Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    120
Evettt kızlarr sonunda bende Bu gün Cinsiyetin öğremdim. 17+2 olarak Kız olduğunu söyledi dokdor Tabi ben şok kese tahminlerde hep erkek cıkdığı icin kendimi Erkek çoçuğa hazırlamıştım baya 😂Ama kızım bana Fake atarak Kız olduğunu belli etdi umarım cinsiyetin değişmez
Hayırlı olsun canım 🥰 sen kendinde gördün mü bacak arası fotosu var mı elinde

Çok da yemiyorum ama normalde aralıklı oruç besleniyordum. Onu bozunca aldım ben de ister istemez🫠 ikizlerde bu haftada bu kilo normalmiş gerçi ama çok yine de🙈🙈
Benim tek olduğu halde 3 kilo aldım. İkizlerde normaldir evet. Sürekli bulantım var sadece ekmek ile besleniyorum :KK43: ondan kilo aldığımı düşünüyorum

Uzun zamandan sonra hamburger yedim, şekersiz kola içtim nasıl güzel geldi anlatamam 😂 Sana kötülük etmiyorumdur inşallah bebişim 😄
Ben de şehir merkezine gitmeyi İple çekiyorum sırf bu yüzden. İnanılmaz canım çekiyor burger king 😅 sosları patatesiiii ayy ağzım sulandı resmen 🙈🙈

Pff sinir bozucu bir uçuğum çıkmış hanımlar. Bi şey de süremiyoruz malum, ne yapabilirim bilgisi olan var mı?
Benimde çıkmıştı bi hafta önce. Burdaki kızların önerisiyle sağolsunlar sarımsak sürdüm. İki güne kabul bağladı kurudu. Sonra yvesin dudak nemlendiricisi vardı doğal onu kulak çubuğuyla sürdüm üstüne. Bi süre sonra kopup düştü. Doktor krem sürebilirsin demişti ama sürmedim böyle yaptım

Listenin başındaki hanımlar neden cinsiyet güncellemesi yapmıyor??? Liste sonundakileri eklemeye başladık hanımlar. Nazar olmaz korkmayın burdaki herkes aynı yolun yolcusu 🥳 hadi hadi bekliyoruz
Merhaba benimde eklermisiniz listeye 14+5 ve 14+1 tek yumurta ikizlerine hamileyim son adet 28 Ocak

Benimde çıkmıştı bi hafta önce. Burdaki kızların önerisiyle sağolsunlar sarımsak sürdüm. İki güne kabul bağladı kurudu. Sonra yvesin dudak nemlendiricisi vardı doğal onu kulak çubuğuyla sürdüm üstüne. Bi süre sonra kopup düştü. Doktor krem sürebilirsin demişti ama sürmedim böyle yaptım
Teşekkür ederim sarımsağı deneyeyim🙏🏻

kızlar kaçıncı haftadasınız kaç kilo aldınız acaba bnm 18oldu 1 bucuk kilo aldim yediklerinize dikkat ediyor musunuz
17 haftalık olduk bugün ama ben 3 kilo aldım çok dikkat etmem gerek şeker yememem gerek ama ne buldum yiyorum iştahım çok açık şu ara birde bulantimda devam ediyor açken bulanmiyor ama bile bile lades diyorum resmen yiyip o iğrenç tadı çekiyorum ağzımda 🤣

valla kizlar normal doğum yapacaklara tavsiyem dikkatli beslenin az kilo almaya calışın 16 saat dogum sancisi cektim zayif arkadaslarim var 2 saat 3 saat sanciyla dogurmuslardı kilo cok onemli bende hamilelik dusunuyorum diye 51 kiloya indim 25 kilo verdim cok direndim suan bnde cok zorlaniyorum ama zorlayacam kendimi almamak icin
Kilo ile doğum süresinin alakası olduğunu hiç sanmıyorum ilk gebeligimde tam 26 kilo aldım doğumum da 12 saat sürdü sonrakinde yine 20 kilolarda aldım ve 4 saat sürdü en sonuncusu 18 kilo aldım ve 3 saatte doğdu yani doğum sayısı arttıkça süre kisaliyor kilo ile ilgili ddegil hepsinde de gebelik sekerim varmış ondan çok almışım . Ama hepsindede verdim kilolarımi emzirirken bı iki kilo falan kaldı 🙈

Ssvd istiyorum kızlar aranızda ssvd olan var mı acaba. Kızımda zorunlu son dk sezeyana alındım 7 cm açıklıkla. Oğlumda inşallah ssvd denemek istiyorum doktorum bu konuşmak için çok erken dedi.

X