2014 Yarenleri! :)

Ben sana hatta kimseye nankorsun dedigimi hatirlamiyorum? Goren duyan varmi :KK1:

Huhuu yanlis anlaşılma gamzeli diger topikte anlatinca butdaki olaylari arkadaslar bizim topiktekilere nankör demis onu kastettim:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Huhuu yanlis anlaşılma gamzeli diger topikte anlatinca butdaki olaylari arkadaslar bizim topiktekilere nankör demis onu kastettim:)

Hahahah:KK1: burdaki arkadaslari tanimadan yorum yapmak cok kolayy be canim isteyen istedigi gibi anlasin herkes kendini biliyor burda :)

Ben nankörlüğü kimlerden gördüğümü çok iyi biliyorum da, uzamasın diye susuyorum :KK1:

Hahahah:KK1: burdaki arkadaslari tanimadan yorum yapmak cok kolayy be canim isteyen istedigi gibi anlasin herkes kendini biliyor burda :)
Aynen kuzum:)
Ben nankörlüğü kimlerden gördüğümü çok iyi biliyorum da, uzamasın diye susuyorum :KK1:

En güzeli kimse kırılmasın

valla az girdiğim halde geçen gün of 20 günüm kaldı diyordun bu kiminle ilgili peki

buraya öyle bişey yazdığımı hatırlamıyorum canım... belki sen başka bi topikte yazdığımı görmüş olabilirsin...

bu topikte daha önce bi kez daha son zamanların geçmediğinden bahsetmiştim "Soleil" arkadaşımız sorduğunda, ama onu bile söylerken "bu söylediğim size belki küfür gibi gelecek ama.." diyerek söyledim.. nispet yaparcasına değil...

En sevmedigim davranislardan biridir kusura bakma boyle seylerde tutamam kendimi. Olay daha sogumadan sende gidip oraya , burayi taslamissin . Belki halledebilirdik ama suan sikayet etmis gibi bi durum kildin kendine.

taşlama yapmadım nida'cım, çok üzüldüm ve paylaştım sadece, burda size kırıcı bişey dememek uğruna...

Baktim da haklısın bildigin nankör olmusuz ya

ben kimseye nankör demedim... sadece burda bi samimiyet olduğunu düşünmüştüm, ama siz ben "kısa" dönemim diye beni en başından dışlamışsınız zaten demek ki... :KK50:

bu lafa bana değildir umarım... yoksa gerçekten yıkılırım şu an... :26:

ayrıca, kızlar, eğer nispet yapar gibi bişeyler yazsaydım hani "oleeey 6 gün kaldı, yuppiee" falan gibi, bu tepkinizi anlardım...

oysa ben sadece derdimi paylaşmıştım.. her ne kadar bu sizin gözünüzde bi dert olmasa da...

neyse, dediğim gibi bi daha uğramam topiğinize... :KK14:

iyi kötü birbirimizin derdini dinledik, ortak olmaya, destek olmaya çalıştık burda...

bende hakkınız varsa helaldir, siz de yeri geldi benim derdimi dinlediniz, siz de hakkınızı helal edin... :KK14:

zamanın su gibi akıp geçmesi ve askerlerinize sağ salim kavuşmanız dileğiyle...

buraya öyle bişey yazdığımı hatırlamıyorum canım... belki sen başka bi topikte yazdığımı görmüş olabilirsin...

bu topikte daha önce bi kez daha son zamanların geçmediğinden bahsetmiştim "Soleil" arkadaşımız sorduğunda, ama onu bile söylerken "bu söylediğim size belki küfür gibi gelecek ama.." diyerek söyledim.. nispet yaparcasına değil...

taşlama yapmadım nida'cım, çok üzüldüm ve paylaştım sadece, burda size kırıcı bişey dememek uğruna...

ben kimseye nankör demedim... sadece burda bi samimiyet olduğunu düşünmüştüm, ama siz ben "kısa" dönemim diye beni en başından dışlamışsınız zaten demek ki... :KK50:

ayrıca, kızlar, eğer nispet yapar gibi bişeyler yazsaydım hani "oleeey 6 gün kaldı, yuppiee" falan gibi, bu tepkinizi anlardım...

oysa ben sadece derdimi paylaşmıştım.. her ne kadar bu sizin gözünüzde bi dert olmasa da...

iyi kötü birbirimizin derdini dinledik, ortak olmaya, destek olmaya çalıştık burda...

bende hakkınız varsa helaldir, siz de yeri geldi benim derdimi dinlediniz, siz de hakkınızı helal edin... :KK14:

Nankörlük olayi cok buyudu son kez aciklama yapıyorum sen diger topikte burdaki olaylari anlatinca bi arkadas bu topiktekilere nankör demis onu kastettim
Ayrıca yukarda da dedim istersen yuppi falan gibi sözler paylaş ben mutlu oluyorum bitirenleri gorunce bi gun bizimkide biticek diye düşünüyorum

Nankörlük olayi cok buyudu son kez aciklama yapıyorum sen diger topikte burdaki olaylari anlatinca bi arkadas bu topiktekilere nankör demis onu kastettim
Ayrıca yukarda da dedim istersen yuppi falan gibi sözler paylaş ben mutlu oluyorum bitirenleri gorunce bi gun bizimkide biticek diye düşünüyorum

onu şimdi gördüm... onun yaptığı da hoş olmadı... ve bu etikete ben sebep olduğum için özür dilerim hepinizden...

ben tamamen masumane bi şekilde beni daraltan durumu paylaştığım için bile bu kadar olay olduysa, sevincimi yazsaydım neler olurdu, düşünmek bile istemiyorum...

onu şimdi gördüm... onun yaptığı da hoş olmadı... ve bu etikete ben sebep olduğum için özür dilerim hepinizden...

ben tamamen masumane bi şekilde beni daraltan durumu paylaştığım için bile bu kadar olay olduysa, sevincimi yazsaydım neler olurdu, düşünmek bile istemiyorum...

Belki alınıp kirilan vardir bilemicem ama dedigim gibi benim açımdan bi sorun yok kimse kimseyi uzmesin su günlerde kalp kirmaya gerek yok rabbim hepimize kavustugumuz günleri görmeyi nasip etsin

Gamzeli illa oleeey yazmana gerek yok. Ya onu bunu birak ben diger olayi unuttum bile ama son yaptigin baskalarinin agzina malzeme vermis olmann gercektenn hic hos olmadi bu konuda eminimki hepimiz hemfikiriz. Nankor de ne demek ya valla sadece guluyorum :KK1::KK1: benimde hakkim varsa helal olsun konu o degil. Hani diyosun ya bikere yazdim diye sana su topikte o tarz bi suru yazini koyabilirim onune.. bikere demistinki kizlar sze kufr gibi gelecek biliyorum ama iste.. diye baslayan bi cumlen vardi safagini paylastigin sanirim. Bugunde ilk sen yazdin gunler kaplumbaga geciyor diye,buradilmende kac gun kaldi yazmis 6 yazmissin. Yani yaziyi ilk yazan sensin. O kaplbaga gibi vs yazdigin cumle kimsenin sorusuna cevap degildi yani. Uzatmaya hic gerek yok su mubarek gecede. He o nankor diyen kisiyide allaha havale ediyorum insanin tanimadigi,konusmadigi kisiler icin boyle bisey demeye hakki yok. Aman nyse herkes kendisine donup bakmali diyeceklerim bu kadrrr nokta. :KK1:

Belki alınıp kirilan vardir bilemicem ama dedigim gibi benim açımdan bi sorun yok kimse kimseyi uzmesin su günlerde kalp kirmaya gerek yok rabbim hepimize kavustugumuz günleri görmeyi nasip etsin

amin... beni en çok üzen şey, nispet yapmaya çalışan bir kişi profili çıkarılması oldu...

diyelim ki bugünkü bu olay yaşanmasaydı, anlamadığım bişey var benim: :44:

evet benimkisi 6 gün sonra gelecek, o geldikten sonra ben bu topikten yasaklı mı olacaktım? o zaman da, senin şafağın/askerliğin bitti, gelme artık buraya mı denecekti bana? artık askerlikle alakam kalmamış olsa da, ben burda sizin sohbetinize katılıp, derdinize/sevincinize ortak olmaya devam edemeyecek miydim yani? :44::44::44:

bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum :44:

Son düzenleme:
amin... beni en çok üzen şey, nispet yapmaya çalışan bir kişi profili çıkarılması oldu...

diyelim ki bugünkü bu olay yaşanmasaydı, anlamadığım bişey var benim: :44:

evet benimkisi 6 gün sonra gelecek, o geldikten sonra ben bu topikten yasaklı mı olacaktım? o zaman da, senin şafağın/askerliğin bitti, gelme artık buraya mı denecekti bana? artık askerlikle alakam kalmamış olsa da, ben burda sizin sohbetinize katılıp, derdinize/sevincinize ortak olmaya devam edemeyecek miydim yani? :44::44::44:

bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum :44:

Herkesin farkli dusuncesi gorusu olabilir benim icin kim yazmis kim yazmamis hic onemli degil saygılı olduktan sonra isteyen istediğini yazsin ama senin gidip baska bi yerde anlatman hoş bi davranis değil nese ya cidden bu konu uzar gider böyle

Kadir gecemiz mübarek olsun rabbim dualarimizi kabul etsin

Kadir gecemiz mübarek olsun rabbim dualarimizi kabul etsin

uzamasına gerek, bu son yazışım zaten bu topiğe...

hakkım geçtiyse helal olsun, hakkınız geçtiyse hakkınızı helal edin..

kadir geceniz mübarek olsun

rabbim, tez zamanda askerlerinize sağ salim kavuştursun.

uzamasına gerek, bu son yazışım zaten bu topiğe...

hakkım geçtiyse helal olsun, hakkınız geçtiyse hakkınızı helal edin..

kadir geceniz mübarek olsun

rabbim, tez zamanda askerlerinize sağ salim kavuştursun.

Helal olsun aminn

tam da bu topiğe yazdın hayatım işine gelenleri hatırlıyorsun anca

X