2014 ygs/lys günlüğüm

saolasın tatlımm sanırım siz şimdiden başladınız çalışmalara ben geç kaldım yahu :)

yok canım kalmadın sen bu sene mezun olmuşsun bilgi yüklüsün ben 2011de mezun olduğumdan o bilgiler uçup gitti yinelemeye çalışıyorum ben geç bile başladım aslında ama senin için şu sıra başlaman ideal hatta bayramdan sonra bile başlayabilirsin

yok canım kalmadın sen bu sene mezun olmuşsun bilgi yüklüsün ben 2011de mezun olduğumdan o bilgiler uçup gitti yinelemeye çalışıyorum ben geç bile başladım aslında ama senin için şu sıra başlaman ideal hatta bayramdan sonra bile başlayabilirsin

şekerim sen 2012 de sınava girmedin mi yahu bu arada bölümün neydi canım ?:KK3:

ya öyle deil bitirmişsin tamamda niye ziyan ettin diyorum başka bölümlerdde vardı yani

ben ziyan ettiğimi düşünmüyorum bölümümden bir şikayetim yok okuldan ve şehirden yana vardı eğer ki bana göre çok iyi bir puan elde edersem mimarlık yerine elektrik elektronik veya makine yazmayı düşünüyorum. İnsanların dedem gibi konuşmasından da hiç haz almıyorum kız başınla senin neyine mühendislik öğretmenlik yaz git dediler mi kan beynime sıçrar genelde tepkim bu yüzden

Son düzenleme:
ben ziyan ettiğimi düşünmüyorum bölümümden bir şikayetim yok okuldan ve şehirden yana vardı eğer ki bana göre çok iyi bir puan elde edersem mimarlık yerine elektrik elektronik veya makine yazmayı düşünüyorum. İnsanların dedem gibi konuşmasından da hiç haz almıyorum kız başınla senin neyine mühendislik öğretmenlik yaz git dediler mi kan beynime sıçrar genelde tepkim bu yüzden

ya tatlım haklısın ama mimarlık yaz dicem gene kızmandan korkuyorum ama seviyosan mutlıuysan istediğin gibi yap atamalar iyi mi peki bu bölümün ...

sen hangisini öneriyorsun :KK34:

ben fem i önermiyorum çok iyi sınıfta bile olsan fazla soru soramıyorsun sadece kaynakları iyi kültür özele gitmistim orasıda çok pahalı 10 bin gibi bir fiyattı onunda kaynakları kötü.fen bilimleri iyi diye biliyorum ama gitmedim

matematiği sonlardım bugün kalan testlerimi çözerek diğer derslerle beraber soru çözerek devam edeceğim ona.

Dün hiç çalışmadım bozulan tartının yenisini aldım sonunda ve rakamı görünce depresyonun dibine vurdum.
Deli gibi ağladım:KK1: "ömrümün sonuna kadar obez olarak kalacağım eskisi gibi zayıf olamayacağım bir daha" diye bildiğiniz çocuklar gibi ağladım ayaklarımı yatağa vura vura :KK9: ama ben de haklıyım yani o kadar uğraş ver sonra hooppp geri gelsinler :KK47: anlaşıldı ben tartı olmazsa coşuyorum bantlayacağım kendime o tartıyı onsuz bir yere çıkmayacağım:KK1:
2 gündür resmen aç gezdiğim için değil çalışacak halim banyo yapacak halim yok:KK1: bugün yarından itibaren fiziğe başlıyorum basit makineleri bitirmiştim en son oradan devam ederim

matematiği sonlardım bugün kalan testlerimi çözerek diğer derslerle beraber soru çözerek devam edeceğim ona.

Dün hiç çalışmadım bozulan tartının yenisini aldım sonunda ve rakamı görünce depresyonun dibine vurdum.
Deli gibi ağladım:KK1: "ömrümün sonuna kadar obez olarak kalacağım eskisi gibi zayıf olamayacağım bir daha" diye bildiğiniz çocuklar gibi ağladım ayaklarımı yatağa vura vura :KK9: ama ben de haklıyım yani o kadar uğraş ver sonra hooppp geri gelsinler :KK47: anlaşıldı ben tartı olmazsa coşuyorum bantlayacağım kendime o tartıyı onsuz bir yere çıkmayacağım:KK1:
2 gündür resmen aç gezdiğim için değil çalışacak halim banyo yapacak halim yok:KK1: bugün yarından itibaren fiziğe başlıyorum basit makineleri bitirmiştim en son oradan devam ederim

sınav öncelik bence sen otur fizik çalış canım alınan kiilolar verilirr :KK8:

Kaç kilosun ciddi bir kilo problemin var mı ?
Ne yazık ki ders çalışırken çoğu insan yiyeceklere gömülüyor, bende de var aynı problem ama düzenli beslendiğimde çalışmam da daha kolay oluyor. Çalışırken yiyecek almak yerine yanıma 500 mllik bardaklarda soğuk yeşil çay alıyorum ya da kahve, bazen yanına da leblebi, çok iyi oluyor
Matematik derken mat1 mi bitti ?
Simetriden çalışıyordun dimi sende ? Simetrinin matematik ve geometrisi çok mu kolay sence de ?

internetten ders dinlediginiz siteler var mı ? ben bilmiyorumda
Çok fazla tercih etmiyorum ama sorun olan konularımda matematikten behzat rasuli, fizikten nurten yılmaz, diğer derslerde özellikle tercih ettiğim yok.

X