Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    197
Hiç kötü bir insan değil kv. Ama doğum sonrasında huyu değişti, oğlu kıymetlendi, bana garip konuşmalar başladı. İstemesem de illa kalacağım dedi. Yemek temizlik yapmadı illa bebeği ver tutarım dedi. Emzirmeye çalışırken sürekli izledi, memenin ucu büyükmüş, sütün de azmış, bu bebek doymuyor, sen işe başla da cocuga TV izleteyim, illa misafir çağıracağım gibi ilk haftaya maruz kaldım. Bebeğim gazlıydı. Sütüm tazzikli geliyor, çok geliyor ve doymuyor diye çok sık emziriyorum diye Dr a sordum. Önce sütü sağ, yavaş gelsin, arkadaki yağlı sütü içer, sürekli bebek memede beklemene gerek yok 2 saati geçmesin dedi. Bu defa akıllandım. İstemiyorum kalmasınlar. Yararı yok bir de sıkıntı veriyorlar.
Ah bu kV. Herşeye maydonoz olmuş resmen iyi sabır sende ki de canım. Vallah benim kv böyle şeylere karışmıyor yaşlı olduğu için herhalde çoğunun huyunda var maalesef. İlla karışılcak.

kizlaaar seker yuklemesi yaptiran annislerim simdi doktora geciyorum yukleme yapilicak ama sabah ac karna durduk yere bi ogurmeyle kustum suandada midem bulaniyo seker yuklemesinde kusmamak icin ne yapmak lazim bi taktik var mi
Burnunuzu kapatıp için içeceği ben öyle yapmıştım tadını almamak adına 😊

Kızlar akıntı var mı sizde ya bende beyaz akıntı oluyor bazen nisan gelmesi falan böyle bir şey değil di mi ? Buara çok kasılma da oldu çok korkuyorum.

Kızlar goguslerimin hemen altında karnımın üst kısmında agri gibi mi yanma gibi anlayamadigim bir şey hissediyorum yaşayan var mı böyle bir şey

Kızlar akıntı var mı sizde ya bende beyaz akıntı oluyor bazen nisan gelmesi falan böyle bir şey değil di mi ? Buara çok kasılma da oldu çok korkuyorum.
Doktorlar beyaza ve şeffafa normal diyor canım sarı ve yeşil olunca sıkıntılı bir de nişan öyle beyaz gelmiyormuş bazen kanlı sarı olur diyorlar

Doktorlar beyaza ve şeffafa normal diyor canım sarı ve yeşil olunca sıkıntılı bir de nişan öyle beyaz gelmiyormuş bazen kanlı sarı olur diyorlar
Sağol canim biraz parça gibiydi de korktum gerçi normal akıntı da öyle oluyor da. Valla çok korkuyorum. Sen nasılsın ?

Canım bende oluyor bol su iç dedi doktorum , kasılma için bugün doktora gittim braxton hicks kasılması dedi bu haftalarda başlarmış 27+3 üm rahim ağzını ölçtü şükür uzun ve kapalıydı korkma dedi

Canım bende oluyor bol su iç dedi doktorum , kasılma için bugün doktora gittim braxton hicks kasılması dedi bu haftalarda başlarmış 27+3 üm rahim ağzını ölçtü şükür uzun ve kapalıydı korkma dedi
Gittin mi iyi yapmışsın ben daha yeni gittiğim için gidemedim ya aynı değil mi senin de kasiklarda baskı karin sertliği yürürken falan da baskı oluyor. Bi de hafif vajina ağrısı oluyor bende sende de var mı ? Akıntı da normaldir insallah ya valla şu tehlikeli dönemleri de atlatsaydık hayırlısıyla🙏🏻

Gittin mi iyi yapmışsın ben daha yeni gittiğim için gidemedim ya aynı değil mi senin de kasiklarda baskı karin sertliği yürürken falan da baskı oluyor. Bi de hafif vajina ağrısı oluyor bende sende de var mı ? Akıntı da normaldir insallah ya valla şu tehlikeli dönemleri de atlatsaydık hayırlısıyla🙏🏻
Canım bu vajina ağrısı nasıl oluyor sende? Bende ki bi kaç gündür zonklama gibi mi desem sızı gibi mi bişe oluyor

yok nisanda galiba kanla karisik bi akinti oluyo galibaaa emin degilim ama ben bugun doktoruma akinti sordum beyazmi dedi dedim yok su renk soyle boyle tamam bisey yok ozaman normal dedi beyaz olsa ne olurdu dedim hani biliyim diye kokusuzsa kasinman yanman olmazsa oda normal dedi

X