Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    79
Arkadaşlar haftaya 9+6 Da fetal dna testi için randevu aldım panaroma premium paket artı sma eklettim panorama daha fazla güven verdi bana drum bayram öncesi yapalım sonuç erken gelsin dedi 9. Haftadan itibaren yapılıyormus panoramaya yaptıran oldu mu acaba
Ben yaptırdım 8. iş gününde sonuç geldi

Kizlar merhaba yarin sonunda randevumuz var 🤗 hem heyecanliyim hemde korkuyorum acaba hersey yolundami diye en son kuzularimi 7 haftalikken gormustum suan 12. Haftadayiz.
Yarin normalde ikili test gunu ama biz ikiz oldugumuz icin nasil bir yol izlerler bilmiyorum. Dualariniz eksik etmeyin lutfen hersey yolunda gecsin yavrularimin ikiside cok saglikli olsun🤲🏻
Off çok uzun bir ara🫠 benim de ikizler. 9. Haftada görüştük bir daha 13 te görüşeceğiz biz de. Bana doktor fetal dna önerdi ikili olmadığı için. Sizin süreciniz nasıl geçecek merakla bekliyorum🙏🏻🤍

Bir de kalp çarpıntısı yaşayan var mı arkadaşlar akşam bı anda oldu 😔 uzanmistim kalbimin küt küt atışına uyandım hala da aynı anlamadim ...
Bana da oluyor arada onceden de olurdu bianda carpinti oluyorum kalbim bogazinda atiyor böyle bosluga dusmus gibi oluyor hemen tansiyon olcuyorum normal cikiyor

Yarın benim de randevum var ben de en son 6+1 de duydum kalbini. İnşallah bir sıkıntı olmaz yarın tam 9+0 oluyoruz 🙈 güzel haberlerini bekliyor olacağız. Ben randevumu saat 9 a aldım bekleyemem diye 😅 senin kaçta
Insallah hepimiz guzel haberler alalim benim 8 bucuk ama yurt disindayim turkiyeyle aramizda 3 saat, saat farki var

Kızlar ya ben çalışıyorum ve yarı ayakta yarı oturarak yaptığım bi işim var. Bi de yürüyüş yapmak bana fazla olurmuş gibi geliyor. Zaten çok ayaktayım bi de yürümeyim gibi düşündüm 😅 sizin fikriniz nedir

Ay dualarimiz seninle insallah guzel haberlerle gelirsin cinsiyeti de soyler cuma da benim saglikli olsunlarda cinsiyeti onemli degil diyorum hep ben
Cok tesekkur ederim amin insallah. Malesef yurt disindayim burda cinsiyeti 20. Hafta detayli ultrasyonda soyluyolar ben ozele gidip 16. Haftada ogrenebilirim ama tam o haftada rahim agzina dikis atilip atilmayacagi karar verilecek ilk hamileligimde atilmisti o yuzden gidemem muhtemelen

Kızlar aranızda Sedef ya da egzama rahatsızlığı olan var mı? Varsa bu süreçte buna çözüm bulabilen var mı 🥹🥹

Kızlar aranızda Sedef ya da egzama rahatsızlığı olan var mı? Varsa bu süreçte buna çözüm bulabilen var mı 🥹🥹
Benim var, sackiran var ve sackiran aktif olunca o bolgede egzama da cikiyor. Hamileligin basinda egzamam cok artti basimda, ilac kullanamadim, ellememeye calistim, sonra yavasca gecti. Doktora sordum cok zorda kalirsam ya da sackiranim aktiflesirse nasil yapicam dedim, ilac olarak da kortizol ignesi vuruluyorum ya da kortizollu losyonlar suruyorum normalde. Doktorum da dedi ki hamile miyim degil miyim diye stres yapmissindir ondan baslamistir yine, ama hamilelikte kortizol seviyesi yukseldigi icin kendi kendine iyilesmistir, stresten uzak durdugun surece hamilelik boyunca sackiran veya egzama olacagini sanmiyorum, hormonlarin seni destekler nitelikte, ancak strese bagli yine de onunu alamazsan konusur ve tedavi gerekir mi gerekmez mi karar veririz dedi.

Off çok uzun bir ara🫠 benim de ikizler. 9. Haftada görüştük bir daha 13 te görüşeceğiz biz de. Bana doktor fetal dna önerdi ikili olmadığı için. Sizin süreciniz nasıl geçecek merakla bekliyorum🙏🏻🤍
Bende merak icindeyim yurt disindayim burda ikiz gebelikte surec nasil ilerleyecek bilmiyorum bizim burda normal gebeliklerde 3-4 ultrasyon oluyor doguma kadar biz burda 4 haftada bir ebeyle gorusuyoruz kisiye ozel ebemiz var o dedi ikiz oldugu icin senin normal kontroller disinda ekstra olacak dedi. Ikiz doktor uzmanlari ve ebeleriylede ekstra randevularim olacakmis.

Yapıldı canım çok şükür gene uykucuydu ama gösterdi çok iyi doktor tam istediğim gibi dedi şükür 🤲🏻kan sonuçları ve cinsiyet içinde 8 Nisan çağırdı artık hayırlısı şeninde bu cuma demi
Ben de 8 Nisan'da gidicem cinsiyeti de öğrendim ama teyit lazım 😀 şaka bi yana Bebişimi çok özledim nasıl geçecek zaman şöyle bı an önce hissetsek keşke en azından teselli olurduk görene kadar 🙏🏻😂

Bana da oluyor arada onceden de olurdu bianda carpinti oluyorum kalbim bogazinda atiyor böyle bosluga dusmus gibi oluyor hemen tansiyon olcuyorum normal cikiyor
Evet canım ben akşam biraz triflo calistim su içtim nabzımı kontrol edip yattım pek uyuyamadim ama ilk carpinti gibi olmadı ... Hayırlısıyla 38.haftalara gelseydik 🙂

X