2018 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    286
Kızlar hepinize merhaba , 2018 aralık anneleri grubundayım.Çok şükür siz kucaklarınıza aldınız yavrularınızı bizde daha telaşler devam ediyor :) Bu aralar grupta konuşulan tek konu bebek arabası. Bebek arabası önerisi-şikayeti olan arkadaşlar varsa yazabilir mi ? Ya da bebek arabasında şu çok önemli şöyle özelliği olmasına çok dikkat et gibi..
Yoyko travel alma çok kullanışsız yani rahat değil puset kısmı geniş olsun mümkünse prego die bir markayaxark ii demişti baya memnundu yanlış hatırlamıyorsam genel olarak hantal olmasın tekerlekleri çıkıyor olsun ki arabaya sığsın ki hepsinde var bunlar ben puseti içine bakın derim yoyko travel çok dar ve bebek hiç sevmedi kucakta gittik geldik hep

Kızlar hepinize merhaba , 2018 aralık anneleri grubundayım.Çok şükür siz kucaklarınıza aldınız yavrularınızı bizde daha telaşler devam ediyor :) Bu aralar grupta konuşulan tek konu bebek arabası. Bebek arabası önerisi-şikayeti olan arkadaşlar varsa yazabilir mi ? Ya da bebek arabasında şu çok önemli şöyle özelliği olmasına çok dikkat et gibi..
Mamas papas urbo2 her santiminden cok memnunum. Diger arabalara gore cok hafif bu model. Alüminyum cunku. Travel sistem olarak aldim. Ilk aylar icin puseti vardi.hem oto koltugu hem bebek arabasi olarak kullandik. sonra normal arabaya gectik. Aylardir her gun disarida fink atiyorum. Hala daha yipranmadi. 2m cocukta yine ayni arabayi kullanacagim gorunen o ki.

İyi geceler kızlar. Grubumuz sessiz bu aralar:) oğlumu çapadan bir profa götürdüm. Kan tahlilimde hgb normal çıktı ama ferittin önemli dedi o düşük dedi. Ferrum diye bir kan ilacı verdi. Ben bu grupta katkısız kan ilaçlaırının oldugunu okumuştum. Ferrum yerine kayitkısız bir ilaç versem dedim. Beni bir güzel tersledi. Biz yıllardır bunu veriyoruz dedi. Ben mi çok pimpiriklendim katkısız varsa onu öğrenmek hakkımkz değil mi

merhaba kızlar nasıl gidiyor
bebeğim 7 aylık oldu, henüz dişimiz yok ama damaklarinda belirgin,gelecek gibi, sizlerde durum nasıl?
buarada sürünerek emeklemeye başladı, bugün mahvoldum pesinde kosmaktan, süpürge dahil yalniz bırakıp bir is yapamiyorum onu bırakıp, sanırım oyun alanı alacağım bu çit gibi olanlardan, kullanan varmı?
bir şey daha soracağım, yer temizliği için buharlı mop kullanan varmı, sizce gerekli bir alet mi? emeklemeye başladıktan sonra kafamı daha çok kurcalar oldu

İyi geceler kızlar. Grubumuz sessiz bu aralar:) oğlumu çapadan bir profa götürdüm. Kan tahlilimde hgb normal çıktı ama ferittin önemli dedi o düşük dedi. Ferrum diye bir kan ilacı verdi. Ben bu grupta katkısız kan ilaçlaırının oldugunu okumuştum. Ferrum yerine kayitkısız bir ilaç versem dedim. Beni bir güzel tersledi. Biz yıllardır bunu veriyoruz dedi. Ben mi çok pimpiriklendim katkısız varsa onu öğrenmek hakkımkz değil mi
Sidefer kullanıyorum illaki katkı oluyor keçiboynuzu özü oe kulanılabilirmiş henüz almadım

bebeğim 7 aylık oldu, henüz dişimiz yok ama damaklarinda belirgin,gelecek gibi, sizlerde durum nasıl?
buarada sürünerek emeklemeye başladı, bugün mahvoldum pesinde kosmaktan, süpürge dahil yalniz bırakıp bir is yapamiyorum onu bırakıp, sanırım oyun alanı alacağım bu çit gibi olanlardan, kullanan varmı?
bir şey daha soracağım, yer temizliği için buharlı mop kullanan varmı, sizce gerekli bir alet mi? emeklemeye başladıktan sonra kafamı daha çok kurcalar oldu
Çit bana da mantıklı geldi ama sonra onu kısıtlamak gibi geldi yine de bilmiyorum ‍♂️

Çit bana da mantıklı geldi ama sonra onu kısıtlamak gibi geldi yine de bilmiyorum ‍♂️
ben de öyle düşündüm ama sonra kullanan birine sordum. cite tutunarak ayağa kalkmayı öğrendi ve ıçindeki oyuncaklarla çok eğlendi dedi. markası pilsan angel oyun alanı, bi bakarsiniz.
şimdilik evde neredeysem oğlumu da yanıma alıyorum çünkü heryere uzanıyor çok tehlikeli gözünü ayırmamak lazim

Merhaba arkadaşlar bayadır yazmadım herkes iyidir inşallah ikizlerim bi hafta sonra 9 aylık olcak 4 diş aynı anda çıkardılar bu ara ne ek gıda aliyolar ne uyku uyuyolar sizde durumlar nasıl

Kizlar bizim koca popo yurumeye basladi evin heryerinde artik hic yanliz birakamaz oldum cok tehlikeli oldu artik

Yurumeye basladi dedeigim aktif yurume degil 4 5 adim atip hop poponun ustune dusuyor o yuzden surekli beraberiz

Selam kizlar ben 2018 mayis annesiyim. Sizlere sorum.olucak hatirlayanlar lutfen cevap versin bebekleriniz oyuncaklari tutmaya vurmaya ne zaman basladi. Biliyorim hercocuk bir degil ama ayni ayda doganlar yapınca bide ilk bebek evham yapiyorum sanirim. Onun disinda algilari acik etrafla ilgikinbi bebek. Yalniz bu oyuncaklara uzanma esyalara uzanma olayi hala yok. Izliyo sadece. Hatirlayanlar ne zmn baslamisti yazar misiniz

Selam kizlar ben 2018 mayis annesiyim. Sizlere sorum.olucak hatirlayanlar lutfen cevap versin bebekleriniz oyuncaklari tutmaya vurmaya ne zaman basladi. Biliyorim hercocuk bir degil ama ayni ayda doganlar yapınca bide ilk bebek evham yapiyorum sanirim. Onun disinda algilari acik etrafla ilgikinbi bebek. Yalniz bu oyuncaklara uzanma esyalara uzanma olayi hala yok. Izliyo sadece. Hatirlayanlar ne zmn baslamisti yazar misiniz
3 aylıkken uzanıyordu ama tam tutamıyordu 4 aylıkken tutmaya oynamaya başladı. oyun halısı bebeğimizin gelişimi için çok faydalı oldu tavsiye ederim. ilgisini çekmek için renkli ve farklı dokularda (hışırtılı,sert,yumuşak vb) oyuncaklar verin.
her bebek bir değil dediğiniz gibi, canınızı sıkmayın. eger hareketlerinde bir farklılık görüyorsanız mutlaka doktorunuza sorun. sağlıkla büyütün inşallah

Son düzenleme:
2 aylikken uzaniyordu 3 aylikken tutmaya donmeye basladi.

Casual cadillac trona kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Tek sevmediğim hatta nefret ettiğim yönü puset değilde diğer büyük oturma ünitesi anneye doğru dönükken araba kapanmıyor. Her defasında onu çıkarıp öne doğru takıp arabayı kapatmak gerekiyor. O kadar sinir bozucu ki. Belim ağrıyor bagaja koyucam diye. Bu özelliğini bilseydim asla almazdım.

Buhar makinesi var bende çokta istiyorum kullanmak ama sesinden korkuyor bebeğim. Zaten az ve kısa uyuyor o uyanana kadar başka işlere yetiyor um o kalıyor. Sirkeyle silip haftada 1 de onu kullansak yeter bence

Merhabalar sağlıkla kucağına almak nasip etsin rabbim şimdiden geçmiş olsun bir avazda kurtulursun insallah bende mamas papas var çok güzel ama çok ağır arkaya tam yatıyım uyurken falan iyi oluyor ama ağır ve tek elle kaldırması zor eğer asansör yoksa evinde taşıması cidden sıkıntılı

X