Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    170
Kızlar hepinizden Allah razı olsun güzel dilekleriniz için bakamadım bütün mesajları kaç gündür ne çektim sürekli hastanedeydim çok kötü bir süreç geçirdim az kalsın apandist olmadığım halde ameliyat olacaktım kaç yere gittim ultrason görüntüsü ile göremediler apandist olup olmadığını en son emarı denediler belki onda görebiliriz diye neyse ki apandisit değilmiş asıl nedeni 4 tane miyommuş arkasında da sıvı birikintisi varmış büyümüş en büyüğü 7cm5.5 muş doktor bebebeğim küçük olsaydı gebeliği sonlandırıp miyomu alacakmışta bebek büyük olduğu için böyle ağrı kesici ile devam edecekmişim progestanı da kesti miyomu besliyormuş düşük tehlikemde var çok dikkat etmem gerek artık dualarınızı eksik etmeyin

Kızlar hepinizden Allah razı olsun güzel dilekleriniz için bakamadım bütün mesajları kaç gündür ne çektim sürekli hastanedeydim çok kötü bir süreç geçirdim az kalsın apandist olmadığım halde ameliyat olacaktım kaç yere gittim ultrason görüntüsü ile göremediler apandist olup olmadığını en son emarı denediler belki onda görebiliriz diye neyse ki apandisit değilmiş asıl nedeni 4 tane miyommuş arkasında da sıvı birikintisi varmış büyümüş en büyüğü 7cm5.5 muş doktor bebebeğim küçük olsaydı gebeliği sonlandırıp miyomu alacakmışta bebek büyük olduğu için böyle ağrı kesici ile devam edecekmişim progestanı da kesti miyomu besliyormuş düşük tehlikemde var çok dikkat etmem gerek artık dualarınızı eksik etmeyin
Çok çok geçmiş olsun canım. Eşimin kuzeni 10 cm miyomla gebelik ve doğum yaptı. Hatta doğumdan 1 sene sonra aldırdı miyomları. Canını sıkma düzenli kontrollerine gidip dikkat et kendine

Çok geçmiş olsun umarım sağ sağlım hepimiz kucağımıza alalım evlatlarımızı 🙏🏻🙏🏻

Çok çok geçmiş olsun canım. Eşimin kuzeni 10 cm miyomla gebelik ve doğum yaptı. Hatta doğumdan 1 sene sonra aldırdı miyomları. Canını sıkma düzenli kontrollerine gidip dikkat et kendine
Çok sağol canım işte büyüyedebilir küçüledebilirmiş dedi sancısı çok kötü halen var güçlü ağrı kesicide veremiyorlar artık elimden geldiğince çekeceğim Allah'ım daha kötüsünü vermesin çekmeye razıyım

Kızlar kızlar Eylül annelerinden geliyorum nerseyse 15haftalık oldum hala cinsiyet yok.tecrübeli annelerim bacak arası resmi ne olabilir sizce sizinkilere benziyor mu kız veya erkek olanlar 😘🙏🙏🙏

Eklentiler

• IMG_1830.jpeg
    IMG_1830.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar kaç haftalık oldunuz ? Biz 21+1 olduk çok şükür 🧿🙏🏻 önümdeki riskli haftaları sağlıkla atlatmak için gün sayıyorum inşallah sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alırız 🤲🏻
19+ 4deyim bende inşallah sorunsuz ilerleriz

Ben yine grip oldum az bişi kan geldi burnumdan🥺🥺

Kızlar kaç haftalık oldunuz ? Biz 21+1 olduk çok şükür 🧿🙏🏻 önümdeki riskli haftaları sağlıkla atlatmak için gün sayıyorum inşallah sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alırız 🤲🏻
20+6 yarın yarın yeni haftaya giriyorum ben de :) Şu an gebeliğimizin balayı dönemindeyiz :) son trimesterda artık yuvarlanarak devam edeceğiz gibi :)

20+5 olduk bizde canım 🧿🥰 Riskli haftalar doğuma kadar hep var olacak sanırım inşallah sağlıkla dünyaya getirebiliriz bebişleri 🙏

Tetanoz aşısını kaç doz yaptırcaksınız kızlar? Doktorum 2 doz dedi ama sağlık ocağı en son 2019 da olmuşsun öncesinde de 2 dozun var o sebeple tek do z yeterli 28.haftada gel dedi.

X