2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    314
Kizlar, bebislerimizin boğumlarına ne yapıyorsunuz? Şimdi havalar sıcak terliyorlar, pişik olmamaları için pişik kremi mi sürülmeli ? Doktora soranınız var mı ya da yakın zamanda gidecek olan sorabilir mi?

Kizlar, bebislerimizin boğumlarına ne yapıyorsunuz? Şimdi havalar sıcak terliyorlar, pişik olmamaları için pişik kremi mi sürülmeli ? Doktora soranınız var mı ya da yakın zamanda gidecek olan sorabilir mi?
Ben sürüyorum ama sürekli değil.

Kızlar 3 numara beze geçiyim dedim kızım 6 kilo olmustur diye bez o kadar büyük geliyor ki 2 numaradan sonra

Ya arkadaşlar birşey sorucağım bebeklerimiz işitme testinden geçmişti lakin doğumsal işitme kaybı risk faktörlerini taşıyor (haftasından daha erken doğmak, küvözde kalıp oksijen tedavisi görmek vb)
ise testin yenilenmesi ve takip edilmesi gerekmekte imiş yani altıncı ayda tekrar yaptıracağız bizim gibi olan varmı?

Bu ay göğüslerim çook değişti sanki süt yok gelmiyor da bebek aç kalıyor gibi hissediyorum içi bomboş gibi bebek yutkunmuyor gibi
Böyle hisseden varmı
Aç kalsa ortalığı yıkar çişli bezide herzamanki gibi ama garip bir his geldi

Ya arkadaşlar birşey sorucağım bebeklerimiz işitme testinden geçmişti lakin doğumsal işitme kaybı risk faktörlerini taşıyor (haftasından daha erken doğmak, küvözde kalıp oksijen tedavisi görmek vb)
ise testin yenilenmesi ve takip edilmesi gerekmekte imiş yani altıncı ayda tekrar yaptıracağız bizim gibi olan varmı?
Fototerapi aldığı ve sarılığı uzun sürdüğü için bizim doktorumuz da tekrar yaptıralım dedi. Çok zor oluyor ya. Kızımda da yaptırmıştık. Uyuması gerekiyor ve bi türlü uyumamıştı orda. 5-6 saat hastanede kalmıştık. 😕

X