Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    124
Ya be doktora gitmedim hemşireyim ve kendim ultrasondan bakıyorum sürekli bebişim bugünde pozisyon yakalayınca çektim hemen sanırım kesin erkek🤣
Ay hemşiresiniz madem bir sorum olacak. Doğumda illa koldan serum takılmasa olur mu el üzerinden takılmasını istesek takıyolarmı ? Ben koldan iğneye kan aldırmaya seruma falan ölüp bitiyorum yok oluyorum yani foıbim var😏

Ay hemşiresiniz madem bir sorum olacak. Doğumda illa koldan serum takılmasa olur mu el üzerinden takılmasını istesek takıyolarmı ? Ben koldan iğneye kan aldırmaya seruma falan ölüp bitiyorum yok oluyorum yani foıbim var😏
Kız el cok acılı oluyorr bide hareket ederken kıvrılabiliyır tıkanıyor

Heheeh burda olsan sevesim geldi göbişini😍
Heheh sallıyorum böyle elimle içerdeki tepe takla oluyordur kesin senin kide yakında böyle olur seversin oksarsin bebekler anne karnında suyu çok sever bol bol yıkan 🤣🤣🤣

Biraz öyle cnm bende ilk gebeliklerde geç hissediliyor 18+4 benimde ben hissediyorum belki ediyor kendini 🤣🤣🤣 merdivenden inerken göbeğim sallanması yokmu kopuyorum buna 🤣🤣🤣 iş yerindekilerde halime gülüyor en sonunda bebeği uyutuyorum sesizlik diyorum 🤣🤣
Yaaaa yesinler bebişini maşallah kuşum senin bebeğin sarayı var benim bebiş 1+0 da sürünüyor 😂😂

Yaaaa yesinler bebişini maşallah kuşum senin bebeğin sarayı var benim bebiş 1+0 da sürünüyor
Bak sen böyle diye diye 3. trimestıra kocaman göbekle girersen sana fena gülerim he 😂 kızım ne güzel işte fit ffit devam ediyorsun deli 😂

Bak sen böyle diye diye 3. trimestıra kocaman göbekle girersen sana fena gülerim he 😂 kızım ne güzel işte fit ffit devam ediyorsun deli 😂
Bencede canım miss gibi bende keşke fit olabilsem.

En son kontrolde cocuk iri gelıyor , toramanı besleme sen nefes al yeter dedi doktorum , o günden beri yediğim gunluk yumurta ve muz sayısını azalttım.

Acıktıkca arada doğal gronola blueberry li yiyorum.
Ins durur kılo almam 😵‍💫

En son kontrolde cocuk iri gelıyor , toramanı besleme sen nefes al yeter dedi doktorum , o günden beri yediğim gunluk yumurta ve muz sayısını azalttım.

Ins durur kılo almam 😵‍💫
Valla ben bayram sonrası dedim ki Allahım sen beni doktorumun gazabından koru, bu ayın 30 unda detaylı var başka doktor falan hadi neyse de bi de üstüne 11 mayısta kendi doktorumda randevum var. Tartı kısmını bence es geçelim diyeceğim ne ddiyim :eek:ilk 16 haftayı misler gibi 1 kiloyla kapattım ama hissim o dur ki geçen bu iki haftada çok şey yaşandı sdfnsk

Herkes öyle diyor zaten 😂 ama engel olamıyorum endişeleniyorum napıyım 😂 ama yalnız değilmişim burcumdan dolayı böyleymişim içim rahatladı 🥰🥰 bide Bi yandan kilo almaktanda korkuyorum ama onu söylemeye çekiniyorum bebiş daha önemli diye 😂😂

Ins durur kılo almam 😵‍💫
Dikkat edersen durur kuzum hamileyken dikkat ederek kilo verenler bile var ama kilo sonrada verilir ya siz iyi olunda 🥰

X