Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Ya kendini strese sokma. Bişey yoktur arada bizimde gelip gidiyor. İnşallah kolay bir hamilelik olurda hiç bulantın falan olmaz. Birde 8-10 hafta arası tavan yapıyormuş öncesi sonrası hep belirtiler gelip gidiyor.
Valla benimde belirti felan yok göğüsler hariç ben de düşünüyorum bebek yaşıyor mu diye☺️

Canim korkma kahverengi lekeden eski kanamalarin diğer hamileliğimde 7 ay ped kullandim nerdeyse camasirim çok kirleniyodu her gitmemde icersi tertemiz korkma eski knamalarin diyodu kırmızı olmadığı sürece önemli deil diyodu sürekli tabiki rahatsız oluyodum bu durumdan progestn kullaniyodum fitil geçince birakiyodum başlayınca kullaniyodum
Canım öğleden sonra lekelenme kanamaya döndü. Hastaneye geldim yatış verdiler. Bebek iyi kalp atışı var. Kesenin etrafında herhangi bir kanama da yok ama yine de kanamam oluyor. 😢

Yani ben dogru mu anlamisim tamamen hareketsiz olmasi mumkun mu ya. Dr arkadasima rahim filmi falan da yaptirmasini soylemis butun sonuclara beraber bakicam demis bende acaba rahim filmine gerek kalmaz mi bu sonuclari gorse diyorum
Arkadaşında yaptırsın rahim filmi ama bence doktor bu sonucu görünce sorunun erkekte olduğunu söyleyecek elbetteki tedavisi var 0 spermleri olanları bile tese ameliyatıyla bir tane de olsa buluyorlar zaten yumurta döllemek için bir tane yeterli büyük ihtimalle önce ilaç tedavisi başlar erkekte spermleri hareketlendirmek çoğaltmak için

Kızlar bulantı ve kusma ile ilgili tecrübemi paylaşayım sizinle. Ben 7 hafta olduğum gün kusmaya başladım ve bir hafta boyunca her sabah kustum, yani uyandıktan sonra kusup sonra güne başlamayı kabullenmiştim. Sonra akşamları da çok bulantım olmaya başladı, iki gün geceleri bile bulantıdan uyuyamadım. Dün doktor kontrolünde söyledim bana da ilaç verir çok zorda kalırsam içerim diye düşündüm. Doktorum yeme içmede sorun yaratmadığı sürece ilaç taraftarı olmadığını söyledi. Her sabah kusmak zorunda değilsin , yataktan kalmadan önce tuzlu çubuk yiyip sonra kalk dedi ve bugün öyle yaptım cidden kusmadım. Gece bulantısı için de genelde sentetikler yapabiliyor dedi,mesela odanın perdesi , yatak başlığı , çarşafların deterjanı vs. Onları değişebilirsin dedi . Sizde deneyebilirsiniz diye paylaşmak istedim. Sağlıkla ve hayırlı şekilde geçsin bu güzel sürecimiz .🥰🥰

Valla benimde belirti felan yok göğüsler hariç ben de düşünüyorum bebek yaşıyor mu diye☺️
Bende de göğüsler fena ilk hamileliğimde ve düşüklerimde hiç böyle olmamıştım. Mide bulantısı kafayı yedirtecek cinsten. Geçen hafta başladı bulantı off sürekli bişeyler deniyorum ☹️

Arkadaşında yaptırsın rahim filmi ama bence doktor bu sonucu görünce sorunun erkekte olduğunu söyleyecek elbetteki tedavisi var 0 spermleri olanları bile tese ameliyatıyla bir tane de olsa buluyorlar zaten yumurta döllemek için bir tane yeterli büyük ihtimalle önce ilaç tedavisi başlar erkekte spermleri hareketlendirmek çoğaltmak için
Cok tesekkur ederim bakalim oncesinde doktorla gorusmesini soyledim belki rahim filmini istemez. Insallah guzel sonuclar verir tedavisi

benim bulantim geriledi 9. haftamdayim. Bugun cok az, bas donmem de yok. gogus hassasiyetim de gitti. Geri gelir mi bilmem ama boyle cok rahatmıs 😅 rahat doneme falan giriyorumdur inşallah.ne çektim ya geçen haftalarda resmen isyankar moddaydım basım fır donuyor midem berbat suratım asık evde oyle dolanıyordum

X