Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Kızlar günaydın :) Nasılsınız ? Sizde diğer kadınlar tarafından yediğinizden içtiğinize zorbalanıyor musunuz?
Yok ilk üç aylık süreçte çok iştahsızdım çok yakın çevreme bile hiç söz hakkı vermedim canım istemiyor dedim geçtim. Söz hakkı vermemek ve gerekirse çok sertçe terslemek lazım bence

Selam kızlar.. Bizde bugün tamm 16+6 olduk kızımla.. en son 7 mayısta kontrol olduk. 28'inde yine gideceğiz.. 2,5 ay sonra işe başladım bende.. Kamuda müdür olarak görev yapıyorum, iş anlamında zorlanmıyorum fazla ama 8 saat oturmak kuyruk sokumumda ağrı yapıyor.. yine de genel olarak rahat geçiyor fakat ayaklarım köfte ayaklara dönüştü.. şişmeler başladı. canım çok tuz istiyor ve tuzlu yiyorum malesef.. ellerimin kemikleri ağrıyor birde.. doktorumuz takviye verdi, inşallah düzelir. şişme olayına ne iyi geliyor sizce?
Gerçekten çok bol su içmek gerekiyor. Şu 1,5 litre olanlardan hep yanımda taşıyorum ben, günde 2 tane bitiyordur. Henüz hiç ödem şişme filan olmadı 20+4’teyiz. Ama tuzu da çok sınırlandırmak gerekiyor maalesef, ben zaten çok az kullandığım için değiştirdiğim bir şey olmadı

Başta geç döllenme dediler ileri attılar işte aslında normal satıma dönsem 1 hafta falan önde oluyor o da sorun değilmiş. Erkek benimki 🙈🙈 Anne karnında çok hareketli olması sonrası da öyle olacağı anlamına mı geliyor acaba? Öyle derler ama hurafe mi gerçek mi bilemedim 😅
Yok ya anne karnında bi şekilde çoğu bebek hareket ediyor zaten sağa sola dönüyor vs sonrasıyla hiç alakası yok bence :)

Yok ilk üç aylık süreçte çok iştahsızdım çok yakın çevreme bile hiç söz hakkı vermedim canım istemiyor dedim geçtim. Söz hakkı vermemek ve gerekirse çok sertçe terslemek lazım bence
Vallahi müdürüm bir kadın ve patavatsız biri o yüzden gülüp geçiyorum kafama takmamaya çalışıyorum ama bazen sinir bozucu olabiliyor.

X