Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    93
Benim de ultrason fotoğrafım böyle. Benimkini de 12+4te kıza benzetti. Henüz bir şey alma sakın ama kız bebeğe benziyor dedi. Çarşamba günü netleşecek inşallah. 15+5 olacağız. Umarım yanılmaz doktor, temennim o yönde. Üç oğlum var..
Ayyy kiz olsun seninkide saglikli olsun tabikii ama grup hep erkek oldu kizada ihtiyaclarimiz var cok🤩🤩

Benim de ultrason fotoğrafım böyle. Benimkini de 12+4te kıza benzetti. Henüz bir şey alma sakın ama kız bebeğe benziyor dedi. Çarşamba günü netleşecek inşallah. 15+5 olacağız. Umarım yanılmaz doktor, temennim o yönde. Üç oğlum var..
İnşallah Rabbim gönlüne göre sağlıkla sihhatle nasip etsin canım 🥰 benim de ilk bebeğim erkek bakalım buda kız olursa çok güzel olur benim için 🌸 yine de herşeyin başı sağlık tabiki 🥰

Kızlar selaammm doktora gittik bugün bir ay sonra yine hersey yolunda 16+2 bebisko 17 haftalık çıktı önden gidiyormuş tüm değerleri hersey iyi göstermediği pipisini de gösterdi 😀 erkek olduğunu gözlerimle görmüş oldum heheh . Onun dışında bi sorun olmadığını söyledi kabiz ve ishal olunabilirmiş dönemsel olarak bide bana demir ilacı verdi ekstra demirim çok dusuktu benim . Yarın ona başlayacağım bir sonraki randevum da haziranin 3.nde detaylı ultrason olucak bakalım 🤚☺️ en azından içim rahatladı hersey iyi bebek iyi dolayısıyla bende iyi darısı hepinizin başına 🙏🙏🙏😊
Hep boyle guzel haberler alalim canimmm ne guzel yavrularimiz bende gormustum pjpiisni😁😁

Ben zehirlenmisim kanamam gelmis yatmak zorundayim bugunlerini arayacaksik diypr arkadasim tadini cikar sasirdim hicbiseybdiyemedim annelik de zor biliyoruz ama surekli soylenmesi anlamiyorjm ki
Ben de sinir oluyorum bu sözlere bu iyi günlerin falan.. Hiç iyi niyetli gelmiyor bana

Ben de sinir oluyorum bu sözlere bu iyi günlerin falan.. Hiç iyi niyetli gelmiyor bana
Ya destek olduklarinu duusnuyorlar saglik sorunu olan insana denir mi zaten yatiyorum kalkmadan bulasigimj bile yikacak durumim yok mantikli kendisine nasil geliyor boyle soru anlamiyorum ararsin bu yatmalari ,cocuk zaten anne karnina dustugu an zor bisey bunu anladik simdiden

Ben zehirlenmisim kanamam gelmis yatmak zorundayim bugunlerini arayacaksik diypr arkadasim tadini cikar sasirdim hicbiseybdiyemedim annelik de zor biliyoruz ama surekli soylenmesi anlamiyorjm ki
bende anlamıyorum işte bu insanları. Patavatsızlar mı yada normal bir şey söylediklerini mi sanıyorlar. Hamileliğin çok hassas bir dönem olduğunu nasıl bilmiyolar ki böyle saçmalayanlar genelde doğum yapmış insanlar. Ne geçiyor ellerine negatif sözler söyleyerek anlamış değilim. Çok geçmiş olsun bu arada 🙏🏻

bende anlamıyorum işte bu insanları. Patavatsızlar mı yada normal bir şey söylediklerini mi sanıyorlar. Hamileliğin çok hassas bir dönem olduğunu nasıl bilmiyolar ki böyle saçmalayanlar genelde doğum yapmış insanlar. Ne geçiyor ellerine negatif sözler söyleyerek anlamış değilim. Çok geçmiş olsun bu arada 🙏🏻
Ve dogum yapmis kendisi ben ustelik ona bir kez dedimki sutun geliyormu kizdi bana yerin dibine girdi hakli loggusa kadina oyle biseu sorulur mu nasil uzulmustum kizi uzdum diye ,bazi insanlar her aradiginda destek yerine bazen kostek oluyorlar aramasalar daha iyu gercekten, yatmanin nasil guzel bisey oldugunu savunuyorlar onu hic anlamiyorjm allah hic kimseye vermesin herkes saglikli isinj gucunu yapsin herkese muhtacsin ve kimsemde yok yat diyorlar

Ya destek olduklarinu duusnuyorlar saglik sorunu olan insana denir mi zaten yatiyorum kalkmadan bulasigimj bile yikacak durumim yok mantikli kendisine nasil geliyor boyle soru anlamiyorum ararsin bu yatmalari ,cocuk zaten anne karnina dustugu an zor bisey bunu anladik simdiden
Sağlık problemi yaşayıp zor bir hamilelik yaşayan insanlara hiç böyle şeyler denir mi ya bende anlamıyorum.. sağlıkla doğum yapıp bebeğini eve getirmek o kadar güzel bir şey ki..Allahım hepimize nasip etsin.. bebekle ilk süreçler tabi ki biraz zorluyor alışana kadar😇 o minik yenidoğan halleri çok çok tatlı.. 3 yaş ve 6.5 yaş iki oğlum var bence büyüdükçe daha da kolaylaştı ve güzelleşti🤗

Canım sen çok ama çok dikkatli beslen bundan sonra hiç biseyi fazla tüketme sınırlı olsun zor bi dönem geçiriyorsun hassas ürünleri tüketmemeye çalış Allahım yanında olsun ❤️🙏🧿
Canimm belirtiler ayni kusma ishal bagirsak agrisi siddetli bu daha kotuydu usumude eklendi bu cok daha kotuydu besinlere karsi bagisikligin dusuk diyor

Çok geçmiş olsuun, biraz zor geçiriyoruz hamileliği. 🥲 Bebekler bir yandan, biz bir yandan mücadele ediyoruz. Ama geçecek inşallah 🙏🏻
Kizlar yine gun sonu istedigim gibi hastahanelik oldum ishal kusma usume ve zehirlenme yine son buldu cocugun kesesi inanilmaz kasılmis bagirsaklarin yaptigi asiri siddetli agriya en buyuk duam kanamam olmadi ve asiri kasilmalar zarar versede o iyi sukur yine 15 gun yatacagim kasilmalar duzelsin diye

Çok canımı sıkıyor bu insanlar aynılarını yaşadım seni çok iyi anlıyorum ne yaşadığını bi sen biliyorsun asla canını sıkma hersey güzel olacak ileride bebisine anlaticaksin bak biz neleri atlattık diye annesi 🧿❤️

X