Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Özellikle Adana Antep Urfa yemek kültürü harika hepsine hakimim😋Kesinlikle herkes oraları bı kere görmeli gezmeli her açıdan 😍(Bir ayrıntı daha 4 sene Antep de yaşadım 😁)
Ben de Antep ve Mersin’de yaşadım şu an iç anadoludayım zirveyi gördüğüm için buralardan ne tatlı ne et yiyebiliyorum artık 🥲🥲😂😂

Canım 2li ve 3lü testlerin yanılma payı o kadar yüksek ki, ben o strese girmek istemediğim için direkt Fetal dna yaptırdım en garanti sonucu veren o. Ne olsa kabulumuz ama kafam rahat etsin diyorsan Amniyosentezden önce fetal dna öneririm orda da sıkıntı çıkarsa amniyosentez yapıyorlar. Ama bence hiç bir sıkıntı çıkmayacak Allah'ın izniyle 🙏🏼🙏🏼
İnşallah canım. Sen nerde yaptırmıştın? Bana temsilcisinin numarasını verebilir misin özelden?

Cok uzuldum kuzum sen ne dusunuyorsun banada 2li de riskli dedi fetali yaptirdi sonra temiz cikti bunuda sordu bisey olsa aldirabilirmisin bende cok zor sorunun cevabi Allah in bana verdigini kiyamama dedim
Sanırım fetal yaptırıcam. Hem kafa rahatlığı için hem de ona göre bir hastanede takip ve doğum için canım. Sen nerde yaptırmıştın? Bilgilerini özelden yazabilir misin?

Kızlar kayisi kıvamında haşlanmış yumurta yedim, internette bebege zarar verir diye yazıyor çok pişman oldum panik hissediyorum sizce bir şey olur mu

Kızlar kayisi kıvamında haşlanmış yumurta yedim, internette bebege zarar verir diye yazıyor çok pişman oldum panik hissediyorum sizce bir şey olur mu
Sakin olun, bir şey olmaz Allah'ın izniyle. Bir daha yemezsiniz. Az pişmiş yumurta, et, tavuk yemeyin. Ciğerde de çok fazla A vitamini olduğu için çok yememek gerekiyor.

Bugün kontrolümüz vardı ikili tarama sonucunu aldık ultrason ölçümleri düşük risk yaş düşük risk ama kan orta risk çıktı doktor fetal DNA yaptırabilirsin dedi gittiğim hastane yapiyormus ağlamaktan beter oldum oysa ki herşey yolundaydi cinsiyet balonumuz hazır onu bile yapmak istemiyorum 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Bugün kontrolümüz vardı ikili tarama sonucunu aldık ultrason ölçümleri düşük risk yaş düşük risk ama kan orta risk çıktı doktor fetal DNA yaptırabilirsin dedi gittiğim hastane yapiyormus ağlamaktan beter oldum oysa ki herşey yolundaydi cinsiyet balonumuz hazır onu bile yapmak istemiyorum 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Allah Allah neden riskli çıkıyor bu sonuçlar hiç anlamadım yaa. Üzme kendini yaa yoktur bir şey yanıltıcı sonuçlar oluyor hep 😏

X