde ayni yana teptigi kadar asagi tepse cikardi.daha pelvise bile yerlesmemis benim ki.sabrimda kalmadi artik

benim de hıc sabrım kalmadı saçımı başımı yolmak istiyoruö gece 18. kez tualete kalkınca oturup hüngürhüngür ağladım bitsin artık bu iş die.

Kızlar son 24 saat yarın sabah 8.00'de sezeryanım var.Lütfen dua edin kızlar çok stresliyim:18:

Merhaba günaydın benimde ayın 15 inde salı günü sezeryan doğumum olacak bir aksilik çıkmazsa siz normal mi sezeryan mı doğum yapacaksınız karar verdiniz mi ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim sipada kudurdu bu gece tee allahimmm esnemektn de agzi ayrildi inadindn uyumadi ama oglum:KK43:

Buraya yazdktan yarim saat sonra ben basardim ve uyuttum:21: az once emmeye kalkti yine uyudu. Gece de uyusana be yavrum:KK66:. aglamiyo da oyle bakiniyo, esim de diyoki oyun istiyo artik bence, hee dedim getir hadi topi da oynayin biraz yorulup uyur belki:KK52:

Merhaba günaydın benimde ayın 15 inde salı günü sezeryan doğumum olacak bir aksilik çıkmazsa siz normal mi sezeryan mı doğum yapacaksınız karar verdiniz mi ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimki sezeryan canım :) Normal doğuma kalbim dayanmaz :)

Slm kizlar dr dan geliyorum haftalik kontrole gitmiştim nst de sancim çıktı dr usg bakti bebis iyi suyu iyi kilosu 3200 dedi acikligina ve kemik yapina bakayim icerde dedi bakti 1.5cm aciklik varmis ve.normal doguma elverisli catin dedi... Biraz can yakici ama sukur bitti buda sancim artarsa gidicem böyle devam ederse pazar gun nst istedi

Slm kizlar dr dan geliyorum haftalik kontrole gitmiştim nst de sancim çıktı dr usg bakti bebis iyi suyu iyi kilosu 3200 dedi acikligina ve kemik yapina bakayim icerde dedi bakti 1.5cm aciklik varmis ve.normal doguma elverisli catin dedi... Biraz can yakici ama sukur bitti buda sancim artarsa gidicem böyle devam ederse pazar gun nst istedi

Ayy çok heyecanlıııı:18: Rabbim sağ salim kollarına aldırsın inşallah, darısı da tez zamanda başıma :nazar:

Hicraaaaann:KK9: geliyo galiba hadi bakalimm. Sali gunu dogurcan bence senn:KK76::KK76:

X