2014 ygs/lys günlüğüm

bugünki çalışmam bitti ama ben de bittim resmen. sanırım matematiğin en uğraştırıcı konuları bunlardı integral bile bu kadar uğraştırmıyor:KK19: :KK20:

bugün çalıştığım konular: Çarpanlara ayırma, oran-orantı, denklem çözme, sayı problemleri, kesir problemleri

yaş problemlerini de mi aradan çıkarsam acaba diyorum ama gözüm yemiyor şuan bir problem konusu en az 1-2 saat sürüyor(fem simetride)

bugün geç uyandığım için çalışmaya 1.5- 2 gibi başladım şimdiye kadar yaş problemleri ve işçi havuz problemleri bitti bir film arası veriyorum şimdi 6 gibi devam ederim

bu tempoda devam edersen kazanmama gibi bir ihtimalin yok bence

benim hala korkularım var öncelikli hedefim ilk 10 bine girmek ama kyk bursumdan olacağım sağolsun saü yüzünden o yüzden en azından ilk 2 k ya girip okuldan burs alabilmek de istiyorum

benim hala korkularım var öncelikli hedefim ilk 10 bine girmek ama kyk bursumdan olacağım sağolsun saü yüzünden o yüzden en azından ilk 2 k ya girip okuldan burs alabilmek de istiyorum

kaç bine kadar okullar burs veriyor bir bilgin var mı? 20 bin olana vermezler herhalde

kaç bine kadar okullar burs veriyor bir bilgin var mı? 20 bin olana vermezler herhalde

hayır tabiki 20bine verilir mi hiç vakıflardan alabilir ama iyi bir okulda olursa. okuluna göre değişiyor canım genelde 2bine kadar veriyorlar ilk 1000e kadar iyi miktarlar var da sonra azalıyor haliyle hiç yoktan iyidir. ama yeni açılan AGÜ gibi üniler öğrencilerin (bana göre) aklını çelebilmek için 10bine girenlere aylık bin tl burs veriyor

düzeltiyorum 30bine kadar varmış yuh dedim:KK1:

Son düzenleme:
vay be çok iyiymis 1000 lirada bu sene ilk 30 bine burs verdi diye biliyorum.benim okul puanım kötü oldugu için baya bi gerilerim ben.sen saü ye kaç binle girmistin

vay be çok iyiymis 1000 lirada bu sene ilk 30 bine burs verdi diye biliyorum.benim okul puanım kötü oldugu için baya bi gerilerim ben.sen saü ye kaç binle girmistin

2011 de 60k ile yerleşmiştim. okul puanın kaç ki benimki de bikaç bin atacak sanırım

2011 de 60k ile yerleşmiştim. okul puanın kaç ki benimki de bikaç bin atacak sanırım

benim baya bi düsük.çok gerilicem ben 10 bin falan gerilerim diye düsünüyorum.iste 10 binde olsam 20 bine gerilerim.itü için kaç binde olmam gerek bil müh ya da endüstri

benim baya bi düsük.çok gerilicem ben 10 bin falan gerilerim diye düsünüyorum.iste 10 binde olsam 20 bine gerilerim.itü için kaç binde olmam gerek bil müh ya da endüstri

5-6 bindi en son bazı kapatılan ingilizce bölümler vardı aralarında mı bilmiyorum bunlar da 10 bin geri niye atsın 50 falan mı ortalaman anlamadım

ist da bir vakıf üniversitesi ama gitmeyi düsünmüyorum işte.marmara ve ist ün kaç binle almış bir bilgin var mı bide yıldız teknik

google da istediğin okulun adıyla başarı sırası diye aratırsan çıkıyor canım şuan ders bir yandan da test çözdüğüm için tek tek bakamıyorum

google da istediğin okulun adıyla başarı sırası diye aratırsan çıkıyor canım şuan ders bir yandan da test çözdüğüm için tek tek bakamıyorum

tamam birazdan bende bakarım.sana iyi çalışmalar.sonumuz hayırlı olsun

problemlerden gına geldi artık:KK47: termoya çalışırken bu kadar yorulmuyordum yeminle :KK14: hız ve faiz-karışım problemleri konularının tamamı ile havuz ve yüzde problemlerinin son 2 testini bıraktım 3.kitaba başlıyorum 3. kitap bittikten sonra dönüp onlara bakacağım

Son düzenleme:
bugün çok üşengecim 2 testim kaldı onları da çözeyim bırakıcam bugün hiç içime sinmiyor ama :26:
bugün çalışılanlar: Yaş Problemleri, İşçi-Havuz Problemleri- Yüzde Problemleri, Mantık, İşlem

bugün uzun zaman sonra kendimi iyi hissediyorum aylar sonra ilk kez kendi kendime gülümseyebiliyorum (kafayı da yemedim :KK70:) yarın yine aynı moda döneceğimi bildiğim için bu günü kendime ayırdım sadece fonksiyon ve modüler aritmetik çalıştım o kadar gece bir de kartezyen çarpımla küme çalışırım yeterli yarın mat1 tamamen bitmiş olur 2.kitapta bıraktığım konuları çözersem.
ama bitince fiziğe mi başlasam yoksa biyoloji+geometri m,i bilemedim :KK14:

bence fizige basla birde geoya ne kadar fazla soru çözersen o kadar iyi birde mat 1 i kaç günde bitirdin? yazarak mı çalıştın yoksa kitaptan mı? biyolojiyi sona bırak bence ben hep utunuyorumda

X