2015 Şubat Anneleri

kızlar az önce birden bire açlık hissi geldi ama öyle böyle değil.mutfağa koştum resmen ve yediğim şeyde dün görmeye bile tahammül edemediğim zorla pişirdiğim yemek.kıtlıkyan çıkmış gibi yermi insan ya hamileliğimden önce bile bu şekil yemek yememişimdir.tabağa bile dökmeden tencereden yedim ya inanılır gibi değil.hem bir yandan sevindim günlerdir sonunda boğazımdan düzgün bir yemek geçti diye.bir yandan da korktum böyle birden bulantı kesilipde bukadar yemek yenirmi diye. :KK56:

Kızlar artık yata yata kan dolaşmıyo sanki vücudumda dolaşım sistemim çöktü sindirim sistemim ztn çalşmıyo mideye bişy gitmedği için boşaltım sistemi deseniz hareketsizlkten oda çalşimıyo kabızım:KK43: bu hamilelik çu kadar zor bişy miydi yaaa allah büyük keşke bizde balıklar gibi yumurtalarımzı dışarıya bıraksak dış döllenme olsa da taşımak zorunda kalmasayık😳

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynen katiliyorum sana. Kan dolasimim sifirin altinda. Ama hareketlerini hissedince herşey daha güzel olacak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende ucuzunu aldım kız bakma kirala diye tutturdular da gelinliği kiralık bulamadık Allahtan kınalığımı bile annem dikti benim gelin almada kardeşlerim arabanın önüne geçti diye kavga çıkıyordu neymiş o tür şeyler taş devrinden kalmaymış :) amann hiç düşünmemek lazım aslında

Ya ne biçim insanlar var. Bizimkiler gösteriş delisiydi de hic eksiğimiz kalmadi sukur. .ama herşey yapmacik.. Hiçbirini sevmem hic. . Allah ellerine dusurmesin.

kızlar az önce birden bire açlık hissi geldi ama öyle böyle değil.mutfağa koştum resmen ve yediğim şeyde dün görmeye bile tahammül edemediğim zorla pişirdiğim yemek.kıtlıkyan çıkmış gibi yermi insan ya hamileliğimden önce bile bu şekil yemek yememişimdir.tabağa bile dökmeden tencereden yedim ya inanılır gibi değil.hem bir yandan sevindim günlerdir sonunda boğazımdan düzgün bir yemek geçti diye.bir yandan da korktum böyle birden bulantı kesilipde bukadar yemek yenirmi diye. :KK56:

Canım sanırım şekerin düşmüş elin ayağın da titredi mi?İstesen doktouna söyle tahlil yapar naz gibi olmasın ama karnım felaket ağrıyor benim de :KK43:

Merhaba kızlar okuyup okuyorum yazamıyorum pek... Bu folik asit sivilce yaparmı ya elim yüzüm mahfoldu garip biley çıkıyor :2:

Kuzucuğumu çok merak ediyorum :KK49: bu arada benim bir numara büyük eltide hamile :KK49: Rabbim olmayanlarda nasip etsin dua edin olmayan çok bizim gelinlerinde olmuyor.

Canım folik asit yapar mı bilmiyorum ama ben kullanmadığım zamanlarda da yine sivilcelerim vardı sanki ergenliğe yeni girdim :KK37:

Canım sanırım şekerin düşmüş elin ayağın da titredi mi?İstesen doktouna söyle tahlil yapar naz gibi olmasın ama karnım felaket ağrıyor benim de :KK43:

evet elim ayağım da titredi ama günlerdir bişey yiyemiyorum açlıktan halsiz düştüm herhalde dedim.şeker aklıma gelmedi hiç.ondada böylemi oluyormuş ki.

evet elim ayağım da titredi ama günlerdir bişey yiyemiyorum açlıktan halsiz düştüm herhalde dedim.şeker aklıma gelmedi hiç.ondada böylemi oluyormuş ki.

Benim annem şeker hastası olduğu için sık sık şekeri de düşer oradan biliyorum canım.Sen mutlaka doktoruna söyle.Geçi bi kere olmuşsa sonuçta kaç gündür birşey yememişsin normal ama daha olursa mutlaka druna söyle canım.

Selamlar herkese..sikayeti bol gunumuzdeyiz yine galiba cumleten sıhhat huzur diliyorum cektigimiz bununla kalsim beterinden korusun Rabbim. Bugun ben de fenaydim dun ilk defa et de dahil ki cok tiksiniyorum ondan camimin cektgi herseyi yedim diye sevinirken geceden beri bulanti yanma gibi rahatsızliklarla bogusuyorum. Gecer gibi yapıp iki ileri bir geri yapiyor belirtiler sanirim. Uykum var hep var hep yorgunum kizimda acayip dincttim bunda yamuldum gerci burası cehennem gibi sicak o da etkiliyor.kontrole iki gun kaldi hem cok heyecanliyim hem cok tedirgin gel pazartesi gel:KK66:

Hahah benim en büyük problemim . Eşim soruyor. Nasıldı bugünün?
Su içtim tuvalete gittim.Su içtim tuvalete gittim. Bu böyle sürdü de gitti,başka bişe olmadı. Ama benim 2 oda ilerde . Senin işin zor 😊

Canım hayırlı olsun, Allah bebeğini hayırlısı ile kucaklamayı nasip etsin inşallah.. :)

Canım folik asit yapar mı bilmiyorum ama ben kullanmadığım zamanlarda da yine sivilcelerim vardı sanki ergenliğe yeni girdim :KK37:

Diğer gebeliklerinde görmedim hiç sivilce bile değil bunlar sanki senin dediğin gibi ergenlik sanki :KK1:

Olsun sağlıklı olsunda önemli değil :KK49: ama merak işte :KK1:

Benim annem şeker hastası olduğu için sık sık şekeri de düşer oradan biliyorum canım.Sen mutlaka doktoruna söyle.Geçi bi kere olmuşsa sonuçta kaç gündür birşey yememişsin normal ama daha olursa mutlaka druna söyle canım.

1 hafta sonra kontrolümüz var ozamn istiyeyim bir şeker testi .çok saol canım bilgilendirdiğin için.

Canim muhakkak olctur sekerini cok mu ac kaldın acaba geçmiş olsun

aslında 10 gündür falan çubukla suyla idare ediyordum.başkada birşey yiyemiyordum midem hep aç gibiydi ama bulantıdan görmek bile istemiyordum.günlerin acısını çıkarır gibi yedim bugün inşallah bir problem yoktur da sadece açlıktan yemişimdir.çok saol canım.

Önceden hafta sonu geliyo gezicem diye sevinen ben simdi hafta sonu geliyo yatio dinlenicem diye seviniyorum. Allah'im yalvaririm eski enerjimi geri ver ! :KK43:

Kızcelerrrr ben yarın dr a gidicem ve 5+5 olcam kalp atışlarını duymam dimi bu haftada ??? duyan oldumu ki sizden bu haftalarda :18:

Önceden hafta sonu geliyo gezicem diye sevinen ben simdi hafta sonu geliyo yatio dinlenicem diye seviniyorum. Allah'im yalvaririm eski enerjimi geri ver ! :KK43:

..

Aynen ben de öyleyim ya. Bıraksan haftanın her gunu gezen ben, 2 aydir bi elin parmagini gecmez disari ciktigim

Son düzenleme:
Aynen ben de öyleyim ya. Bıraksan haftanın her gunu gezen ben, 2 aydir bi elin parmagini gecmez disari ciktigim

Insallah bi an once normal hayatlarimiza doneriz :)

İnşallah inşallah ben dayanamıyorum yani bazılarınız değer falan demiş ama henüz annelik bile hissetmiyorum yani değer mi bilemem. Çok zor günler geçiriyorum

İnşallah inşallah ben dayanamıyorum yani bazılarınız değer falan demiş ama henüz annelik bile hissetmiyorum yani değer mi bilemem. Çok zor günler geçiriyorum

Kizlar karnim feci agriyor :KK43:

X