Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Doktor ağır kaldırma dedi bu ağır çok göreceli değil mi şimdi de aklıma o takıldı :KK70: marketten sipariş verdim kapıda direkt elime verdi poşetleri adam ben de aldım, içinde sanırım 7-8 litreye yakın sıvı vardı. Bi yandan da bazılarınızın ikinci çocuğu belki ilki daha kucaktadır onu da alıyorsunuz 7-8 kgdan daha ağırlardır yani o geldi aklıma. Sorun olur mu sizce?

Herkes bi şeyi kafaya takmış az da ben takayım :))
Ben oğlumu kucağıma alıyorum 16-17 kilo. Tabi dikkatli oluyorum uzun tutmuyorum ama yine de almam gereken durumlar olunca alıyorum kısa da olsa.

İnternette ölü olur ise sorun vardır diyor hareketsiz ise tüp bebek yöntemi denendiği lazer ile hareket ettirildiği yazıyor…
Doktor ile görüşmeden endişe etmemekte fayda var. Umarım çözümü tedavisi vardır 🙏🏻

Farklı farklıymışız 😂 benim tüp bebek o yüzden tüp bebek merkezinde devam ediyorum şuan 2-3 hafta daha burada takipliyim sonra Çukurambarda Hülya Kula’ya gideceğim
İş yeri Söğütözü'nde bizim ben çok takılırım Çukurambar'da senle karşılaşma ihtimalimiz daha yüksek bak :KK70:

Kızlarrr sudan miden bulanıyor herşeyden midem bulanıyor diye limonlu su yaptım içine şekerde koydum ay çok iyi geldi şimdilik bakalım insallah hep böyle gider. Sabah aç karnına çok midem bulandı ne kusabilirki insan sabh sabah ama hormonlar delirtti beni. Başka çare bulan varsa yazsın lütfen paslaşalım 😉

Kızlar benim belirtim hiç kalmadı sanki gebe değilim bu normal mi sizce kalp atışını daha duymadık diye korkuyorum hala bi aksilik yoktur değil mi
Ya kendini strese sokma. Bişey yoktur arada bizimde gelip gidiyor. İnşallah kolay bir hamilelik olurda hiç bulantın falan olmaz. Birde 8-10 hafta arası tavan yapıyormuş öncesi sonrası hep belirtiler gelip gidiyor.

X