2016 Eylül,Ekim Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar neredesiniz yahu? Sus pus oldu herkes :110: ben cuma günü dr a gittim çünkü hala adet olmadım. Dr heveslendi belki gebesindir dedi ama ben evde test yaptığım için ümidim yoktu. yine de sonucu alınca bir damlacık yaş süzüldü tabi :KK61:adet söktürücü verdi bekliyorum artık. sizler neler yapıyorsunuz ?
Canm bende negatifi gördüm ama hala adet olmadim normalde dün bugün en gec olmam lazmdi karnim çok fena olsamda rahatlasam:KK43:

Canm bende negatifi gördüm ama hala adet olmadim normalde dün bugün en gec olmam lazmdi karnim çok fena olsamda rahatlasam:KK43:
Allah dayanma gücü versin inşallah. sorma ya sürekli tuvalete taşınıyorum oldum galiba diye. bir de bu ay dondurulmuşlarımın transferi vardı panik yaptım inşallah onlara bir etkisi olmaz gecikmenin

Tek canım benm inşallah:) oy maşallah size de Allah tamamına erdirsin ikisini de inşallah saglıcakla. ogretmenim ben calısıyorum transferde sadece 3gün dinlendim sonra basladım okula ama ev işi yapmıyorum hiç transferden beri esim yapıyo bizim 4.denemede olumlu sonuc olunca esim baya yardımcı oluyo ev işi konusunda sagolsun. Kanamadan beri raporluyum zaten genelde yatıyorum yemek wc fln kalkıs sebeplerim ama kanama oncesinde dikkat ediyodum ama kasmıyodum cok, uzanma yok agır kaldırma yok dedigim gibi ev işi de pek yapmıyodum.
iyi yapıyorsun tabi. ben de masa başı çalışıyorum yemek harici pek fazla bi iş yapmıyorum.Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ihşallah.

Sabah 8.30 a kadar hastane de olurum öğlene kadar sonucum çıkar canım inşallah pozitif çıkar bakalım hayırlısı :)

İlk tüp bebekde %30 ikincide %25 üçüncüde %20 ödüyoruz canım ben ocak ayında bitirdim aldığım ilaçları iptal oldu,onun için bu tedavide ve haziran ayındaki tedavide ilaçlar ücretliydi sadece tedavi raporluydu, ocak ayında raporlu aldığım ilaçlara 1150 vermiştik

Merhaba, raporlu devlet desteği ile özel kurum örneğin novartta tüp bebek ücreti hakkında bilginiz var mı

Bise olmaz. Ama yrn adetin 2.gunu bakilmasi gereken hormonlara baktirin sonuclarla gidin doktora ignelere 5.gun baslayan arkadaslar var.
Canım içimi rahatlattın.zaten gidince tahlil yapacaklar.pazartesi tam 3,5 gun once adet olmuş oluyorum.başka merkez bana adetin ilk gununu sıfır kabul ediyoruz demişti.buna gore 4. Gun oluyo benim. Gerçi yumurtalar 1 cm yi geçmemiş olması gerekiyomuş. İnşallah geçmez. Bana doktor 21. Gun estrofem verdi gunde 2 tane. İçmeye devam edeyim mi acaba? Hormon tahliline 5. Gun de bakılabiliyor diye biliyorum.inşallah feç kalmış olmam. Zaten benim herşeyim ya bayrama denk gelir ya tatile:)) bunda da vardır bi hayır diyorum.

Kızlar imdat. Bugun adet oldum.doktorum kongrede.pazartesi gel dedi.sizce pazartesi iğneler içşn geç olur mu?
Canım bence geç olur ben bu hatayı yapmıştım bir zamanlar bak pazartesi 5.gün oluyor bu dr um en gec taş catlasa 4.gün başlanır diyor bence bir sonraki adeti bekle

Canım içimi rahatlattın.zaten gidince tahlil yapacaklar.pazartesi tam 3,5 gun once adet olmuş oluyorum.başka merkez bana adetin ilk gununu sıfır kabul ediyoruz demişti.buna gore 4. Gun oluyo benim. Gerçi yumurtalar 1 cm yi geçmemiş olması gerekiyomuş. İnşallah geçmez. Bana doktor 21. Gun estrofem verdi gunde 2 tane. İçmeye devam edeyim mi acaba? Hormon tahliline 5. Gun de bakılabiliyor diye biliyorum.inşallah feç kalmış olmam. Zaten benim herşeyim ya bayrama denk gelir ya tatile:)) bunda da vardır bi hayır diyorum.
Estrofeme devam etmeli misin inan hic bilgim yok.ben bir kere 4.gun baktirmistim adetin ilk gunu cumaya gelince.gec kalinmis olsa doktorun pazartesi gel demez bir sonraki ata cagiri.sen icini ferah tut.insan titizlendikce olmuyor

Canım bence geç olur ben bu hatayı yapmıştım bir zamanlar bak pazartesi 5.gün oluyor bu dr um en gec taş catlasa 4.gün başlanır diyor bence bir sonraki adeti bekle
Forumdan bir arkadas adetin 4.gunu gitti ve 5.gun ignelere basladi ikiz hamile kaldi.evet tercih edilen istenen 2 ve 3.gun ama bazen ust uste aylarda boyle denk gelebiliyor.pazartesi gec kalinmis ise doktoru tedaviye baslamaz

Bu arada benim gittigim merkez aktif kanamanin basladigi gunu 1.gun sayiyor.diyelim bu aksamustu adet oldum ve pembe leke seklinde geldi yarin da kanama basladi.yrn 1.gun oluyor

Forumdan bir arkadas adetin 4.gunu gitti ve 5.gun ignelere basladi ikiz hamile kaldi.evet tercih edilen istenen 2 ve 3.gun ama bazen ust uste aylarda boyle denk gelebiliyor.pazartesi gec kalinmis ise doktoru tedaviye baslamaz
Hayırlısı olsun ben başıma geldi diye yazdım herşey nasip

Kendisi pazartesi diye mesaj attı.hatta sordum yarın diğer doktora gideyim mi diye. Sadece pazartesi diye mesaj attı. Adam prof. içim sıkıldı şimdi.bi de iznimi iptal ettim.pazartesiye aldım.merkezdekilere de dedim geç olur mu diye bişey olmaz dediler. Offf napcam şindi.

X