2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    314
Sohrab Sohrab diyet grubuna katıldığın mesajını okudum ve bence bende hemen başlamalıyım dedim ama şuan 2. Kumpiri yeni bitirdim 😩😩 biri beni durdurmalı
Ben normalde o kadar saglikli beslenirdim ki abartmiyorum hamilelik dahil. Suan tatli cips hsmburger vs yiyince motive oluyorum herkes mi oyle bilmiyorum da ben cok yoruluyorum asla saglikli beslenecek modda degilim hatra yamunan korselerini aldim bir ara kullandim simdi o da yok

Kızlar öksürük için bebeklere neler yapıyorsunuz?
Emerken canı acıyor sanırım
Emmek fazla istemiyor gibi ya nefes alamıyor
Hırıltı da başladı gibi

Sabah gittiğimizde sadece öksürük vardı hafif fırlama bir de

Serum fizyolojik dışında bir şey vermedi
Sizlerde durumlar ne?
Benzer şeyleri yaşayanlar neler yaptınız?

Nasıl atlattiniz bu süreci acaba şuan bizde yaşıyoruz da 🙈 doktora gidemedim asisi6var sabah 2 aylık olan ama biz 3 aya gireceğiz ertelmistik hasta diye antibiyotik almıştık şimdi yine hasta artık erteleme lüksüm de kalmadı aşıyı peki bu balgamla nasıl kurtuluşa erecegiz siz neler yaptınız kendiliğinden mi geçti

Biraz anormal ama bizde anormal yok dedi galiba
En sondan ikinci sırada çıkması gerekmiş yerlerini saydı
Yanlış görüyor olabilirsiniz dedi
Aradaki dişlerde belli olmuş dört tane saydım onların kenarındaki yani tam köpek dişleri olmuyor mu
İkisininde ucu gelmiş durumda ve çocuğum perişan gece uykusu kalmadı sürekli bağırarak kalkıyor
Nerden sordun canim, nasıl soruluyor

4.ay aşısında ateşlenen var mı ? Hemşire ateş olmaz demişti ama dün gece ateşlendi oğlum 38 i geçmedi ama normal mi ateşlenmesi?

Hanimlar regl oldunuz mu dogumdan sonra?Ben hala olmadim 18 aya kadar olmayabilir diye okudum da o kadar da olmaz herhalde dimi
Doğumdan 1 ay sonra oldum şimdi de aylık devam ediyor çok şükür 🌸 ama annemde ablamı doğurunca 10 ay olmamış doktorlar da normal diyorlar zaten 😊
Dinkültürü ve ahlak bilgsi
Aynı bölüm meslektaşız 😊

X