Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    127
Benden başka 4 kilo alan yok mu ya🫠
Ben de 19. Haftamdayım 4 kilo aldım canım ve doktorum gayet normal olduğunu söyledi hatta tebrik bile etti. 2. Trimesterda haftada yarım kilo almak normalmiş, aşırı kasmadan biraz dikkat ederek ilerlemek en doğrusu sanırım, doğumdan sonra veririz 🥰🥰 Kilo almayı kafama takarsam aşırı stres yaparım

Kızlar ben hastane çıkışlarını cafcaflı sevmiyorum. Sade desensiz tek renk kaliteli pamuklu bir şey arıyorum. Varsa gözüne çarpan🥰
Tam senin gibi bir şey arıyordum Agula markasının 10'lu takımını aldım. Aşırı kaliteli bir şey göz at istersen tatlım 😘😘 Kız bebek için aynısının pembe detaylısı da var 💕🌸

Eklentiler

• F423298C-E887-42A2-940B-D2764AA17315.jpeg
    F423298C-E887-42A2-940B-D2764AA17315.jpeg
    39,8 KB · Görüntüleme: 61
Ssvd istiyorum kızlar aranızda ssvd olan var mı acaba. Kızımda zorunlu son dk sezeyana alındım 7 cm açıklıkla. Oğlumda inşallah ssvd denemek istiyorum doktorum bu konuşmak için çok erken dedi.
Ben yapamadım ama🙈 2. Gebelik sürecim ssvd bekleyerek geçti ilk oğlum açılma olmama sebebiyle sezeryana dönmüştü 2. Denedim 15 saat sancı ve tüm müdahalelere rağmen olmadı ya 😅

Ben yapamadım ama🙈 2. Gebelik sürecim ssvd bekleyerek geçti ilk oğlum açılma olmama sebebiyle sezeryana dönmüştü 2. Denedim 15 saat sancı ve tüm müdahalelere rağmen olmadı ya 😅
Şartlar uygun değilse tabii ki öncelik her zaman anne ve bebeğin sağlığı 🙏 ama ben ilk doğumda zaten normal doğum şeklinde ilerledi su gelmesi sancılar vs sonunda hop aniden kalp yavaşlaması sebebi ile sezeyana alındım açıklık 7 cm olmasına rağmen bu yüzden kendimi yarım kalmış gibi hissediyorum 😔 ssvd için sıcak bakıyor doktorum ama Du bakalım erken falan dedi sanki güvensizlik verdi bana bilmiyorum 🫤

Ssvd istiyorum kızlar aranızda ssvd olan var mı acaba. Kızımda zorunlu son dk sezeyana alındım 7 cm açıklıkla. Oğlumda inşallah ssvd denemek istiyorum doktorum bu konuşmak için çok erken dedi.
Kızınız kaç yaşında? Ben de denemek istiyorum aslında ama benim kızlar 3 yaşında doktor erken buluyor bu süreyi iç dikişler yeni kapanmıştır diyor

Şartlar uygun değilse tabii ki öncelik her zaman anne ve bebeğin sağlığı 🙏 ama ben ilk doğumda zaten normal doğum şeklinde ilerledi su gelmesi sancılar vs sonunda hop aniden kalp yavaşlaması sebebi ile sezeyana alındım açıklık 7 cm olmasına rağmen bu yüzden kendimi yarım kalmış gibi hissediyorum 😔 ssvd için sıcak bakıyor doktorum ama Du bakalım erken falan dedi sanki güvensizlik verdi bana bilmiyorum 🫤
Benim doktorum da çok güzel destek oldu ilgilendi bende elimden gelen herşeyi yaptım ama nasip diyelim😇 bence kesinlikle denemelisin 🤗

Benim 2 doğum arası 3.5 yaş gibiydi.. 3 yaş 5 aydı ve süreci sonuna kadar ssvd olarak konuşmuştuk 🤗 30. Haftalardan sonra dikiş yerinin kalınlık takibini yaptı ekstra bi incelme var mı diye H Hugul

Benim 2 doğum arası 3.5 yaş gibiydi.. 3 yaş 5 aydı ve süreci sonuna kadar ssvd olarak konuşmuştuk 🤗 30. Haftalardan sonra dikiş yerinin kalınlık takibini yaptı ekstra bi incelme var mı diye H Hugul
Benimde 3 yaş 6 ay falan olacak ama ilki ikiz rahim ayrıca hırpalanmış dedi . Bilemiyorum belki de yapısal olarak öyledir. Sağlıkla doğsun da artık önemli değil ama normal doğumu da yaşamak isterdim mucizevi bir şey

Ben de 19. Haftamdayım 4 kilo aldım canım ve doktorum gayet normal olduğunu söyledi hatta tebrik bile etti. 2. Trimesterda haftada yarım kilo almak normalmiş, aşırı kasmadan biraz dikkat ederek ilerlemek en doğrusu sanırım, doğumdan sonra veririz 🥰🥰 Kilo almayı kafama takarsam aşırı stres yaparım
Sağlıksız almaktan korkuyorum doğru ilerliyorsak sorun değil asla veririz dediğin gibi 🥰

kızlar bir süredir yenidoğan alışverişi için videolar izliyorum. en gerekli şeyleri not alarak indirim gördükçe almayı planlıyorum. malum çok fazla ihtiyaç var, o nedenle kalite kadar fiyat da önemli benim için. Civil'de çok uygun fiyatlı ağız mendili ve müslin örtüler buldum. kaliteleri hakkında hiç fikrim yok, daha yeni sipariş verdim ama el altında boolca bulunması gereken ürünler olduğu kesin. Minidamla Bebek 10'lu Ağız Mendili Pembe ve Civil Baby Kız Bebek Müslin Örtü 80x80 Cm Narçiçeği diye yazarsanız çıkar, isterseniz bakın siz de. elime ulaşınca kalitesi hakkında da yazarım, yorumları iyi.

Merhaba kızlar, nasılsınız? SAT’a göre doğumum 5 kasım gösteriyor ama doktorum ekim sonu da olabilir kasım başı da demişti. İki konuyu da takip ediyorum o yüzden. Ben de 12 gün önce fetal dna testi yaptırdım sonucum temiz çıktı cinsiyeti erkekmiş 💙 umarım hepimizin doğumu kolay ve güzel olur sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız… 🙏🏻

X