Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Uyku konusunda ben de öyleyim. Öğle yemeğinden sonra performansım düşüyor. Ben bi'de finanstayım ödüm kopuyor yanlış ödeme falan yaparım diye :KK70: Bir de ben daha ofiste kimseye söylemedim herkes hastaneye git halsizsin bu ara diyor bakalım şu ayı bi geçirelim de sonra söylicem artık
Ben iş yerinden 2 kişiye söyledim biri şefimdi izin alırken zorluk olmasın istedim. Diğeri yakın olduğum biri. Şey dedi ben zaten anlamıştım sürekli baygınlık geçiriyodun :KK70:

Ay şuan düşününce doğru benim oğlak değil akrep doğurma ihtimalim var 22 kasımdan önce doğarsa akrep oluyor
Valla hepimizde o risk az ya da çok var. Doğum sonuçta bu belli de olmaz ki :) 22 Kasımı geçtiğimiz gün biraz rahat nefes alırım sanki :KK70: Favori burcumla en istemediğim burcun bu kadar yakın olması da haksızlık ya :)

Ben iş yerinden 2 kişiye söyledim biri şefimdi izin alırken zorluk olmasın istedim. Diğeri yakın olduğum biri. Şey dedi ben zaten anlamıştım sürekli baygınlık geçiriyodun :KK70:
benim yanımda yardımcım var kız daha gireli 2 ay oldu kazıklamış gibi oldum kızı biraz kfjdjjf hastaneye cumartesi gittiğimden kimse anlamadı daha. Kız yeni geldiği için benim uykumun gelmesinden de anlamadı beni hep uyuşuk sanıyor şu an.

Kızlar kasık ağrılarınız ne durumda benim bebiş sağ tarafa yerleşti diye düşünüyorum doktorda bakarken ultrasonu hep o tarafa tutuyor arada bir oram sızlıyor gibi ama ilk haftalar daha çok ağrı giriyordu şimdi azaldı sizde durumlar nasıl normal mi azalması
Benim de sağ kasigim ağrıyor hatta bugünlerde daha çok olmaya başladı 9+5 suan. eğilirken kalkarken falan gerilio gibi sancio ama normal olduğunu biliyorum diğer hamileliklermde de oldu aynısı.

Canım senin gibi başladı hastalığım sonra bir şiddetlendi mahvoldum başta parol dahil içmem diye kendimi parçaladım ama yüzüm gözüm yara oldu hastalıktan ihmal etme hemen doktora git doktor bana augmentin verdi gözüm açıldı resmen
Ahh biraz daha kötü olursam gideyim dedim kuzum sanada geçmiş olsun

Kızlar merhaba, belirtileri bir günde bıçak gibi kesilen oldu mu acaba ? Mide bulantım vardı artık yok, göğüslerime günlerdir el değmiyordu şu an hafif bir ağrı var ve biraz söndü. Doktoru aradım kanama ve kasıkta ağrı yoksa telaşlanma dedi ama yine de içim rahat etmedi. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Bu arada benim kesemin şeklinde düzensizlik var ama bebeği gördük ve kalp atışını geçen hafta duyduk.
Benim belirtim yok ne mide bulantısı ne başka bişey. Göğüslerde hafif bir hassasiyet sadece. Vücut alıştı artık içimizdeki minik boncuğa o yüzden yavaş yavaş geçiyor. Zaten genelde en rahat geçen zamanlar bundan sonrakiler diyorlar umarım öyle olur 🥹🥹

Ben henüz kimseye söylemedim. Ekibimdeki yöneticilerim de dahil herkes erkek. Yöneticilerime söyleyip ekiptekilere dedikodu ile yayılmasını bekleyeceğim sanırım 🤣🤣 ne zaman söylemek gerek etik olarak? Uzaktan çalıştığımız için kimse beni görmüyor bilmiyor gibi bir durumdayım. Anlamazlar da söylemedikçe.

Merhabalaaaar 7+1 ile pazartesi günü kalp atışını duyduk çok şükür minnoşumuzun beni de ekleyebilirsiniz artık ilk çocuğumuz olacak kısmetse işte burda minik kuzu acaba kız mı olacak erkek mi çok heyecanlıyım 🤩🤩🤩🤩🤩

Eklentiler

• IMG_8631.jpeg
    IMG_8631.jpeg
    187,4 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar merhaba, belirtileri bir günde bıçak gibi kesilen oldu mu acaba ? Mide bulantım vardı artık yok, göğüslerime günlerdir el değmiyordu şu an hafif bir ağrı var ve biraz söndü. Doktoru aradım kanama ve kasıkta ağrı yoksa telaşlanma dedi ama yine de içim rahat etmedi. Böyle bir durum yaşayan oldu mu? Bu arada benim kesemin şeklinde düzensizlik var ama bebeği gördük ve kalp atışını geçen hafta duyduk.
Canım benim azaldı ama dün gece kaşık ağrısı yaşadım çok. Ama kanama yok. Kaşık ağrısı sorun teşkil eder mi bu akşam gidicem doktora ama tedirgin oldum yorumunu görünce

Canım gittin mi doktoraaa 😊
Gittim canım duyduk kalbi minnak da olsa 🥹
IMG20240509103817.jpg

Ben henüz kimseye söylemedim. Ekibimdeki yöneticilerim de dahil herkes erkek. Yöneticilerime söyleyip ekiptekilere dedikodu ile yayılmasını bekleyeceğim sanırım 🤣🤣 ne zaman söylemek gerek etik olarak? Uzaktan çalıştığımız için kimse beni görmüyor bilmiyor gibi bir durumdayım. Anlamazlar da söylemedikçe.
Canım ben de aynı durumdayım da ben söyledim ama benimki yakın olduğum kadın bi şefti. Etik olarak hiç bilmiyorum

Gittim canım duyduk kalbi minnak da olsa 🥹Eki Görüntüle 3425019

Canım ben de aynı durumdayım da ben söyledim ama benimki yakın olduğum kadın bi şefti. Etik olarak hiç bilmiyorum
Oyyy çok sevindim canım bende öyle çok güp güp duymadım ilerleyen haftalarda daha yoğun duyulacakmış öyle dedi doktor 🥹 bidaha ne zaman çağırdı

Canım benim azaldı ama dün gece kaşık ağrısı yaşadım çok. Ama kanama yok. Kaşık ağrısı sorun teşkil eder mi bu akşam gidicem doktora ama tedirgin oldum yorumunu görünce
Canım ben yine de gittim doktora herhangi bir sorun yokmuş. Kanaman olmadıkça merak etme dedi. Korkulacak bir durum olduğunu sanmıyorum ama bir şey oldu mu olur mu kaygısı bitiriyor zaten insanı. Kontrolünde varmış için rahat eder en azından gittiğinde.

Hanımlar doğum paketine 23 bin dedi. Özel muayenehane olduğu için hastaneye de doğum ücreti veriliyormuş o da 9 (tabii artabilir) bana iyi geldi ne diyorsunuz?

A
Merhabalaaaar 7+1 ile pazartesi günü kalp atışını duyduk çok şükür minnoşumuzun beni de ekleyebilirsiniz artık ilk çocuğumuz olacak kısmetse işte burda minik kuzu acaba kız mı olacak erkek mi çok heyecanlıyım 🤩🤩🤩🤩🤩
Ayyy buna net kız derim ben ☺️hayırlısı tabi hakkınzda

X