Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    79
Kızlar sigara konusunda ben de 2 günde 1 paket içiyordum. Sonra hamilelik düşünmeye başlayınca sigarayı bıraktım. Böyle tek tük kaçamaklar başladım günde 1 2 falan içmeye başladım. O zamanlar kendimi hamileymiş gibi düşünüp içmemeye çalışıyordum. İyi ki öyle yapmışım bu alıştırma oldu. Böylece gerçekten hamile kalınca artık hiç içmemeye başladım. Başta kendimi alıştırmasaydım muhtemelen şu an günde 1 2 şeklinde kaçamak yapıyor olurdum.

Kızlar ikiz fetal dna testinde en az 1 tanesinin cinsiyeti şu diye çıkıyormuş. İkisi birden çıkmıyormuş hatalı çıkma payı var diye. Size de söylediler mi?

Kizlar herkese merhaba🥰 2 li taramam cok sukur guzel gecti one gecmis bile ense burun kalp hepsi cok duzgun sukurler olsun ve hayirlisiyla InsAllah sagligiyla gelsin Bir erkek evladim olacak🩵🩵🤲🤲
Yaa canım çok mutlu oldum senin adına.. Sağlıkla gelsin oğluşun inşallah 🙏🏻 🧿🧿🩵💙
Merhaba kızlar bizde geldik ikili taramadan hersey gayet güzel dedi doktorumuz cok sükür 🙏kan verdim veee benim de minnoş bi prensesim geliyo teyzeleri 🥰🥰🥰💕💕💕💕💕
Pembiş pembiş kalpler çiçekler böcekler👩‍👧🌸🌸🌺💕💕💕

Sesin çıkmadı tatlım hayrolsun nasıl geçti 🤲🏻
Çok şükür güzel geçti. Ense kalınlığı normal, burun kemiği oluşmuş 🤲🏻

Onun dışında yüzüstü yatıyordu. ama bir yandan da çok hareketliydi. Bir ara popoyu havaya dikti 😃 Gördük, mutlu olduk, döndük..

Tam da tahmin ettiğim gibi ben cinsiyeti bayramdan sonra öğreneceğim. 3 hafta sonraya randevu aldım. Benim doktorum garantici. Bir sonraki gelişine cinsiyeti söylerim dedi 😂

Aiy kızlar. Ben şu lahusa geceliklerini pijama takımlarını filan hiç beğenmiyorun yaa :KK43: siz ne yapacaksınız o dantelli güpürlü düğmeli fiyonklu şeylerden mi alacaksınız. Daha cool bir şeyler istiyorum yahu🙈
Bence de çok çirkinler 😅 önü düğmeli düz pijamalardan akmayı düşünüyorum 🥰

Merhaba arkadaşlar,
Ben de nasipse 2024 Ekim annesi olacağım. Bu 3. çocuğum olacak inşallah, 2 oğlum var. Bundan önce maalesef 2 boş gebelik, 1 gelişmeyen gebelik yaşadım. O yüzden buraya yazmak için bekledim, o süreç çok sıkıntılı çünkü. Dün 12 haftalık kontrolümüz vardı, her şey yolunda görünüyor çok şükür. Cinsiyetini söylemedi, bir sonrakine dedi. Herkese güzel bir hamilelik ve mutlu bir son diliyorum. Kalp atışını 7+1'de gördük, zaten ilk kontrolümdü(burada 7. 8. Haftalarda yapıyorlar ilk kontrolü, yurt dışındayım). Dün de 2. Kez gitmiş olduk. Sat 3 Ocak, doktoruma göre beklenen doğum tarihi 11 Ekim. kediannesibiri kediannesibiri

Bende Hollandada yaşıyorum. Hiç bilmiyorum buranın sistemini. Hamilelik boyunca toplam 3 kez ultrason oluyor demişlerdi ben 2 hakkımı kullandım zaten ☺️ Bundan sonra nasıl olacak bilmiyorum.
Ben de Belçika'dayım. Burada 4 haftada bir çağırıyorlar, Tr gibi. 40 € gibi bi ücrete dr'un muayenehanesine gidiyorum. Orada 3 kereysr bir sonraki hakkınızı 24. Hafta ayrıntılı ultrasonda kullandırırlar belki.

X