Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

okuuuuuuuu :KK14:
ama sen önce kendinden haber ver bakalım, doktora gidecektin ya ne olduuu :26:

ancak iftardan sonra okurum yaa şuan hiç halim yok :KK50:

gittim kuzum, dizlerim için kireçlenme var dedi, egzersiz verdi 3 hafta sonra kontrol var, baş ağrısı için de beyin tomografisi verdi, ağustosun sonuna doğru çektirecem onu da :KK14:

ancak iftardan sonra okurum yaa şuan hiç halim yok :KK50:

gittim kuzum, dizlerim için kireçlenme var dedi, egzersiz verdi 3 hafta sonra kontrol var, baş ağrısı için de beyin tomografisi verdi, ağustosun sonuna doğru çektirecem onu da :KK14:

oyyyyyyyyy :26::26: geçmiş olsun, bu yaşta nerden bulmuşsun kireçlenmeyii :KK30:

oyyyyyyyyy :26::26: geçmiş olsun, bu yaşta nerden bulmuşsun kireçlenmeyii :KK30:

doktor da dedi zaten kireçlenme için erken bi yaş ama spor yaparken mi sakatladın kendini dedi, ben spor yapamıyorum ayagımdan dolayı dedim, anlamadım ben de dedi adam :KK53: egzersizle ve bol yürüyüşle kurtacam inşallah yaa, yoksa 40 ımde protez dizlerimle otururm artık :KK19:

doktor da dedi zaten kireçlenme için erken bi yaş ama spor yaparken mi sakatladın kendini dedi, ben spor yapamıyorum ayagımdan dolayı dedim, anlamadım ben de dedi adam :KK53: egzersizle ve bol yürüyüşle kurtacam inşallah yaa, yoksa 40 ımde protez dizlerimle otururm artık :KK19:

ayyy allah korusun canım yaaa, aman ihmal etmeee :KK45:

okudum işte bütün geçmişi :KK19: pek de bişey olmamış yaa, yorgun halimle boşuna uğraştırdınız beni :KK33:

bu arada yeni gelen arkadaşımız taze muhendismiş hoşgelmiş :KK1: benden spoiler de istememiş ama okudukça hayal kırıklıgına uğrayacak benimle ilgili gibi geliyor :KK33:

bayrama lazım aslında canım o yüzden çıkmam lazım..iftar için çıktığımda çok hoş bi bluz aldım ona uygun bişey bulayım :21: bayramın ikinci günü bize geleceklermiş de hazırlık yapıyorum :KK53:

Aa ne güzel neden gelecekler bizimkiler gelmez sanırım :26:

kızlaarr ben geldiimmmm :KK55:

köye gittim ananemlere, normalde orda internet var diye size bişey demeden gitmiştim ama bir gittim ki teyzemlerin modem bozuldugu için kablosuz çekmiyormuş :KK30: o yuzden giremedim hiç buralara, 30 sayfaya yakın geçmiş var, hadi size zahmet bana bi özet geçiverin de uğraşmayım o kadar, odamda bayram temizliği yapmam lazım zaten :KK33:

:KK19::KK19: Merak ettik o kadar hastane falan da dedin birşey mi oldu acaba dedim :KK19: Ama iyi olduğuna göre affedildin de bu yaşta ne romatizması:KK53:

ben de burdayımmmm :KK3::KK3::KK3:

Bende şimdi eve gelmiş bulunmaktayım:KK31:

çooook iyi, çooooooook :KK76:

şafak kalmış bir, nasıl kötü olayımm :KK52:

:nazar::nazar::nazar: bitti zor günler desene :KK16::KK16:

:KK19::KK19: Merak ettik o kadar hastane falan da dedin birşey mi oldu acaba dedim :KK19: Ama iyi olduğuna göre affedildin de bu yaşta ne romatizması:KK53:

Bende şimdi eve gelmiş bulunmaktayım:KK31:

yok canım yaa, planım vardı zaten hastaneden sonra köye ananemlere gidecem diye, haber de vermedim nasıl olsa orda internete girerim dedim ama modemin wireless inde problem varmış giremedim, tel den de girsem bile bulamıyorum buraları o yuzden haber veremedim :KK50:

doktor da şaşırdı kuzum bu yaşta olmaması lazım dedi, sebebini de bulamadı ama varmış işte, egzersizlerle ve yürüyüşle ağrıyı azaltmaya çalışacaz bakalmı :KK31:

sen nerdeydin bu saate kadar :KK33:

yok canım yaa, planım vardı zaten hastaneden sonra köye ananemlere gidecem diye, haber de vermedim nasıl olsa orda internete girerim dedim ama modemin wireless inde problem varmış giremedim, tel den de girsem bile bulamıyorum buraları o yuzden haber veremedim :KK50:

doktor da şaşırdı kuzum bu yaşta olmaması lazım dedi, sebebini de bulamadı ama varmış işte, egzersizlerle ve yürüyüşle ağrıyı azaltmaya çalışacaz bakalmı :KK31:

sen nerdeydin bu saate kadar :KK33:

Aman canım bol bol yürü en iyisi o ihmal etme sakın ilerlemesin..

Sözlümle buluştum oteli falan ayarladık çok şükür azıcık da çemkirdim kaç gündür konuşmak istiyordum biliyorsun kırgındım baya bir konuştum hiç sesini çıkarmadan dinledi.. bu ben dili acayip işe yarıyor:KK53: Kırgınlıklarımı anlattım ona kendimi kötü hissettiğim anları falan hak verdi özrünü de diledi tamamdır:KK16::KK16:

Sözlümle buluştum oteli falan ayarladık çok şükür azıcık da çemkirdim kaç gündür konuşmak istiyordum biliyorsun kırgındım baya bir konuştum hiç sesini çıkarmadan dinledi.. bu ben dili acayip işe yarıyor:KK53: Kırgınlıklarımı anlattım ona kendimi kötü hissettiğim anları falan hak verdi özrünü de diledi tamamdır:KK16::KK16:

ohh işe yaramış demek ki bu taktik :KK1: o zaman bunu hiç unutma hep kullan bak senden huzurlusu yok :KK16:

ee nereye gidiyorsunuz :KK53:

ohh işe yaramış demek ki bu taktik :KK1: o zaman bunu hiç unutma hep kullan bak senden huzurlusu yok :KK16:

ee nereye gidiyorsunuz :KK53:

aynen öyle canım valla şuan inanılmaz huzurluyum:KK1::KK1: Sadece bayramın ilk günü görüşürüz diyordum ama babaannesine kahvaltıya gideceklermiş ee ben dedim :KK53::KK53: Gelmek mi istiyorsun diyo:KK53: Hayır dedim el öpülmesi lazım ya diye bilmiyormuş belki gelince belki ikinci gün dedi:26: Gel falan diyen yok:KK19:
Erdek canım ben vazgeçemedim ordan:KK53: Hem yakın hem denizi güzel

Aynen öyle canım, zorlu bi süreci hiç yara almadan atlattık şükür :)

Gördün mu bak :KK66: demek ki bundan sonra kendini ifade etmeye dikkat ediyorsun, suclamaya saldırıya değil :KK66:

X