Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    120
Asterix’in tombul yancısına benziyorum 16. Hafta. Akşamları nedense daha sert ve daha şiş oluyorum sabahları daha insani bir görüntüm var. Normal diyen de var oha çok şiştin diyen de. Hayırlısı artık:)
IMG_5829.jpeg

Şartlar uygun değilse tabii ki öncelik her zaman anne ve bebeğin sağlığı 🙏 ama ben ilk doğumda zaten normal doğum şeklinde ilerledi su gelmesi sancılar vs sonunda hop aniden kalp yavaşlaması sebebi ile sezeyana alındım açıklık 7 cm olmasına rağmen bu yüzden kendimi yarım kalmış gibi hissediyorum 😔 ssvd için sıcak bakıyor doktorum ama Du bakalım erken falan dedi sanki güvensizlik verdi bana bilmiyorum 🫤
Son dogumumda hiç suni sanci almadım herşey doğal akışında ilerledi ilk suyum geldi ağrılarım başladı ve 3 saat sonra doğdu ama 3.dogum diye hızlı oldu sanırım inşallah istediğiniz gibi olur 🥰

Kizlar bugün doktora gittim çok şükür kızım iyi 🤲🩷 fakat benim ağrım olduğu için idrar tahlili verdim idrarımda kan çıktı doktor idrar yolu enfeksiyonunda bu kadar çok kan olcagini sanmiyorum dedi çünkü eritrosit ve lökosit yüksek, kum yada taş düşürüyor olabilirsin dedi ama benim 2 ay öncede aynı sekilde o değerlerim yuksek çıkmıştı ama ilaç kullanmamistim, kum olayı en fazla 1 haftada düşer benim niye yüksek kum olsa taş olsa o değer düşerdi, internette kötü seyler yaziyor sinirlerim çok bozuldu ya 😓😓😓 bakım atıyım değerleri anlayan yada aynı olan varsa

Eklentiler

• Screenshot_20240506-182118.png
    Screenshot_20240506-182118.png
    66,9 KB · Görüntüleme: 106
  • Screenshot_20240506-182111.png
    Screenshot_20240506-182111.png
    75,6 KB · Görüntüleme: 54
Kizlar bugün doktora gittim çok şükür kızım iyi 🤲🩷 fakat benim ağrım olduğu için idrar tahlili verdim idrarımda kan çıktı doktor idrar yolu enfeksiyonunda bu kadar çok kan olcagini sanmiyorum dedi çünkü eritrosit ve lökosit yüksek, kum yada taş düşürüyor olabilirsin dedi ama benim 2 ay öncede aynı sekilde o değerlerim yuksek çıkmıştı ama ilaç kullanmamistim, kum olayı en fazla 1 haftada düşer benim niye yüksek kum olsa taş olsa o değer düşerdi, internette kötü seyler yaziyor sinirlerim çok bozuldu ya 😓😓😓 bakım atıyım değerleri anlayan yada aynı olan varsa
Canım geçmiş olsun inşallah önemli bi şey değildir ve hemen geçer. Hiç bilgim yok maalesef

Tüp bebek sürecine kasım ayında başladım ve 58 kiloydum. 2.transferim tuttu ve 62kiloyla hamile kaldım. Tedavi süreci bana 4 kilo aldırdı zaten diye biraz temkinli ilerliyorum. Şimdi 15+4 daha kilo almadım ama baya göbek var. Doktor da ilk 4 ay kilo alma dedi. Boyum 164 kızlar. Ben de dikkat ediyorum böyle canım çekmediği halde öylesine şeyler yemiyorum. Ne kadar geç alırsam o kadar iyi dedim.

X