2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    314
Demir ilacı vermesek ne olur
Ek gıdaya geçeceğiz ya tamamlayamaz mıyız demirini hep bir takviye veriyoruz yan etkileri i bilmeden
Valla bilmiyorum ki ama çoğu ülkede zaten demir ilacı vermiyorlar bebeklere… O yüzden 4. Ay ya da 6. Ay başlamak istersen başla, doktorada bir sor tabi bize de söyle 😅 ben unuttum sormayı bir daha 5. Ay kontrolüne gideceğiz 🙏🏽

backslash backslash bugün doğum sonrası 3. Adetimi oldum. Maşallah çok da düzenli. 🤦‍♀️

Ülkemizde herkesin ruh hastası olmasını, trafikte cinnet geçirmeyi, konu komşuyla taşlı sopalı kavga etmeyi her yemek sonrası çay içmemizle oluşan demir eksikliği sonucu yıpranmış sinirlerimize yoran bir yazı okumuştum ama şaka mıydı ciddi miydi bilmiyorum.

Evet foti atmıştın dişlerini bize sanki. Ne cevap verdi?
Biraz anormal ama bizde anormal yok dedi galiba
En sondan ikinci sırada çıkması gerekmiş yerlerini saydı
Yanlış görüyor olabilirsiniz dedi
Aradaki dişlerde belli olmuş dört tane saydım onların kenarındaki yani tam köpek dişleri olmuyor mu
İkisininde ucu gelmiş durumda ve çocuğum perişan gece uykusu kalmadı sürekli bağırarak kalkıyor

Demir takviyesi 4.ayda başlanıyor. Bugün 4.ay kontrolümüzde doktorumuz da hatırlattı. Ben sağlık ocağının verdiğini değil de özel olarak farklı bir marka siparişi verdim geldiğinde başlayacağız.

X