2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar oğlum 3 gün çok ateşlendi enfeksiyon vs zannettik doktora götürdük 7. Dişi geliyor dedi 6 diş çıkardık hiç böyle bir durumla karşılaşmamıştık iştahlı olan bebeğimin iştahıda gitti geçici bir süreç mi acaba bilemiyorum 😢

Kizlar selam parka goturunce salincakta salliyor musunuz ?
Evet sallıyorum her gün çıkıyoruz ve her gün sallanıyoruz inanılmaz mutlu oluyor. Birlikte kaydıraktan kayıyoruz felan yeniden çocuk oldum çok eğleniyorum 😂 Ben evde tutamıyorum benim kızı resmen dışarısını istiyor kapıyı gösteriyor bana 🤦‍♀️

Tabi kiiii bayılıyor sallanmaya neden kötü bir şey mi yapıyoruz yoksa
yok yok sadece meraktan sordum ,mikrop durumu beni de sorguluyor da o yüzden dedim her yerle dişlerini kaşıyor ya o yüzden :))
Evet sallıyorum her gün çıkıyoruz ve her gün sallanıyoruz inanılmaz mutlu oluyor. Birlikte kaydıraktan kayıyoruz felan yeniden çocuk oldum çok eğleniyorum 😂 Ben evde tutamıyorum benim kızı resmen dışarısını istiyor kapıyı gösteriyor bana 🤦‍♀️
benim kızım da çoook seviyor ama bebek arabasında kemerden kurutulup ayağa kalkıyor maalesef :KK43: bu hafta başladı bu hareketere
Bende sallıyorum ama benim mikrop takıntımdan dolayı aklıma milyonlarca hastalık kapma senaryosu geliyor 😵‍💫
ayneeeeeen

yok yok sadece meraktan sordum ,mikrop durumu beni de sorguluyor da o yüzden dedim her yerle dişlerini kaşıyor ya o yüzden :))

benim kızım da çoook seviyor ama bebek arabasında kemerden kurutulup ayağa kalkıyor maalesef :KK43: bu hafta başladı bu hareketere

ayneeeeeen
Kemerden kurtulup ayağa nasıl kalkabilir ki beş nokta emniyet kemeri değil mi? Belini felan tutuyor yani imkansız gibi

Kızlar doğumdan bir süre sonra alt yanak bölgelerimde sağlı sollu siyah minik benler çıktı cilt altında.Doktora gidip smear testte yaptırdım temiz çıktı,zorlanmadan olmuş olabilir, istersen bir cildiyeye de görün dedi kadın doğumcu.Çok kafama takılıyor bunlar benim,başına gelen ya da böyle birşey duyan var mı normal doğum sonrası🤨

Bende sallıyorum ama benim mikrop takıntımdan dolayı aklıma milyonlarca hastalık kapma senaryosu geliyor 😵‍💫
Ben de bir kere götürdüm örtü serip sallayasım geldi😬 sonra dedim boşver bütün çocuklar sallanıyor.Sonra.havalar bozdu hasta oldu derken götüremedim ama benimki de çok sevdi salıncağı🤗

Kızlar bebeğimin cildindeki kızarıklıklar artmaya başladı. Ensesinde arttı, gögüs kısımlarında çıktı bugünde ağız kenarlarında çenesinde çıkmış. Mustela ile nemlendirdim ama işe yaramıyor. Doktorumuz isilik dedi ama belli ki değil. Dermatolojiye götürmeyi düşünüyorum acaba bilgisi olan var mı ne uygular krem mi ilaç mı ? Bu ara aşırı huysuzlaştı bundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Kaşımaya çalışıyor üzerini çıkardığımda çok üzücü gerçekten 😣

Kızlar bebeğimin cildindeki kızarıklıklar artmaya başladı. Ensesinde arttı, gögüs kısımlarında çıktı bugünde ağız kenarlarında çenesinde çıkmış. Mustela ile nemlendirdim ama işe yaramıyor. Doktorumuz isilik dedi ama belli ki değil. Dermatolojiye götürmeyi düşünüyorum acaba bilgisi olan var mı ne uygular krem mi ilaç mı ? Bu ara aşırı huysuzlaştı bundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Kaşımaya çalışıyor üzerini çıkardığımda çok üzücü gerçekten 😣
Fotoğraf atman mümkün mü özelden de atabilirsin istersen. Atopik dermatit olabilir çünkü benim kızımda vardı alerji kaynaklı olabiliyor. La Roche posay kullanıyorum çok memnun kaldım

Fotoğraf atman mümkün mü özelden de atabilirsin istersen. Atopik dermatit olabilir çünkü benim kızımda vardı alerji kaynaklı olabiliyor. La Roche posay kullanıyorum çok memnun kaldım
çektirmiyor ki telefon ilgisini çekiyor kıpır kıpır odaklanmıyor. Şöyle anlayayım kırmızı minik benekler var omuzdan gögüse kadar. Ensede ve köprücük kemiklerinin yakınlarında damga gibi 2 tane kızarıklık var. Bazen bir anda artıyor bazen pullanıyor bazende hafifliyor. Bugün sabah çenesinde de çıkmıştı şimdi tek tük var hafiflemiş ama diğer yerler aynı. Gıda vermeye korkar oldum sanırım alerjisi var. Bende aldırayım bugün

Şimdi baktım bizimkide buna benziyor. bunu ne tetikliyor acaba. Kremin hangisi canım sana zahmet hemen alayım

X