Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Kızlar selam 3 gündür öksürmekten uyuyamıyorum doktora geldim iç hastalıkları uzmanına amoklavin verdi aranızda antibiyotik kullanan oldu mu hiç hamileyken
Ben kullandım canım ama vajinal enfeksiyon için verdi antibiyotiği bitirdim bile. Öksürük için balgam sökücü şurup verdi çok geçmiş olsun 🙏🏼

Tüm gebelerde oluyor diye biliyorum, hatta cinsiyet tahmini falan yapılıyor o çizgiyle. Göbek deliğine kadar gelip göbek deliğinde bitiyorsa kız, göbek deliğinden yukarı çıkıyorsa erkek falan diye :KK70:
Benim hiç olmadı ya 🙈 2 erkek hamileliği geçirdim şimdi de kız gibi 15+3.. çizgi hiç olmadı belki de beyaz tenli olduğum içindir..benim en büyük fark göğüs büyümesi gibi oldu önceki 2 hamileliğim de baya bay göğüsler büyümüştü şimdi hafif bi dolgunluk oldu.. hurafe midir bilmem amaa erkek hamileliğinde sağ meme daha büyük duruyordu sol küçüktü😂 şimdi sol daha büyük gibi😅😂😂

Çoğu doktor pastörize süt öneriyor, güvenilir süt bulmak çok zor ama ben de temiz bi yerden alıyorum, antibiyotik vs kullanmadıklarını biliyorum çünkü, kaynatıp içiyorum hem yoğurdu, peyniri falan da yapıyorum. Kabızlık problemi devam ederse ben de kapsül ilaç yerine sıvı olanlara geçicem, doktorum doğumdan sonra bile kullanman lazım dedi
29 nısanda kontrolum var benımde bı sorucam sıvı olanından ıcebılıyorsam bana onu yazsa keske :KK43: ne yaptıysam gecıremıyorum kabızlıgı karnımı bı gorsen herkes ne cabuk büyüdü dıyor

Kızlar günaydınn çok fena sinüzit oldum:KK43: yüzümün sol yanı başımdan dişlerime, yanaklarımdan çeneme kadar ağrıyo😞 doktora gideceğim.
Çok geçmiş olsun canım 😞 😞
Benim hiç olmadı ya 🙈 2 erkek hamileliği geçirdim şimdi de kız gibi 15+3.. çizgi hiç olmadı belki de beyaz tenli olduğum içindir..benim en büyük fark göğüs büyümesi gibi oldu önceki 2 hamileliğim de baya bay göğüsler büyümüştü şimdi hafif bi dolgunluk oldu.. hurafe midir bilmem amaa erkek hamileliğinde sağ meme daha büyük duruyordu sol küçüktü😂 şimdi sol daha büyük gibi😅😂😂
Beyaz tenlilerde de oluyormuş aslında ama çok belirgin olmadığı için görülemeyebiliyormuş benim çok çok hafif belli oluyor çizgi cinsiyetimiz daha belli değil teyitleyemiyorum o yüzden 😂😂

Onu nasıl anlıyorsunuz aşkım 😁 nubu yani
Ay nasıl anlatayım, çocuğun şurası burası diye tarif edemiyorum ki,googlea yazarsanız görürsünüz aslında. Bacak bölgesindeki çizgi yatay, dikey bir çıkıntı olsa yüksek ihtimal erkek denirdi. Bu şekilde de yüksek ihtimalle kız oluyor. Ama tabi ihtimaller bunlar, kesinliği yok♥️

Kizlar bisey soracagim 7 aylikken tatil planladik 1 haftalik basinda ama dogru mu yaptim doktorum hic sorun yok degil dedi riskli aylar mi o aylar
Değil aslında ama karın çok büyüdüğü için keyifli olmayabilir
Ama almışsın düşünme bunları keyfini çıkar hiç olmadı sadece guneslenirsin😍

Yaaa nasıl sabrettiniz biz öğrenir öğrenmez söyledik 😂 Soylemeyn dediler hatta o yüzden korkmuştum da
Hamileliğim büyük bir sürprizdi benim için 😅 şok geçirdim gerçekten..tam ben öğrendim teyzemin gelini 12 haftalık bebeğini kaybetti ilk bebeğiydi herkes çok üzüldü benim de kız kardeşim tüp bebek tedavisi görüyordu tek tüpü alındı 😞 o dönemde kimseye söylemek içimden gelmedi

Çok geçmiş olsun canım 😞 😞

Beyaz tenlilerde de oluyormuş aslında ama çok belirgin olmadığı için görülemeyebiliyormuş benim çok çok hafif belli oluyor çizgi cinsiyetimiz daha belli değil teyitleyemiyorum o yüzden 😂😂
Ben de beyaz tenliyim geçen hafta farketmistm sanrm bir çizgi vardı anlayamamıştım normalmiş demekki

X