2016 Eylül,Ekim Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kendisi pazartesi diye mesaj attı.hatta sordum yarın diğer doktora gideyim mi diye. Sadece pazartesi diye mesaj attı. Adam prof. içim sıkıldı şimdi.bi de iznimi iptal ettim.pazartesiye aldım.merkezdekilere de dedim geç olur mu diye bişey olmaz dediler. Offf napcam şindi.
Canım hakkinda hayırlısı olsun benim amacım canını sıkmak değildi artı ben 5.gün değil 6.gün başladı kendi kendimi yaktım ama dr hersey iyi başlayalım diyince başladık malesef bazı drlar çok insafsız canını sıkma bugün pedi dolduracak kadar kanama olmazsa bugün sayilmiyor diye biliyorum şimdi yazdigima pişman oldum ama gerçekten amacım canını sıkmak değildi

Kızlar imdat. Bugun adet oldum.doktorum kongrede.pazartesi gel dedi.sizce pazartesi iğneler içşn geç olur mu?
Hiçbir şey olmaz. Olacak olsa doktor pazartesi demezdi zaten. Bir test yaptırmanada gerek yok. Bana ilk kontrolümde test falan yapmadılar sadece ultrasonla baktılar ve ilaçlarımı yazdılar okadar

Canım içimi rahatlattın.zaten gidince tahlil yapacaklar.pazartesi tam 3,5 gun once adet olmuş oluyorum.başka merkez bana adetin ilk gununu sıfır kabul ediyoruz demişti.buna gore 4. Gun oluyo benim. Gerçi yumurtalar 1 cm yi geçmemiş olması gerekiyomuş. İnşallah geçmez. Bana doktor 21. Gun estrofem verdi gunde 2 tane. İçmeye devam edeyim mi acaba? Hormon tahliline 5. Gun de bakılabiliyor diye biliyorum.inşallah feç kalmış olmam. Zaten benim herşeyim ya bayrama denk gelir ya tatile:)) bunda da vardır bi hayır diyorum.
Yumurtaların 1 cm olması için 3-5gün ilaç alman lazım. İçin rahat olsun

Canım hakkinda hayırlısı olsun benim amacım canını sıkmak değildi artı ben 5.gün değil 6.gün başladı kendi kendimi yaktım ama dr hersey iyi başlayalım diyince başladık malesef bazı drlar çok insafsız canını sıkma bugün pedi dolduracak kadar kanama olmazsa bugün sayilmiyor diye biliyorum şimdi yazdigima pişman oldum ama gerçekten amacım canını sıkmak değildi
Yok canım sadece bilnediğim için tereddutte kaldım.doktıra sordum yarın mı geleyim yoksa pazartesi mi diye bişey dememiş.dediğim gibi 3,5 gun once adet olmuş olucam.iğneyi akşam değil gunduz başlarım.12 saat farkla:) sanırım bişey olmaz.olursa oteki aya erteleriz. Napıyım..

Yok canım sadece bilnediğim için tereddutte kaldım.doktıra sordum yarın mı geleyim yoksa pazartesi mi diye bişey dememiş.dediğim gibi 3,5 gun once adet olmuş olucam.iğneyi akşam değil gunduz başlarım.12 saat farkla:) sanırım bişey olmaz.olursa oteki aya erteleriz. Napıyım..
Hayırlısı olsun canım benim

Onumuzdeki ay 2.tup denemem olacak ins.aslinda cok sukur cok vahim degil durum ama hic olmicak mi acaba kaygisi insani bitiriyor
Sıkıntı yapma en gereksiz şey sıkıntı hersey güzel olacak çok dua et duayı eksik etme bugün benim yumurta toplamam vardı dr yüzde 70 eşime tese gerek çünkü spermler kalitesiz ve cok az dedi bütün gün bütün gece dualar ettim şükürler olsun ki teseye gerek kalmadi hersey iyi dedi duanın gücüne inan ve sıkıntı yapma

Sıkıntı yapma en gereksiz şey sıkıntı hersey güzel olacak çok dua et duayı eksik etme bugün benim yumurta toplamam vardı dr yüzde 70 eşime tese gerek çünkü spermler kalitesiz ve cok az dedi bütün gün bütün gece dualar ettim şükürler olsun ki teseye gerek kalmadi hersey iyi dedi duanın gücüne inan ve sıkıntı yapma
Kesinlikle en gereksiz sey sknti.1.5 ay once aldim ilk tedavimin sonucunu daha yeni kendime geliyorum.olacak allahin izniyle biliyorum.insallah maddi manevi tukenmeden gelsin hayirlisiyla minnoslar.senin de tedavin hayirli olsun yuzun gulsun ins

Kesinlikle en gereksiz sey sknti.1.5 ay once aldim ilk tedavimin sonucunu daha yeni kendime geliyorum.olacak allahin izniyle biliyorum.insallah maddi manevi tukenmeden gelsin hayirlisiyla minnoslar.senin de tedavin hayirli olsun yuzun gulsun ins
Teşekkür ederim hepimizin gülsün inşallah

Ben haftada bir gidiyorum fena alısıyorm ara yzayınca ozlicem:) kanamalı geciriyorum da o yuzden sık gidiyorum normalde 3haftaya cagrmıstı ama arada kanama baslaynca hftada bir gidiyorum bakalm onumzdeki gidişte ne olacak aralık

Ben haftada bir gidiyorum fena alısıyorm ara yzayınca ozlicem:) kanamalı geciriyorum da o yuzden sık gidiyorum normalde 3haftaya cagrmıstı ama arada kanama baslaynca hftada bir gidiyorum bakalm onumzdeki gidişte ne olacak aralık
İhşallah bi sorun yaşamadan tamamlarsınız gebeliğinizi. çok geçmiş olsun

Hamile arkadaşlar tedavilerinizi hangi merkez ve doktorda yaptırdınız yazar mısınız? Yeni bir tedaviye başlıcam ama bir türlü karar veremiyorum

Kızlar çok şükür 18 günün sonunda ve söktürücünün etkisiyle adet olmuş bulunmaktayım. :KK49:bugün doktora gittim testler yapıldı her şey yolunda. estrofem adında bir ilaç kullanmaya başladım. 16, 17, 18. günlerin birinde buz bebeklerimi alıcam inşallah. heyecan yine başladı :KK17:sizler neler yapıyorsunuz?

X