Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    89
Şimdiki aklım olsa bu yola hiç girmezdim bebegimde üzüldü çünkü çok stres yaptım. İnsan neler atlatıyor inşallah sağ salim kucagimiza alirizda kurtuluruz 🤲 14 haftalık olduk zaman durdu bugün bana
Hic durdurma yakin zamanda ben yasadim o korkuyu 15 gunum gecti pazartesi sonucum cikti fetali yaptir bir an once basja turlu rahatlayamazsin bence cunku zaten 2 3 4 lu taramalari cok begenmiyor cogu doktor ticaret buda ne yazikki kabulmetsek de etmesekde ,2 li kanda zaten dunya saglik orgutunun belirligi yas su bu varmis onun uzerinden belirliyorlarmis bazi seyleri cok da dogru degil diyorlar ben basta fetali istedim gerek gormedi 2 liden sonra bakariz dedi 2 lide bana da sok yasatti inan cocugumuz 4 aylik olacak boyle bu grupta kimse tadini cikaramadi anneligini her gitmemiz uzucu seuler ,

Canım işte aynılarını banada yaptı doktor USG baktı çok güzel dedi bugün cinsiyet için gittik kan sonucu orta risk, gerekli görmesem istemem fetal DNA dedi o cümleden sonra söylediği hicbiseyi hatırlamıyorum çünkü dondum kaldim. İnşallah bende sevinirim bugün harap oldum 😓🤲♥️
Ay ayni cumle orta risk dedi banada birde em ayrintili istedi fetali iuice aklim cikti aynisini demis benimkinin

Hic durdurma yakin zamanda ben yasadim o korkuyu 15 gunum gecti pazartesi sonucum cikti fetali yaptir bir an once basja turlu rahatlayamazsin bence cunku zaten 2 3 4 lu taramalari cok begenmiyor cogu doktor ticaret buda ne yazikki kabulmetsek de etmesekde ,2 li kanda zaten dunya saglik orgutunun belirligi yas su bu varmis onun uzerinden belirliyorlarmis bazi seyleri cok da dogru degil diyorlar ben basta fetali istedim gerek gormedi 2 liden sonra bakariz dedi 2 lide bana da sok yasatti inan cocugumuz 4 aylik olacak boyle bu grupta kimse tadini cikaramadi anneligini her gitmemiz uzucu seuler ,
Aynen canım aynen ağız tadıyla geçmedi ya belim ağrıdı ya yemek yiyemedim ya çok akıntım oldu idrar yolu enfeksiyonu oldum😐 güle oynaya nasip olsun geri kalanı hepimize 🤲 bide şimdi bı yazi okudum o hormon değerleri herkeste aynı olmayabiliyormus değişken olabilirmiş bende öyle iç rahatlatmaca işte interneti hatmettim🫠

Aynen canım aynen ağız tadıyla geçmedi ya belim ağrıdı ya yemek yiyemedim ya çok akıntım oldu idrar yolu enfeksiyonu oldum😐 güle oynaya nasip olsun geri kalanı hepimize 🤲 bide şimdi bı yazi okudum o hormon değerleri herkeste aynı olmayabiliyormus değişken olabilirmiş bende öyle iç rahatlatmaca işte interneti hatmettim🫠
Evet biliyorum canimm benimm ondanndiyoeum senden 15 gun once durumu yasamis birinolarak durumu anlattim yarin fetal dna yapacagin firma ile gorus ve yaptir daha da baska testlere girme ,ileride bende oyle tapacagim sonu yok cocugun biseyi olsa aldirabilecekmisin buda onemli bunuda sordu doktor bizw

Ben pek aşermedim ya ama genelde salata tarzı ekşili yemek yiyebiliyordum halen de öyle. Uzun süre sadece salata tarzı beslendim. Ama tatlı da çok severim her hafta yedim halen yiyorum şeker yüklemesine kadar 🤪 bebeğim kız 💜
Neden şeker yüklenmesine kadar? Şeker yuklemesinden sonra tatlı yasak mı? Hayırlı olsun bebis

Neden şeker yüklenmesine kadar? Şeker yuklemesinden sonra tatlı yasak mı? Hayırlı olsun bebis
Büyük ihtimalle gebelik şekeri çıkar bende, önceden insülin direnci vardı çünkü, öyle tahmin ediyorum. Tamamen kesmem gerekir o durumda. Zaten azaltmaya başladım ikinci trimesterda, bundan sonrasında daha da azaltmak istiyorum:/

Günaydın kızlar, 16+2’den bildiriyorummm 🌺 Dün gün boyu şiddetli olmayan kasık ve alt karın ağrısı yaşadım. Ara ara kramplar girdi, yine kabızlık yaşıyorum ondan olabilir diye düşünüyorum, ya da bebiş büyüyor 🫠 Şükür bu sabah kalktığımda hepsi geçmişti. Ayrıca ilk gebeliğim bu ancak vücudumu çok dinledim, bağırsak hareketleri mi yoksa bebek mi hareket ediyor diye; sanırım artık ufak ufak hareketleri hissetmeye başladım. Tam göbek deliğimin hizası ve hafif altı olmak üzere ufak seğirmeler ve sanki 2 3 tane pıt pıt diye kısa süreli nabız gibi atışlar hissediyorum 🥹

DUYURU

Günaydın kızlar 🌸🌸
Çok zaman geçmesine rağmen güncelleme yapmayanlar var . Ekim ayının başında doğum yapacakların cinsiyetleri belli olmuştur diye tahmin ediyorum lütfen beni etiketleyip ya da bu mesajı alıntılayıp güncelleme yapınız ☺️
Günaydın canım :) Ben 11 Ekim ama 27sinde randevum var o zaman kesinleşir. Doktor 12 haftalıkken net değil ama erkek demişti o yüzden net olana kadar yazmadım sana :)

Kesinlikle çok haklısın canım neredeyse 4 aylık olacağız ben hala kimseye söyleyemiyorum kan sonucum iyi çıktı 2li de ama hala ense kalınlığını düşünüyorum bazen. hala randevumu bekliyorum ki kalp atışını duyup rahatlayayım diye :/

DUYURU

Günaydın kızlar 🌸🌸
Çok zaman geçmesine rağmen güncelleme yapmayanlar var . Ekim ayının başında doğum yapacakların cinsiyetleri belli olmuştur diye tahmin ediyorum lütfen beni etiketleyip ya da bu mesajı alıntılayıp güncelleme yapınız ☺️
Ahh keşke belli olsa 😬 ne fetal sonucu çıktı ne doktor net bir şey söyledi daha bilmiyoruz cinsiyeti 😔

Çok üzüldüm başınız sağolsun kaç haftalıktı neden kaybettiniz acaba 😕
15 haftalıkti,herşey yolundaydi.sagliksiz bebeklerde 13-20 hafta arası kalbi durabilirmis benimkide sagliksizmis mesane ve böbreklerde genişlik farketti.iki gün olmasına rağmen hiçbir belirti olmadı sabah bulantım yine devam etti.hamilelik durumum stabildi hiç anlayamadım.uc çocuğum var rabbim onlara sağlıkla uzun ömürler nasip etsin çok şükür onlar var.sizler lütfen benim dururmumdan etkilenmeyin, Allah size sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin kızlar.

X